Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek88

System dla szkoły językowej

Polecane posty

Gość Marek88

Witam czy ktoś z Was prowadzi własną szkołę i może polecić jakiś dobry program do ogarniania tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florian

Prowadzę trzy firmy,  jestem dość zajętą osobą. Nie mam czasu na przesiadywanie przed komputerem i nad papierami, dlatego cenię sobie możliwość załatwiania spraw przy pomocy smartfona. System ActiveNow jest idealny dla takich przedsiębiorców jak ja, ponieważ oferuje wiele możliwości: umożliwia komunikację smsową z klientami, ułatwia sprzedaż dodatkowych produktów, automatycznie przypomina o terminach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina4

O proszę, ja równiez korzystam z Actove Now 🙂 Dobry, prosty w obsłudze, ma sporo przydatnych funkcji, polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaya
 

Prowadzę trzy firmy,  jestem dość zajętą osobą. Nie mam czasu na przesiadywanie przed komputerem i nad papierami, dlatego cenię sobie możliwość załatwiania spraw przy pomocy smartfona. System ActiveNow jest idealny dla takich przedsiębiorców jak ja, ponieważ oferuje wiele możliwości: umożliwia komunikację smsową z klientami, ułatwia sprzedaż dodatkowych produktów, automatycznie przypomina o terminach.

Za to masz czas na przeglądanie forum i lokowanie produktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×