Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość look at me

Kobiety nie mają nawet na kawe na randce, wiecznie spłukane, bo 90% kasy wydają na poprawianie wyglądu, tępe zwierzęta

Polecane posty

Gość lol
17 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Kobiety też raczej rzadko zako...ą się w młodszych.

To nie znaczy, że trzeba wszystkich do jednego worka wsadzać.

Widocznie podświadomie ciągnie waa do nieodpowiednich facetów, nawet tych brzydkich xD

kurfa zyebany umyslowo czlowieku,bo słów mi brakuje. Skad wiesz od poczatku jaki kto jest? A Ty co? Znasz sie na wszytkich ludziach? Rentgen masz ze przeswietlasz kto jaki jest? I mam rozumiec ze ty dzieki temu talentowi masz zayebiscie? I dlatego siedzisz na kafe sam samiutki jak palec jak najwiekszy przegryw,i marudzisz co chwila? no najwyrazniej podswiadomie ciagnie cie do tych co zwravaja uwage na wyglad. Nawet te  co sa najbrzydsze xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 minuty temu, Gość lol napisał:

ale nawet gdyby byl biedny czy tam brzydki a charakter naprawdę fajny jak tu reklamują tacy właśnie...to niebyloby problemu.

Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 minuty temu, Gość lol napisał:

Skad wiesz od poczatku jaki kto jest? A Ty co? Znasz sie na wszytkich ludziach? Rentgen masz ze przeswietlasz kto jaki jest?

A podobno taką niezawodną intuicję macie 😉 Jeżeli przystojniakom z automatu przypisujecie same pozytywne cechy, to nic dziwnego, że wpadacie na minę.

2 minuty temu, Gość lol napisał:

I mam rozumiec ze ty dzieki temu talentowi masz zayebiscie? I dlatego siedzisz na kafe sam samiutki jak palec jak najwiekszy przegryw,i marudzisz co chwila? no najwyrazniej podswiadomie ciagnie cie do tych co zwravaja uwage na wyglad. Nawet te  co sa najbrzydsze xd

Nie, jestem sam, bo kobiety zwracają uwagę tylko na wygląd. Mnie ciągnie do skromnych, normalnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorze, ogarnij się, idź do pracy, a potem zapraszaj kobietę na randkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

A podobno taką niezawodną intuicję macie 😉 Jeżeli przystojniakom z automatu przypisujecie same pozytywne cechy, to nic dziwnego, że wpadacie na minę.

Nie, jestem sam, bo kobiety zwracają uwagę tylko na wygląd. Mnie ciągnie do skromnych, normalnych kobiet.

Tak, wezmę biednego, brzydkiego i starszego.

Ja wezmę sobie takiego który mi też będzie się podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
5 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

A podobno taką niezawodną intuicję macie 😉 Jeżeli przystojniakom z automatu przypisujecie same pozytywne cechy, to nic dziwnego, że wpadacie na minę.

Nie, jestem sam, bo kobiety zwracają uwagę tylko na wygląd. Mnie ciągnie do skromnych, normalnych kobiet.

ciągle pitolisz głupoty że tylko my. Spójrz na swoja płeć jak twoi koledzy rozwalaja zwiazki,zdradzaja,wcale to że jestes brzydki nie oznacza że jesteś atrakcyjny z charakteru,to mogli mi wmawiać nauczyciele w przedszkolu,1 klasie podstawowki,gimnazjum nawet,mogles mowic zanim bylam nastolatka,teraz wiem jaka jest prawda,wy jestescie desperatami,przegrywami,mamejami,stulejarzami,dziffkarzami,marudami a przystojni maja to do tego że dbaja o siebie i o dziwo wiecej przystojnych było szlachetnych niż szlachetnych mniej urodziwych xD I to nie znaczy ze przypisuje im pozytywne tylko cechy,bo jak pisalam dalam juz szanse takiemu cwaniakowi brzydszemu jak ty i ogolem bylo kijowo bardzo. A ty tez nie polazujesz tutaj jakiegos poziomu,jak kazdej to pitolisz n oto nie masz zadnej laski i zadna cie nie chce. Proste. Prostsze niz budowa cepa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Onkosfera napisał:

Po co kobiety mają mieć pieniądze na kawę? Przecież Ty jesteś tak zaradny i finansowo dobrze ustawiony, że chyba możesz wywalić te parę złociszy na lurkę? To jakbyś rzucił do czapki żebrakowi na browara.

Zgadzam się.

Przecież faceci jesteście tacy fajni, wszystkie młodsze laski na was lecą, a na kawę nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, wezmę biednego, brzydkiego i starszego.

Ja wezmę sobie takiego który mi też będzie się podobał

no właśnie ,czemu tylko faceci maja wybierac najpiekniejsze i najseksowniejsze...yo ze tam potem placza i potem pisza ze patrza na wyglad...jak skoczy taki se 2/10 do 7/10 to nic dziwnego...skoro charakter tez zrypany...a kobiety tez chca czegos od zycia. Cenia sie coraz bardziej i mnie to bardzo cieszy. Tez jestem zdania ze lepiej byc samej niz z jakims nie dosc ze malo urodziwym to marudnym,z nudnym jak flami z olejem bo temu nic sie nie chce tylko wymaga facetem. Na szczescie znalazlam kogos odpowiedniego do mnie ale tych tutaj co pisza na kafe to bym kijem nie dotknela. Juz bardziej szanuje vvv niz taki obraz wasz,bo ten pitoli 5×3 to 35...no kurfa...trzymajcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Zgadzam się.

Przecież faceci jesteście tacy fajni, wszystkie młodsze laski na was lecą, a na kawę nie macie?

Patrz na kawę ich nie stać, ale o studentce marzą. pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
15 minut temu, Gość lol napisał:

Spójrz na swoja płeć jak twoi koledzy rozwalaja zwiazki,zdradzaja

Przecież nie twierdzę, że nie. A mimo to ci zdradzający mają powodzenie, podczas gdy wielu fajnych, kochających i wiernych facetów jest singlami.

16 minut temu, Gość lol napisał:

wcale to że jestes brzydki nie oznacza że jesteś atrakcyjny z charakteru

To, że ktoś jest przystojny, również tego nie oznacza.

16 minut temu, Gość lol napisał:

teraz wiem jaka jest prawda,wy jestescie desperatami,przegrywami,mamejami,stulejarzami,dziffkarzami,marudami

Nic z tych rzeczy.

17 minut temu, Gość lol napisał:

przystojni maja to do tego że dbaja o siebie

Też dbam.

15 minut temu, Gość lol napisał:

no właśnie ,czemu tylko faceci maja wybierac najpiekniejsze i najseksowniejsze...yo ze tam potem placza i potem pisza ze patrza na wyglad...jak skoczy taki se 2/10 do 7/10 to nic dziwnego...skoro charakter tez zrypany...a kobiety tez chca czegos od zycia.

Nie jestem 2/10 i nie podrywam 7/10.

16 minut temu, Gość lol napisał:

Tez jestem zdania ze lepiej byc samej niz z jakims nie dosc ze malo urodziwym to marudnym,z nudnym jak flami z olejem bo temu nic sie nie chce tylko wymaga facetem.

Nie jestem nudny ani marudny. Nie mam wielkich wymagań, nieprawdą też jest, że nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

To raczej niektórzy faceci nie mają 10 zł żeby postawić kobiecie kawę bo wszystko co zarobią to wydadzą na remonty swoich golfów, passatów i beemwu z gazem a resztę przepiją z kumplami a potem na randce ściemnia taki że zgubił kartę do bankomatu. Umawiają się i nie mają pieniędzy.

Poznałam kilku takich artystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Patrz na kawę ich nie stać, ale o studentce marzą. pierdoły

Ja kiedyś też spotykałam się z takim palantem, co marzył o młodszej, a na nic go nie było stać. Wreszcie się wkurzyłam go zostawiłam, ja już mam męża i synka, a on nadal sam. Teraz sama nie wiem jak mogłam się z takim skąpiradłem spotykać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
7 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Przecież nie twierdzę, że nie. A mimo to ci zdradzający mają powodzenie, podczas gdy wielu fajnych, kochających i wiernych facetów jest singlami.

To, że ktoś jest przystojny, również tego nie oznacza.

Nic z tych rzeczy.

Też dbam.

Nie jestem 2/10 i nie podrywam 7/10.

Nie jestem nudny ani marudny. Nie mam wielkich wymagań, nieprawdą też jest, że nic mi się nie chce.

jestes nudny i marudny. Mówisz o sobie m.in fajny? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja kiedyś też spotykałam się z takim palantem, co marzył o młodszej, a na nic go nie było stać. Wreszcie się wkurzyłam go zostawiłam, ja już mam męża i synka, a on nadal sam. Teraz sama nie wiem jak mogłam się z takim skąpiradłem spotykać 

To nie skąpiradło tylko gołodupiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
8 minut temu, Gość Ewelina napisał:

To raczej niektórzy faceci nie mają 10 zł żeby postawić kobiecie kawę bo wszystko co zarobią to wydadzą na remonty swoich golfów, passatów i beemwu z gazem a resztę przepiją z kumplami a potem na randce ściemnia taki że zgubił kartę do bankomatu. Umawiają się i nie mają pieniędzy.

Poznałam kilku takich artystów.

Ja bym nie miał problemu, by nawet 50 zł zapłacić.

7 minut temu, Gość lol napisał:

jestes nudny i marudny. Mówisz o sobie m.in fajny? xd

Nie jestem ani nudny, ani marudny. To tylko mój kafeteryjny, nomen omen, obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Ewelina napisał:

To nie skąpiradło tylko gołodupiec.

Masz rację, ale ego to on miał, że młodszą poderwie. Do tej pory jest sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Ewelina napisał:

To raczej niektórzy faceci nie mają 10 zł żeby postawić kobiecie kawę bo wszystko co zarobią to wydadzą na remonty swoich golfów, passatów i beemwu z gazem a resztę przepiją z kumplami a potem na randce ściemnia taki że zgubił kartę do bankomatu. Umawiają się i nie mają pieniędzy.

Poznałam kilku takich artystów.

Ja nie wiem po co tacy w ogóle umawiają się na randki, jeżeli nie potrafią być dżentelmenami. Jak takiego na kawę nie stać to niech najpierw nauczy się zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To be or not to be

Na kawę nie mamy? Bez przesady, to skąd te wszystkie kobiety na kawie z koleżankami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie
1 godzinę temu, Gość To be or not to be napisał:

Na kawę nie mamy? Bez przesady, to skąd te wszystkie kobiety na kawie z koleżankami?

Bo na kawę z koleżankami mamy. Ale jak się trzeba umówić z typem i znosić jego nudne towarzystwo to powinien przynajmniej za tą kawę zapłacić żeby zrekompensować lasce stracony czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×