Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość look at me

Kobiety nie mają nawet na kawe na randce, wiecznie spłukane, bo 90% kasy wydają na poprawianie wyglądu, tępe zwierzęta

Polecane posty

Gość look at me

a potem patrzą tylko ma wygląd innych, porównują się, no i oczywiście facetów oceniają po wyglądzie bo to pustaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
8 minut temu, Gość look at me napisał:

a potem patrzą tylko ma wygląd innych, porównują się, no i oczywiście facetów oceniają po wyglądzie bo to pustaczki

Jakbyście WY nie zwracalibyście tak na wyglad,tylko pokochalibyście kobietę jaka by nie była,nie musiałyby sie malować ani tym bardziej ,,konkurować". Niestety,sam przyznaj,jednak lepiej się czujesz przy tych zrobionycg i wybierasz te właśnie najbardziej pomalowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
49 minut temu, Gość lol napisał:

Jakbyście WY nie zwracalibyście tak na wyglad,tylko pokochalibyście kobietę jaka by nie była,nie musiałyby sie malować ani tym bardziej ,,konkurować". Niestety,sam przyznaj,jednak lepiej się czujesz przy tych zrobionycg i wybierasz te właśnie najbardziej pomalowane...

No my właśnie nie patrzymy na wygląd w takim stopniu jak kobiety.

Osobiście wolę naturalne od tych zrobionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość look at me
6 godzin temu, Gość lol napisał:

Jakbyście WY nie zwracalibyście tak na wyglad,tylko pokochalibyście kobietę jaka by nie była,nie musiałyby sie malować ani tym bardziej ,,konkurować". Niestety,sam przyznaj,jednak lepiej się czujesz przy tych zrobionycg i wybierasz te właśnie najbardziej pomalowane...

kto ci powiedział że się lepiej czuje przy zrobionych? Uważam zrobione panny za żałosne atencjuszki z niską samooceną, żałośnie próbują zabłysnąć, osobiście wole szare, wadliwe myszki, skromne, bez tego całego farszuknu. Bo naturalna kobieta jest piękna ( nawet gdy ma zmarszczki itp ) a nie taka z kg farby na twarzy i innymi sztuczkami "ulepszającymi" jej wygląd, bo to jest udawanie i farsa, nie rzeczywistość. Ale większość głupich bab chce przyciągać imbecyli swoim wyglądem i takich dokładnie przyciągają, a potem płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozum macie
6 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No my właśnie nie patrzymy na wygląd w takim stopniu jak kobiety.

Osobiście wolę naturalne od tych zrobionych.

kobietom TV i reklamy wmawiają te wszystkie durnoty a one potem małpują...... może czas mieć własny rozum i go używać zamiast być masowo manipulowanymi mediami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hura

durne baby będą głodować ale ciuch i makijaż musi być, co za tępoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość hura napisał:

durne baby będą głodować ale ciuch i makijaż musi być, co za tępoty

Chyba twoja stara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Kawę najprzyjemniej się pije nago. Najlepiej smakuje latem gdy można wypić ją na tarasie.😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co kobiety mają mieć pieniądze na kawę? Przecież Ty jesteś tak zaradny i finansowo dobrze ustawiony, że chyba możesz wywalić te parę złociszy na lurkę? To jakbyś rzucił do czapki żebrakowi na browara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Onkosfera napisał:

Po co kobiety mają mieć pieniądze na kawę? Przecież Ty jesteś tak zaradny i finansowo dobrze ustawiony, że chyba możesz wywalić te parę złociszy na lurkę? To jakbyś rzucił do czapki żebrakowi na browara.

A facet cały czas robi za jelenia i bankomat. Rozumiem raz na jakiś czas postawić w ramach wdzięczności, ale nie, wy cały czas tylko korzystacie. Żadna jeszcze mi niczego nie postawiła, nie odwdzięczyła się, tylko wiecznie daj. nawet 50/50 nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

A facet cały czas robi za jelenia i bankomat. Rozumiem raz na jakiś czas postawić w ramach wdzięczności, ale nie, wy cały czas tylko korzystacie. Żadna jeszcze mi niczego nie postawiła, nie odwdzięczyła się, tylko wiecznie daj. nawet 50/50 nie było.

To się nie spotykaj z blacharami, tylko z normalnymi babami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No my właśnie nie patrzymy na wygląd w takim stopniu jak kobiety.

Osobiście wolę naturalne od tych zrobionych.

Dlatego piszecie głupoty, że tylko młodsza i ładna, a starszej byście nie chcieli nawet o rok.

Idźcie się leczyć faceci z kafeterii, bo niedługo starsza i o 10 lat was nie będzie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież faceci z kafeterii są tacy bogaci, że podrywają tylko młódki i co szkoda wam na nie wydać nawet 20 zl na kawę - Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież faceci z kafeterii są tacy bogaci, że podrywają tylko młódki i co szkoda wam na nie wydać nawet 20 zl na kawę - Żałosne

No patrz, 40 latek chce poderwać studentkę i nie stać go żeby kupić jej kawę. Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

co szkoda wam na nie wydać nawet 20 zl na kawę - Żałosne

na tyle to chyba kazdego stać, nawet żul na złomie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlatego piszecie głupoty, że tylko młodsza i ładna, a starszej byście nie chcieli nawet o rok.

Ja nic takiego nie pisałem. Może być nieco starsza, jeśli będzie fajna i się zakocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
40 minut temu, Onkosfera napisał:

To się nie spotykaj z blacharami, tylko z normalnymi babami.

Error 404 "normalna baba" not found 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
20 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No my właśnie nie patrzymy na wygląd w takim stopniu jak kobiety.

Osobiście wolę naturalne od tych zrobionych.

no kurfa to ze ty nie (bo jestes desperat i przegryw totalny co swiadcza twoje wpisy to nie) ale jakbys byl w uj przystojny to bys bral jedna,druga,trzecia,piecdziesiata w ciagu roku. Tak jest i kurfa nie kłam bo tacy jestescie. To kobiety sa sklonne zwiazac sie z brzydkim zeby miec milosc,to wy przypisujecie tym lalkom plastikowym najfajniejsze cechy charakteru...Wiele razy to okazywaliscie. I wiesz co? Zdziwisz sie ale ci przystojni (nie wszyscy) ale niektorzy byli o wiele fajniejsze z charakteru (nie nie bad boye)wlasnie byli bardziej szlachetni niz ci najbrzydsi bo ci juz sa desperatami,maja wygorowane wymagania w kosmos poniewaz chcecie ,,nadrobic" swoja mlodosc szukajac jak najmlodszej i jak najladniejszej a nie szukacie milosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Error 404 "normalna baba" not found 🙂

Obraz, nie fikaj😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość gość napisał:

A facet cały czas robi za jelenia i bankomat. Rozumiem raz na jakiś czas postawić w ramach wdzięczności, ale nie, wy cały czas tylko korzystacie. Żadna jeszcze mi niczego nie postawiła, nie odwdzięczyła się, tylko wiecznie daj. nawet 50/50 nie było.

Najpierw facet zacznij zarabiać a potem szukaj dziewczyny. Jak nawet na kawy jej żałujesz to najpierw się czegoś dorób, bo czym ty możesz jej zaimponować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
10 minut temu, Gość lol napisał:

no kurfa to ze ty nie (bo jestes desperat i przegryw totalny co swiadcza twoje wpisy to nie) ale jakbys byl w uj przystojny to bys bral jedna,druga,trzecia,piecdziesiata w ciagu roku.

Nie, jakbym był przystojny, to związałbym się z jedną i był jej wierny.

10 minut temu, Gość lol napisał:

Tak jest i kurfa nie kłam bo tacy jestescie.

Nie wszyscy.

10 minut temu, Gość lol napisał:

To kobiety sa sklonne zwiazac sie z brzydkim zeby miec milosc,to wy przypisujecie tym lalkom plastikowym najfajniejsze cechy charakteru...

xDDDD

Jest dokładnie odwrotnie. To wy przypisujecie przystojniakom same dobre cechy, a przeciętniakom/brzydalom same negatywne. Nawet nieatrakcyjne kobiety uważają się za idealne i nie chcą faceta na swoim poziomie.

10 minut temu, Gość lol napisał:

Zdziwisz sie ale ci przystojni (nie wszyscy) ale niektorzy byli o wiele fajniejsze z charakteru (nie nie bad boye)wlasnie byli bardziej szlachetni niz ci najbrzydsi bo ci juz sa desperatami,maja wygorowane wymagania w kosmos poniewaz chcecie ,,nadrobic" swoja mlodosc szukajac jak najmlodszej i jak najladniejszej a nie szukacie milosci..

Nie mam wygórowanych wymagań, w odróżnieniu od większości nieatrakcyjnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Najpierw facet zacznij zarabiać a potem szukaj dziewczyny. Jak nawet na kawy jej żałujesz to najpierw się czegoś dorób, bo czym ty możesz jej zaimponować 

Dokładnie, jak chcesz dziewczynę to najpierw na nią zarób. Żebyś chociaż kawę jaj kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A facet cały czas robi za jelenia i bankomat. Rozumiem raz na jakiś czas postawić w ramach wdzięczności, ale nie, wy cały czas tylko korzystacie. Żadna jeszcze mi niczego nie postawiła, nie odwdzięczyła się, tylko wiecznie daj. nawet 50/50 nie było.

odwdzieczaja sie dajac d0py takim umyslowym imbecylom jak ty. To i tak duze poswiecenie...za fajnego faceta tez zaplace ale za takiego frajera twojego pokroju?Splunac nawet nie,bo szkoda sliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
27 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Ja nic takiego nie pisałem. Może być nieco starsza, jeśli będzie fajna i się zakocham.

jesli będzie fajna xd Jak widac wielu nie zako...e sie w starszych...ugh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
9 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie, jakbym był przystojny, to związałbym się z jedną i był jej wierny.

Nie wszyscy.

xDDDD

Jest dokładnie odwrotnie. To wy przypisujecie przystojniakom same dobre cechy, a przeciętniakom/brzydalom same negatywne. Nawet nieatrakcyjne kobiety uważają się za idealne i nie chcą faceta na swoim poziomie.

Nie mam wygórowanych wymagań, w odróżnieniu od większości nieatrakcyjnych kobiet.

no jesteś w błedzie,bo ja i inne moje koleżanki dawałyśmy szansę tym mniej urodziwym i okazało sie że potem albo zdradzał jak rozwinął przy którejś skrzydła albo nie cbciało mu sie nic,był marudny,stekał narzekał i ciągle było źle...dlatego kobiety nie wiążą się TERAZ coraz mniej z takimi bo tacy wcale nie są fajni jak to opisujecie...zloty meeeeezczyzna kurfa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość lol napisał:

no jesteś w błedzie,bo ja i inne moje koleżanki dawałyśmy szansę tym mniej urodziwym i okazało sie że potem albo zdradzał jak rozwinął przy którejś skrzydła albo nie cbciało mu sie nic,był marudny,stekał narzekał i ciągle było źle...dlatego kobiety nie wiążą się TERAZ coraz mniej z takimi bo tacy wcale nie są fajni jak to opisujecie...zloty meeeeezczyzna kurfa...

Kobiety teraz znają swoją wartość i takie biedaki im nie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghjk
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

A facet cały czas robi za jelenia i bankomat. Rozumiem raz na jakiś czas postawić w ramach wdzięczności, ale nie, wy cały czas tylko korzystacie. Żadna jeszcze mi niczego nie postawiła, nie odwdzięczyła się, tylko wiecznie daj. nawet 50/50 nie było.

W ramach wdzięczności za co? Za dawanie dvpy? Kawa? Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie poniżaj się autorze, jeżeli nie stać cię żeby zaprosić kobietę na kawę. To siedź sam i nie zawracaj głowy, sknero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
10 minut temu, Gość lol napisał:

jesli będzie fajna xd Jak widac wielu nie zako...e sie w starszych...ugh

Kobiety też raczej rzadko zako...ą się w młodszych.

8 minut temu, Gość lol napisał:

no jesteś w błedzie,bo ja i inne moje koleżanki dawałyśmy szansę tym mniej urodziwym i okazało sie że potem albo zdradzał jak rozwinął przy którejś skrzydła albo nie cbciało mu sie nic,był marudny,stekał narzekał i ciągle było źle...dlatego kobiety nie wiążą się TERAZ coraz mniej z takimi bo tacy wcale nie są fajni jak to opisujecie...zloty meeeeezczyzna kurfa...

To nie znaczy, że trzeba wszystkich do jednego worka wsadzać.

Widocznie podświadomie ciągnie waa do nieodpowiednich facetów, nawet tych brzydkich xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Kobiety teraz znają swoją wartość i takie biedaki im nie potrzebne

ale nawet gdyby byl biedny czy tam brzydki a charakter naprawdę fajny jak tu reklamują tacy właśnie...to niebyloby problemu. Teraz tacy sa okropni,wcale nie są dobrzy,to pic na wodę fotomontaż,sama dałam sie nabrac ,, a bo mniej urodziwy bo może jest fajny z charakteru" mhm...kobiety nie wierzcie w to że mniej urodziwi i wadliwi mają złote charaktery. Tak samo nie wierzcie że przystojni to tylko bad boye. Życie pokazało że jest zupełnie na odwót. Ci mniej urodziwi pisza że by nie zdradzali,ale jakby mieli okazję trochę wyprzystojniec co u mnie sie zdarzyło od razu poleci testować swoją ,,zayebistość" na innych panienkach...żal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×