Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneta

Czy osoba toksyczna może się zmienić?

Polecane posty

Gość Aneta

Witajcie ;). Czy mężczyzna, który stosował wobec swojej partnerki przemoc fizyczna i psychiczna może się zmienić? 

Czy jest możliwość że tylko jedna kobieta, działa na niego aż tak że stosował przemoc? 

Poznałam faceta, dla mnie anioł, jego znajomi mówią o nim to samo. Ale od swojej znajomej usłyszałam, ze podobno znęcał się nad byłą, podobno podniósł na nią rękę, twierdził że była z nim dla kasy. On sam powiedzial mi ze jego byla jest niestabilna emocjonalnie. Oczywiscie pogdladnelam ja na fb, wyglada na normalna dziewczyne, w dodatku to naprawde niezla laska. 

Sama nie wiem komu wierzyć, jej nie znam, ale po nim widzę że to fajny facet.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Nikt sie nie wypowie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Będzie aniołem, dopóki klapki będą na oczach . W prozie życia pokaże swoją twarz. Skoro ex była z nim dla kasy mógł odejść jak mężczyzna,a nie ja tłuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość122

Związek z takim facetem to jak gra w rosyjsķą ruletkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Musisz sama się przekonać. Kwestia dopasowania.

Przy jednej osobie zachowujemy się tak, nie inaczej. Przy drugiej jeszcze inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha oczywiście jesteś taka wyjontkowa że dla ciebie się zmieni i będzie wspaniały. Beka. Obudź się naiwniaro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Nie wystarczy Ci, że jedna tlukl? Gdy druga osoba nie odpowiada, to się rozstaje, a nie ją bije. Ale Ty i tak z nim się zwiażesz i zostaniesz nawet jak cie będzie bił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Bo jak już zadajesz takie pytanie, to pewnie i tak z nim będziesz. Miłej wizyty na SORze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals
1 godzinę temu, Gość Aneta napisał:

Witajcie ;). Czy mężczyzna, który stosował wobec swojej partnerki przemoc fizyczna i psychiczna może się zmienić? 

Czy jest możliwość że tylko jedna kobieta, działa na niego aż tak że stosował przemoc? 

Poznałam faceta, dla mnie anioł, jego znajomi mówią o nim to samo. Ale od swojej znajomej usłyszałam, ze podobno znęcał się nad byłą, podobno podniósł na nią rękę, twierdził że była z nim dla kasy. On sam powiedzial mi ze jego byla jest niestabilna emocjonalnie. Oczywiscie pogdladnelam ja na fb, wyglada na normalna dziewczyne, w dodatku to naprawde niezla laska. 

Sama nie wiem komu wierzyć, jej nie znam, ale po nim widzę że to fajny facet.

 

 

Nie. Może zmienić się forma przemocy, może zmienić się teoretyczny powód i obiekt, nad którym toksyk się znęca. Podobno remedium jest psychoterapia, ale śmiem w to wątpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmos

Da się porozmawiać z byłą lub jej znajomymi? To może jest dobre źródło informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

I co mam zadzwonić do niej i zapytać? Ej sluchaj umawiam sie z twoim ex, podobno Cię lal? To prawda?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie znam przypadku by ktoś sie zmienił na stałe. Jeśli naprawdę uzywał przemocy w sytuacjach kryzysowych dla siebie to znaczy, że tak reaguje na stres, na nerwy, tak ma i już. Nie uda się żadnej kobiecie nigdy go nie zdenerwować, to niemożliwe, więc czy Ty czy ona czy następna - każda będzie bita, o ile to prawda, że tak radzi sobie z emocjami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tzn może być tak, że kobieta źle działa na faceta, ale nie mówię tu o regularnej przemocy. Była mojego męża. Sam mi powiedział, że ją kiedyś uderzył, teściowa mówiła, że jak z nią był to się awanturował strasznie itp. Ja znam go 12 lat, 10 jesteśmy małżeństwem i nigdy nawet głosu nie podniósł. W ogóle nie wyobrażam sobie go w takich sytuacjach. Ale uważam, że konkretna osoba może mieć taki wpływ na inną. Wg mnie tutaj to ona była toksyczna.

Może masz możliwość dowiedzieć się od kogoś dobrze zorientowanego, żeby to zweryfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nbbbbnmjjj

To fakt każdy może być toksyczny dla kogoś a dla kogoś nie...

Ale jest też tak że facet może bić tylko jak czuje się bezkarny i wtedy będzie źle traktował tylko te osoby które wie że nie umieją się obronić.

I wtedy jak cię nie bije to np dlatego że większość iż jesteś na tyle silna że nie ujdzie mu to na sucho. Ale może wtedy nic np dziecko jak nikt nie widzi.

Ogólnie zmienić się da, ale bardzo często te złe cechy pozostają długo w uśpieniu jeśli facet wie że mu nie wolno czegoś takiego zrobić.

            Ogółem jak nigdy nie podnosi głosu to też źle bo jest to sztuczne. Nieraz faceci mają 2 twarze -przesadnie miła i ta zła.

Prawda jest taka że nienormalne są związki gdzie nikt się nie denerwuje i właśnie przy osobach które cię denerwują facet pokazuje na co go naprawdę stać.

                   Prawda jest taka że dowiesz się czy się zmienił właśnie wtedy gdy zobaczysz go w sytuacji gdzie jest bardzo zdenerwowany. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nbbbbnmjjj

Zobacz go kiedy jest wkurzony i kiedy nie ma świadków.

Z jakiegoś powodu masowo bije się dzieci wlaśnie dlatego - bo nie trzeba się pilnować.

A mówisz że ta laska była toksyczna i sama popierasz że ja uderzył...

A wiesz ile ja toksycznych osób spotykam na codzien w pracy na ulicy, i sądzisz że wszystkich biję??.

Bił ją bo była pod ręką taka jest prawda, i dlatego że wiedział że ją może bic a szefa nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nbbbbnmjjj

Jak jesteś pewna siebie babka to może cię nigdy nie uderzyć a wasze dziecko juz tak.

A i nieraz ktoś kto żadnej kobiety nie uderzył też może to zacząć robić. Jak się poczuje np pewniej.

      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
23 godziny temu, Gość Aneta napisał:

Witajcie ;). Czy mężczyzna, który stosował wobec swojej partnerki przemoc fizyczna i psychiczna może się zmienić? 

Czy jest możliwość że tylko jedna kobieta, działa na niego aż tak że stosował przemoc? 

Poznałam faceta, dla mnie anioł, jego znajomi mówią o nim to samo. Ale od swojej znajomej usłyszałam, ze podobno znęcał się nad byłą, podobno podniósł na nią rękę, twierdził że była z nim dla kasy. On sam powiedzial mi ze jego byla jest niestabilna emocjonalnie. Oczywiscie pogdladnelam ja na fb, wyglada na normalna dziewczyne, w dodatku to naprawde niezla laska. 

Sama nie wiem komu wierzyć, jej nie znam, ale po nim widzę że to fajny facet.

 

 

Po 22 latach małżeństwa,odeszłam .przemoc psychiczna.Moja odpowiedz-NIGDY,NIGDY,NIGDY się nie zmieni.Przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×