Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To ja

Pisz co chcesz ściemniaczu

Polecane posty

Gość Zosi
4 minuty temu, Gość To ja napisał:

Nie będę szukać osoby, która zabawia się ludźmi. 

To po jaka cholerę opłakujesz tego dupka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja
38 minut temu, Gość gosc napisał:

Psycholgia wyparcia 🤧 Jak go spotka na ulicy to sama majtki zdejmie 😁

Teraz to ktoś przesadził. Jak lubisz obnarzać się przed każdym facetem to Twoja sprawa. Nie mierz nikogo swoją miarą bo nie każdy jest taki Ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosi

A kto kogo porzucił, zostawił, odszedł itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja
5 minut temu, Gość Zosi napisał:

To po jaka cholerę opłakujesz tego dupka ?

Jak można opołakiwać osobę, która nie ma szacunku do ludzi. Nie ważne, temam uznaje za zamknięty. Są sprawy, których nie można wybaczyć nawet jeśli jest się wyrozumiałym ponieważ zawsze są granice których nie wolno przekroczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

ten kto nie ma sz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

ten kto nie ma szacunku do ludzi ma 100% racje. na szacunek trzeba zasluzyc a ludzie robia wszystko wrecz przeciwnie. przynajmniej wiekszosc przyglupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja
11 minut temu, Gość Zosi napisał:

A kto kogo porzucił, zostawił, odszedł itp ?

Jesteś ciekawska 🙂

 

"Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy przezwyciężyć w sobie niechęci, ile zdołaliśmy przełamać ludzkiej złości i gniewu. Tyle wart jest nasz rok, ile ludziom zdołaliśmy zaoszczędzić smutku, cierpień, przeciwności. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy okazać ludziom serca, bliskości, współczucia, dobroci i pociechy. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy zapłacić dobrem za wyrządzane nam zło."

27.02.

Nie mam sobie nic do zarzucenia w tej kwestii. 

Paptki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosi
2 minuty temu, Gość To ja napisał:

Jesteś ciekawska 🙂

 

"Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy przezwyciężyć w sobie niechęci, ile zdołaliśmy przełamać ludzkiej złości i gniewu. Tyle wart jest nasz rok, ile ludziom zdołaliśmy zaoszczędzić smutku, cierpień, przeciwności. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy okazać ludziom serca, bliskości, współczucia, dobroci i pociechy. Tyle wart jest nasz rok, ile zdołaliśmy zapłacić dobrem za wyrządzane nam zło."

27.02.

Nie mam sobie nic do zarzucenia w tej kwestii. 

Paptki 

😶 o co tu kaman ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość hehehe napisał:

ten kto nie ma szacunku do ludzi ma 100% racje. na szacunek trzeba zasluzyc a ludzie robia wszystko wrecz przeciwnie. przynajmniej wiekszosc przyglupow

Popieram. Mało kto jest godny szacunku lub podziwu. Ludzie są zepsuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Starsze emerytki piszą już siły nie mają to szukają naiwnych, do roboty, mażą im się balety na rurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja
16 minut temu, Gość Piotr napisał:

Starsze emerytki piszą już siły nie mają to szukają naiwnych, do roboty, mażą im się balety na rurze.

🙂

Szkoda słów do emerytki mi daleko, a marzenia tylko te, które mogę sama spełnić. 

I tu mogę tej osobie podziękować pchnął mnie do ich realizacji. Kto by pomyślał, że z kłamstw wyjdzie coś dobrego. To może nie jest on taki zły tylko zagubiony w swoim świecie. Dodam ciekawostkę, że zawsze myślałam o nim ciepło jednak po nowym roku coś się zmieniło. Być może dojrzałam żeby nazwać rzeczy po imieniu. 

Muszę lecieć bo te marzenia same się nie spełnią. To nie jest miejsce dla mnie 🙂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr
8 minut temu, Gość To ja napisał:

🙂

Szkoda słów do emerytki mi daleko, a marzenia tylko te, które mogę sama spełnić. 

I tu mogę tej osobie podziękować pchnął mnie do ich realizacji. Kto by pomyślał, że z kłamstw wyjdzie coś dobrego. To może nie jest on taki zły tylko zagubiony w swoim świecie. Dodam ciekawostkę, że zawsze myślałam o nim ciepło jednak po nowym roku coś się zmieniło. Być może dojrzałam żeby nazwać rzeczy po imieniu. 

Muszę lecieć bo te marzenia same się nie spełnią. To nie jest miejsce dla mnie 🙂

 

 

nie biadolisz 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość To ja napisał:

🙂

Szkoda słów do emerytki mi daleko, a marzenia tylko te, które mogę sama spełnić. 

I tu mogę tej osobie podziękować pchnął mnie do ich realizacji. Kto by pomyślał, że z kłamstw wyjdzie coś dobrego. To może nie jest on taki zły tylko zagubiony w swoim świecie. Dodam ciekawostkę, że zawsze myślałam o nim ciepło jednak po nowym roku coś się zmieniło. Być może dojrzałam żeby nazwać rzeczy po imieniu. 

Muszę lecieć bo te marzenia same się nie spełnią. To nie jest miejsce dla mnie 🙂

 

 

O Ela od Marcina hahaha..upadek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość To ja napisał:

Ktoś Ci kazał :classic_happy:nie mam jaj tylko jajniki :classic_biggrin:może jutro je wypowiem :classic_tongue:

Ela od Marcina na każdym portalu.😂😂😂😂Bóg uchronił innych przed Wami.Dziękuję Mu,choć nie wierzę,to sukces widzieć rzeczy takimi jakie są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ela od Marcina na każdym portalu.😂😂😂😂Bóg uchronił innych przed Wami.Dziękuję Mu,choć nie wierzę,to sukces widzieć rzeczy takimi jakie są. 

Nie Ela i żadna z piszących na forum kobiet. 

Autorka już podała swoje i jego  imię w szczegółach nie widocznych dla innych. Cwana bestyjka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka
2 minuty temu, Gość Kaśka napisał:

Nie Ela i żadna z piszących na forum kobiet. 

Autorka już podała swoje i jego  imię w szczegółach nie widocznych dla innych. Cwana bestyjka. 

****niewidocznych ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka
1 minutę temu, Gość Kaśka napisał:

Nie Ela i żadna z piszących na forum kobiet. 

Autorka już podała swoje i jego  imię w szczegółach nie widocznych dla innych. Cwana bestyjka. 

****niewidocznych ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka
1 minutę temu, Gość Kaśka napisał:

Nie Ela i żadna z piszących na forum kobiet. 

Autorka już podała swoje i jego  imię w szczegółach nie widocznych dla innych. Cwana bestyjka. 

****niewidocznych ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Kaśka napisał:

Nie Ela i żadna z piszących na forum kobiet. 

Autorka już podała swoje i jego  imię w szczegółach nie widocznych dla innych. Cwana bestyjka. 

Chyba wyrachowana.. każdy się domyślić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chyba wyrachowana.. każdy się domyślić ..

Nie kojarzysz faktów to najwidocznej nie o tobie mowa. Pytanie po ci ta wiedza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×