Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosc

Faceci chca mnie tylko do sexu .. ;( dlaczego?

Polecane posty

Gość Marcin 36lat
24 minuty temu, Gość gosc napisał:

wiem ze niemożliwe,  mam na myśli żyj bez sexu a twoje zachowania postawy sposub poruszania zmienią się na podobny dziewicy

Tzn? po poruszaniu sie czy zachowaniu mozna stwierdzic ze kobieta jest dziewica?Niby jak?poza tym,dziekuje za rade, ale powiem Ci ze ostatnie 25 lat zycia nikt sie nie staral i watpie ze teraz tak bedzie a im dluzej tym gorzej

Nie mogłem zostawić Cię tak bez odpowiedzi po pytaniach jakie napewno w Tobie powstały .

Nie chcemy skupiać sie chyba na drobnostkach jak (.. po czym poznać dziewicę..) ludzie / mężczyźnie umiejacy patrzeć to dostrzegą . 

Dużo pewnie w Tobie tęsknot za czymś czego pragniemy my wszyscy , ja pragne tego od lat , 3 razy myślałem że to już,  i nic i nici z tego .

Nie odpowiem na Twoje pytania nie mam na to czasu i za mały mam umysł na to .

Jak zechcesz to mozesz spróbować dowiedziec sie wiecej u kobiety która najlepiej potrafi kochac bo co ja tam mogę wiedzieć, u Maryji , wiem że wystarczy poprosić i cierpliwie ale wytrwale szukać dać się poprowadzić do odpowiedzi , tylko uwazaj to droga pełna pułapek i trudności. 

Twoje serce teskni za czymś pięknym nie starać nie oddaj tego za chwilowe przyjemnisci . 

Śpij dobrze 

Gość vvv
1 godzinę temu, Gość ssssss napisał:

zalezy teraz faceci chce podmuchac nie chca zwiazkow

Bzdura. Ja chcę związku, na seksie mi nie zależy.

1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem dlaczego nikt nie umie sie we mnie zauroczyc,albo chocby nawet byc ze mną z rozsądku (przeciez jest wiele takich związków).

Jestem zadbana, mam gęste zdrowe włosy, z kolorem eksperymentuje,ładną cerę, noszę lekki makijaż typu kreska na powiece ,błyszczyk i róż, dbam by sie nie swiecic, ładnie pachnieć, miec czyste ubrania włosy itd.Mam swoje zainteresowania, nie chodze po imprezach, wole isc na rower, lyzwy, rolki, pogadac posmiac sie,pograc w cos, pospacerowac,obejrzec film czy gdzies pojechac i pozwiedzac. Owszem lubie ludzi i przebywam w duzym gronie znajomych, z checia poznaje nowe osoby ale i mam wlasne zdanie, nie zawsze zgadzam sie z grupą. Mam swoj cel ,do ktorego dąże, pracuję, robię to co lubie, jestem usmiechnieta, szczupla. Mam pare zalet w wygladzie, migdalowe oczy na przyklad, pelne usta , czy calkiem spory biust.W charakterze niby tez.. jestem wesoła, uczuciowa,mam zasady.Obecnie mam blond wlosy za biust, niebieskie oczy,delikatne brwi.Ubieram sie kobieco, w obcisle ciuchy lub ...enki i obcas. I co?

Zmieniam styl juz ktorys raz... nic. zero.Sa  osoby ktore mnie podziwiaja,ale bardziej traktuja jak idola niz obiekt westchnien i to bez wzgledu na płeć. Jestem porzadna dziewczyna,kiedys chcialam czekac z sexem do slubu, obecnie w wieku 25lat mam 1 partnera,nie chcialam czekac i zdziczec, ale wciaz wierze w jakas milosc.Niestety,co sobie narobie nadziei to nagle sie okazuje ze owszem , chca milo spedzic czas, ale zwiazku  nie chcą, nie wiem czy traktuja mnie jak kumpele czy co, ale nie czuje sie  z tym dobrze.

W internecie to juz calkiem ... kazdy pisze co by ze mną robił. Ostatnio nawet bylo kilka wiadomosci typu bardzo chcę Cię poznać ,więc pomyślałam oo w koncu, a te bardzo poznac to chyba ciało co sie okazało gdy odpisałam na 5 czy 10 wiadomosc z rzedu..ehh....nie chce nikogo w to angazowac,prosic,szukac wsrod znajomych.Chce znalezc kogos z kim mnie polaczy uczucie a nie swatka. Podpowiecie mi co moze byc przyczyna?Moze czegos tu nie wymieniłam.Jakie cechy sprawiają,ze facet chce kobietę?Jestem sobą, mysle,ze nie taka zła a jednak.

Coś musi być nie tak. Z opisu wręcz idealna kobieta. Możliwe, że po prostu ci zakochani boją się zagadać, bo myślą, że nie mają szans...

Idź do tego co mu oddalas cnote. Tyle w temacie. 

41 minut temu, Gość vvv napisał: Bzdura. Ja chcę związku, na seksie mi nie zależy. Coś musi być nie tak. Z opisu wręcz idealna kobieta. Możliwe, że po prostu ci zakochani boją się zagadać, bo myślą, że nie mają szans... X ja nigdy nie zagaduje bo sobie myślę pewnie nie dziewica i wszystko. Zdechne sam i ogonek 👋😔

• Like 1

Gość Monika
2 godziny temu, Gość ssaa napisał:

znajomych, z checia poznaje nowe osoby ale i mam wlasne zdanie, nie zawsze zgadzam sie z grupą. Mam swoj cel ,do ktorego dąże, pracuję, robię to co lubie, jestem usmiechnieta, szczupla. Mam pare zalet w wygladzie, migdalowe oczy na przyklad, pelne usta ,

Wiesz ze ja mam niemal dokładnie to samo. Tylko mam 35 lat ale dziewictwo też straciłam kilka miesięcy temu. Także chyba dobrze ze to zrobiłaś bo byś czekała na miłość tak jak ja i mogłabyś się nie doczekać. Ja w każdym razie żałuję że zrobiłam to tak późno i że nie bawiłam się tymi facetami co wiecznie do mnie się przyczepiali. Szukałam prawdziwej miłości i zostałam z niczym. Faceci zawsze podbijali do mnie i robią to nadal ale nic z tego nie wynika. Teraz to ja już nie chcę związku, męczą mnie faceci już. 

Gość kowak
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem dlaczego nikt nie umie sie we mnie zauroczyc,albo chocby nawet byc ze mną z rozsądku (przeciez jest wiele takich związków).

Jestem zadbana, mam gęste zdrowe włosy, z kolorem eksperymentuje,ładną cerę, noszę lekki makijaż typu kreska na powiece ,błyszczyk i róż, dbam by sie nie swiecic, ładnie pachnieć, miec czyste ubrania włosy itd.Mam swoje zainteresowania, nie chodze po imprezach, wole isc na rower, lyzwy, rolki, pogadac posmiac sie,pograc w cos, pospacerowac,obejrzec film czy gdzies pojechac i pozwiedzac. Owszem lubie ludzi i przebywam w duzym gronie znajomych, z checia poznaje nowe osoby ale i mam wlasne zdanie, nie zawsze zgadzam sie z grupą. Mam swoj cel ,do ktorego dąże, pracuję, robię to co lubie, jestem usmiechnieta, szczupla. Mam pare zalet w wygladzie, migdalowe oczy na przyklad, pelne usta , czy calkiem spory biust.W charakterze niby tez.. jestem wesoła, uczuciowa,mam zasady.Obecnie mam blond wlosy za biust, niebieskie oczy,delikatne brwi.Ubieram sie kobieco, w obcisle ciuchy lub ...enki i obcas. I co?

Zmieniam styl juz ktorys raz... nic. zero.Sa  osoby ktore mnie podziwiaja,ale bardziej traktuja jak idola niz obiekt westchnien i to bez wzgledu na płeć. Jestem porzadna dziewczyna,kiedys chcialam czekac z sexem do slubu, obecnie w wieku 25lat mam 1 partnera,nie chcialam czekac i zdziczec, ale wciaz wierze w jakas milosc.Niestety,co sobie narobie nadziei to nagle sie okazuje ze owszem , chca milo spedzic czas, ale zwiazku  nie chcą, nie wiem czy traktuja mnie jak kumpele czy co, ale nie czuje sie  z tym dobrze.

W internecie to juz calkiem ... kazdy pisze co by ze mną robił. Ostatnio nawet bylo kilka wiadomosci typu bardzo chcę Cię poznać ,więc pomyślałam oo w koncu, a te bardzo poznac to chyba ciało co sie okazało gdy odpisałam na 5 czy 10 wiadomosc z rzedu..ehh....nie chce nikogo w to angazowac,prosic,szukac wsrod znajomych.Chce znalezc kogos z kim mnie polaczy uczucie a nie swatka. Podpowiecie mi co moze byc przyczyna?Moze czegos tu nie wymieniłam.Jakie cechy sprawiają,ze facet chce kobietę?Jestem sobą, mysle,ze nie taka zła a jednak.

Twój opis jest już problemem i jedynie nadaje się na sam seks. Jesteś zbyt próżna umysłowo, pewnie też wyglądem. Marny twój los.

Gość gość

Zacznij ubierać się jak studentką to kogoś znajdziesz. Płaskie buty, sweterek, dżinsy, chusta, itp. 😉

Gość koks

autorka za bardzo się stara, chce być ideałem, takie tylko jako lalki do dmuchania nic więcej

Gość gość
12 minut temu, Gość koks napisał:

autorka za bardzo się stara, chce być ideałem, takie tylko jako lalki do dmuchania nic więcej

To jest provo, no bo ideału chce każdy i nie traktuje jak prostytutki 😉 dobranoc.

9 godzin temu, Gość gosc napisał:

Koledze z ktorym znam sie rok.On cos do mnie czuje podobno,ale tez mnie nie chce

Jak to było? Zaproponował otwarcie FWB? Czy jakoś samo nagle z wieczora się stało?

Gość czarny91
10 godzin temu, Leżaczek napisał:

ja nigdy nie zagaduje bo sobie myślę pewnie nie dziewica i wszystko. Zdechne sam i ogonek

nie zagadujesz bo trzepiesz regularnie. znam to, i nie mów że inaczej jest u ciebie. facet jak nie zwali to ma chęć podbijać do lasek.

a z autorką chętnie bym się spotkał. skąd jesteś?

Niestety mówią ze ładne kobiety aja prosciej ale uwazam ze trudniej ow iwle trudniej np szef który patrzy na Ciebie jak na obiekt do seksu 😞 

Gość gosc
3 godziny temu, Gość czarny91 napisał:

nie zagadujesz bo trzepiesz regularnie. znam to, i nie mów że inaczej jest u ciebie. facet jak nie zwali to ma chęć podbijać do lasek.

a z autorką chętnie bym się spotkał. skąd jesteś?

🤣 ciekawe w jakim celu

za pusta jest na zwizek i tyle.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować