Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xena

Dlaczego tak się zachował?

Polecane posty

Gość Xena

Kolega zaprosił mnie na randkę, to było jeszcze w poniedziałek, ale odmówiłam, potem powiedziałam, że jeszcze zobaczę. Dzisiaj powiedziałam, że jednak pójdę. Odpowiedział mi, że na sobotę ma już inne plany, ale możemy wyskoczyć gdzieś dopiero w niedzielę. Czy uważacie, że to normalne? Czy powinnam odmówić takiej opcji? Pomóżcie, bo dzisiaj mam się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To normalne ze mógł sobie inaczej ulozyc plany skoro wtedy odmowilas i teraz dopiero chcesz! Co za księżniczka 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xena

A nie uważasz, że powiedział to po to, żeby mi coś pokazać? Przecież faceci tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po uja odmawiałaś? Kolejna która ma nasrane we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywna82

Skoro nie wyraziłaś chęci spotkania to zorganizował sobie czas. Nie analizuj tylko zgódź się na niedzielę i dobrze się baw 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Pozytywna82 napisał:

Skoro nie wyraziłaś chęci spotkania to zorganizował sobie czas. Nie analizuj tylko zgódź się na niedzielę i dobrze się baw 😉

Taa, jak królewnę z drewna ubodło, że jak on tak śmiał 🙂 Ją, królewnę z drewna tak? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość Pozytywna82 napisał:

Skoro nie wyraziłaś chęci spotkania to zorganizował sobie czas. Nie analizuj tylko zgódź się na niedzielę i dobrze się baw 😉

Dokladnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co, myślałaś że po twojej odmowie facet będzie warował jak pies i czekał a nóż łaskawie zmienisz zdanie? Po prostu zorganizował sobie czas z inną chętną i będzie dobrze się bawił. Nie jesteś wcale taka wspaniała i wartościowa jak ci się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxff

A nie uważasz, że powiedział to po to, żeby mi coś pokazać? Przecież faceci tak mają.

 

100 % to! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Xena napisał:

A nie uważasz, że powiedział to po to, żeby mi coś pokazać? Przecież faceci tak mają.

Nie projektuj babskich zachowań na facetów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie obrażaj Xeny  i zmień nick na królewna z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie projektuj babskich zachowań na facetów. 

Nie pier.dol bo tu często opisujecie (w sumie fantazjujecie ) o swoich  zagrywkach i są gorsze niż te babskie. 

Autorko, jeśli jesteś tą od łyżew to na bank koleś odmówił dla zasady, obstawiałam, że tak będzie, a idioci z forum nie chcą ci doradzić tylko naubliżać, pierd.olone stuleje z dupą na szyi, w ogóle nie słuchaj tych fraj.erków w szelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xena

To co powinnam zrobić, jeśli odmówił dla zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie pier.dol bo tu często opisujecie (w sumie fantazjujecie ) o swoich  zagrywkach i są gorsze niż te babskie. 

Autorko, jeśli jesteś tą od łyżew to na bank koleś odmówił dla zasady, obstawiałam, że tak będzie, a idioci z forum nie chcą ci doradzić tylko naubliżać, pierd.olone stuleje z dupą na szyi, w ogóle nie słuchaj tych fraj.erków w szelkach.

znowu ta wieśniara i jej bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Xena napisał:

To co powinnam zrobić, jeśli odmówił dla zasady?

spotkać się z nim w niedzielę i nie zgrywać królewny z drewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×