Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarna

Okropny tyłek w ciąży - ratunku

Polecane posty

Gość Czarna

Dziewczyny ratujcie, zawsze miałam celulit. Jestem obecnie w 26 tyg ciąży ale to co stało się z moim tylkiem to jest coś strasznego, mam okropne czerwone rozstępy mimo smarowania i oliwkami i kremami na blizny/rozstępy. Mam jakieś dziwne czerwone kropki, kreski ja nie wiem co się dzieje i to przechodzi na uda, te kropki i kreski. Nie mam pojęcia co to jest ale jestem załamana. Czy któraś tak miała? Co stosowalyscie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla

Ehh.. Hormony. Niestety nie do końca mamy wpływ na to, co się dzieje z naszym ciałem w ciąży. Ponoć z dziewczynka organizm bardziej " szaleje" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan

Polecam balsam z bielendy sexi mama, olej rycynowy, oraz olejek z babydream z rossmana (uzywałam go w ciązy w 2015 r., nie wiem czy jest nadal w sprzedaży. Kosmetyki z bielendy bardzo polecam, ten balsam wklepywałam 2 razy dziennie w brzuch i pupe oraz uda i ramiona I zero rostepów w ciązy. Te co mam do sprzed ciąży, chyba po skokach wagi lub z okresu dojrzewania,  jakies zadawnione i tych juz zlikwidowac sie kosmetykami nie da, bo juz sa jasne choć niestety z bliska widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
16 minut temu, Gość Olla napisał:

Ehh.. Hormony. Niestety nie do końca mamy wpływ na to, co się dzieje z naszym ciałem w ciąży. Ponoć z dziewczynka organizm bardziej " szaleje" 

Ja z kolei słyszałam, że przy chłopcach, bo "męskie hormony w ciele kobiety".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×