Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Nie da się być samotnym i szczęśliwym

Polecane posty

Gość vvv
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Mam na myśli pasje,hobby,ciekawą osobowość własną, a nie tylko pustą seksualność .

Mam to. Do pełni szczęścia brakuje tylko dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Da się...bycie z byle kim byle kogoś mieć,albo zaklamanym człowiekiem nie daje powodów do szczęścia.. A jak ktoś potrafi fajnie sam ze sobą spędzać czas,to nigdy się nie nudzi.Samotność ma wiele twarzy.Moja  jest  uśmiechnięta.

dokładnie, też tak uważam, każdy ma prawo wyboru .... chociaż jak wiadomo  ssaki to zwierzata stabne 🙂😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwe

Byc szczesliwym to mozna byc tylko samemu. Rodzina albo zwiazek to niezliczone problemy, obowiazki i wydatki. I ciagle jest ryzyko ze zonka czy mezus moze zdradzic. Lepiej byc samemu niz przezywac takie chu/jnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Qwe napisał:

Byc szczesliwym to mozna byc tylko samemu. Rodzina albo zwiazek to niezliczone problemy, obowiazki i wydatki. I ciagle jest ryzyko ze zonka czy mezus moze zdradzic. Lepiej byc samemu niz przezywac takie chu/jnie.

nie samemu tylko w szczęśliwej relacji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapomnij

Lepiej być samemu i nieszczęśliwym niż z kimś i tak samo czuć się nieszczęśliwie. Rozumiem, że tu jest wybór pomiędzy byciem singlem a w szczęśliwym, normalnym związku. Co do pierwszego, jak sobie sprawisz tak będzie, jeśli dobrze czujesz się z samym sobą, akceptujesz się, znasz swoje poczucie wartości - ok, co do drugiego - czysta loteria. Spotkać w życiu kogoś właściwego to prawdziwy fart, a nie jakaś prosta reguła czy normalna kolej rzeczy, więc lepiej pracować nad tym nad czym można mieć kontrolę - nad sobą, bo na to kogo poznamy nie mamy wpływu, pofarci się, że będzie fajnie albo i nie. Wszystkim jednak życzę farta, sobie też, chociaż jestem fatalnie zauroczona ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×