Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY WRZODAMI ŻOŁĄDKA MOGĘ SIĘ ZARAZIĆ OD PARTNERA?

Polecane posty

Gość gość

Mojego partnera bardzo rozbolał brzuch, zabrano go do szpitala, gdzie po gastroskopii stwierdzono bardzo zaawansowane wrzody. Jest leczony antybiotykami i IPP oraz pod kroplówką, by nie musiał jeść kilka dni. Moja kuzynka mi powiedziała,z e wrzody są bardzo zarażliwe i skoro sie całowalismy nie raz, to napewno się tez zaraziłam, bo jej koleżanka miała taką sytaucję, że zaraz po mężu takze na wrzody zachorowała. Mam 21 lat, nie chcę takiej paskudnej choroby. Czy to faktycznie aż tak zaraźliwe i nie uniknę choroby będąc z partnerem, całując się itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic z tym już nie zrobisz, pewnie już jesteś zarażona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wrzodami nie ale helicobacterem tak. Ta bakteria przyczynia się do powstawania wrzodów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście, ze wrzody są zarażliwe, ja się zaraziłam od męża i to szybko. Nie słuchaj tych, którzy mówią, że nie ma ryzyka, choroba wrzodowa jest bardzo zarażliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście z wrzodów przychodzi później rak, więc masz przechlapane w tak młodym wieku, współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Oczywiście, ze wrzody są zarażliwe, ja się zaraziłam od męża i to szybko. Nie słuchaj tych, którzy mówią, że nie ma ryzyka, choroba wrzodowa jest bardzo zarażliwa

Szkoda że mózgiem się nie można zarazić. 
Wrzód to rana. Nadzerka. Uszczerbek w błonie śluzowej.  Pomyśl kobieto Jak można zarazić się raną? 
zarazasz się bakteriami, wirusami. Te owszem mogą powodować rany/ wrzody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To autorki. Google nie gryzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×