Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Są momenty

No.. ulubiony moment w tygodniu, piątek wieczór, otwieram piwko i wszystko mam w dopie

Polecane posty

Gość Są momenty

Ten moment to po prostu Victoria..., po ciężkim tygodniu pracy, w końcu mozna się wychillować przy piwku, oczywiście dzisiaj delikatnie tylko 4 paczek zakupiony bo jutro rano idę znowu do pracy, ale moja psychika już jakoś inaczej działa i dzisiaj moge sobie pozwolic na piwko w porównaniu do normalnych dni tygodniowych, jutro tylko na 6h od 8 do 14 i później lece z tematem, jack daniels już zakupiony 😉

zdrówko kiepy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram

kto nie piję ten sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepikarz
2 minuty temu, Gość popieram napisał:

kto nie piję ten sprzedaje

Dobre🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Arysto napisał
8 minut temu, Gość Są momenty napisał:

Ten moment to po prostu Victoria..., po ciężkim tygodniu pracy, w końcu mozna się wychillować przy piwku, oczywiście dzisiaj delikatnie tylko 4 paczek zakupiony bo jutro rano idę znowu do pracy, ale moja psychika już jakoś inaczej działa i dzisiaj moge sobie pozwolic na piwko w porównaniu do normalnych dni tygodniowych, jutro tylko na 6h od 8 do 14 i później lece z tematem, jack daniels już zakupiony 😉

zdrówko kiepy !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Są momenty napisał:

Ten moment to po prostu Victoria..., po ciężkim tygodniu pracy, w końcu mozna się wychillować przy piwku, oczywiście dzisiaj delikatnie tylko 4 paczek zakupiony bo jutro rano idę znowu do pracy, ale moja psychika już jakoś inaczej działa i dzisiaj moge sobie pozwolic na piwko w porównaniu do normalnych dni tygodniowych, jutro tylko na 6h od 8 do 14 i później lece z tematem, jack daniels już zakupiony 😉

zdrówko kiepy !

mentalność niewolnika, myślenie że na przyjemność trzeba zasłużyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
1 minutę temu, Gość gość napisał:

mentalność niewolnika, myślenie że na przyjemność trzeba zasłużyć 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miras33,5
2 minuty temu, Piwonia28 napisał:

Nie tylko alko człowiek żyje 😄 

Dla niektórych roboli to jedyna rozrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są momenty
1 minutę temu, Piwonia28 napisał:

Nie tylko alko człowiek żyje 😄 

Oczywiscie, ze nie tylko, ale skoro ja niczego wiecej nie mam to zyje tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miras33,5

No i marszczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragonCWEL
2 minuty temu, Gość Miras33,5 napisał:

No i marszczenie..

dragon, wszyscy wiemy, ze masz mikołaja w tyłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... To spróbuj cos zmienic by to miec, piwo to nie zadna rozrywka chyba ze w towarzystwie samemu na zdrowie to nie wychodzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee

A co robisz w pracy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są momenty
5 minut temu, Gość Eeeee napisał:

A co robisz w pracy? 

jestem kierowcą autobusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są momenty
7 minut temu, Piwonia28 napisał:

Hmmmm... To spróbuj cos zmienic by to miec, piwo to nie zadna rozrywka chyba ze w towarzystwie samemu na zdrowie to nie wychodzi.

 

A co ja moge zmienić? ja w tym wieku juz nic nie zmienie, nie mam na to po prostu siły.. zyje tylko od soboty do soboty bo wiem, ze moge sie w spokoju napic i wtedy jest mi lepiej bo mam wszystko w dopie, a mam mnostwo stresow w tygodniu... na tyle mocno ze czasami ladowalem na pogotowiu nawet , bo sie za bardzo spanikowalem, musze to gdzies te emocje opuscic, wolalbym z kobieta podczas seksu, ale ze to mnie nie tyczy bo kobiety nie mam od 10 lat, to musze poprzez alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż nie wiem co odpowiedzieć bo  nie znam twojego zycia. Mogę jedynie powiedziec z własnego doswiadczenia, że alkohol na chwilę jest dobry bo zapomnisz a pozniej znow to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są momenty
3 minuty temu, Piwonia28 napisał:

Cóż nie wiem co odpowiedzieć bo  nie znam twojego zycia. Mogę jedynie powiedziec z własnego doswiadczenia, że alkohol na chwilę jest dobry bo zapomnisz a pozniej znow to samo. 

Heh, nie musisz mi akurat mówic tego, co powoduje alkohol bo ja zbyt starym wygą jestem i znam ten temat doskonale 😉 mam 34 lata, pije od 15 roku zycia, ponadto ojciec, wujek, brat, wszyscy alkoholicy, widzialem wiele, zbyt wiele.. ale mimo to pije tez, bo chce, bo lubie, nie mam dla kogo zyc i dla czegos konkretnego , tyle dobrze, ze kontroluje to w ten sposob, ze nie pije w tygodniu a tylko w weekend, to i tak duzy sukces, bo pamietaam czasy studenckie to pilem codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tez temat znam. Moj ojciec nie skonczył dobrze, brat pije wiec temat mi jest dobrze znany. Grunt to mieć motywacje... i radosc czerpac z innych rzeczy. Sorki za pytanie ale dlaczego jestes sam? z wybory czy tak sie losy potoczyły poprostu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są momenty
Przed chwilą, Piwonia28 napisał:

Ja tez tez temat znam. Moj ojciec nie skonczył dobrze, brat pije wiec temat mi jest dobrze znany. Grunt to mieć motywacje... i radosc czerpac z innych rzeczy. Sorki za pytanie ale dlaczego jestes sam? z wybory czy tak sie losy potoczyły poprostu?

 

a który facet jest samotny z wyboru? błagam cię.. kazdy facet marzy o kobiecie, niestety rzadko ktoremu jest to pisane, mi nie bylo

po prostu.. mialem zawsze pecha, albo mnie olewały na starcie, albo jak juz sie związałem to pozniej rzucały dla innego itp (alkohol nie mial w tych przypadkach nic do rzeczy)

zostalem sam na stare lata i wiadomo, ze juz sie to nie zmieni, ja nie mam dla czego i dla kogo zyc, taka prawda

pracuje jak kr3tyn 6 dni w tygodniu aby miec kase ktorą i tak nie wydaje bo nie mam na co (ile mozna kupowac telewizorow , komputerów i ciuchów..) , zyje w takiej mega nostalgii i monotonii i tylko ten alkohol wlasnie daje mi chwile szczescia i luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, spytałam bo nie raz są i tacy co nie chcą kobiety. Znam kilku którze tweirdza ze po 30 się ogarną ale wydaje misie ze jak do tej pory się nie ogarneli to tak juz zostanie.Ale nie o tym . 

Rozumiem Cię bo czasami zycie daje w kosc i jest sie w przysłowiowym "dołku" ale serio jestes jeszcze młody moja mama ma 50 lat a dopiero teraz znalazła faceta marzeń i jest szczesliwa. Pamietaj wiek nie ma znaczenia. A czasami i Ciebie moze zaskoczyc cos w niedlugim czasie. Myśl pozytywnie bedzie dobrze chodz tyle moge dodac od siebie vhodz wiem ze slowa w zaden sposob nie pocieszają. Wiem cos o tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miras33,5
32 minuty temu, Gość dragonCWEL napisał:

dragon, wszyscy wiemy, ze masz mikołaja w tyłku

Ja nie dragon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są momenty
10 minut temu, Piwonia28 napisał:

Wiesz, spytałam bo nie raz są i tacy co nie chcą kobiety. Znam kilku którze tweirdza ze po 30 się ogarną ale wydaje misie ze jak do tej pory się nie ogarneli to tak juz zostanie.Ale nie o tym . 

Rozumiem Cię bo czasami zycie daje w kosc i jest sie w przysłowiowym "dołku" ale serio jestes jeszcze młody moja mama ma 50 lat a dopiero teraz znalazła faceta marzeń i jest szczesliwa. Pamietaj wiek nie ma znaczenia. A czasami i Ciebie moze zaskoczyc cos w niedlugim czasie. Myśl pozytywnie bedzie dobrze chodz tyle moge dodac od siebie vhodz wiem ze slowa w zaden sposob nie pocieszają. Wiem cos o tym ...

bo kobieta ma to do siebie ze w kazdym wieku moze kogos spotkac, a facet jak nie zalozy rodziny do 30stki to potem czeka go samotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po 30stce
Przed chwilą, Gość Są momenty napisał:

bo kobieta ma to do siebie ze w kazdym wieku moze kogos spotkac, a facet jak nie zalozy rodziny do 30stki to potem czeka go samotnosc

Gów.. prawda. Słabo szukasz lub po prostu za cienki w uszach jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są momenty
14 minut temu, Piwonia28 napisał:

Po 30 tez sie da uwierz w siebie. Byles na portalach randkowych jakichkolwiek?

 

haha nie mow mi nic o tym g0wnie, przez 5 lat szukalem na portalach i nic sie nie udalo, praktycznie zadna nie odpisywala i nikt do mnie nie pisal

18 minut temu, Gość Po 30stce napisał:

Gów.. prawda. Słabo szukasz lub po prostu za cienki w uszach jesteś.

widocznie jestem cienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są momenty
Przed chwilą, Argen napisał:

Też lubię piwo, ale 4-pak to za dużo (nie, że nawaliłbym się, tylko po tylu już mnie do kibla gania co jakiś czas). 1-2 wypić, dla smaku, ok.

Autorze, spójrz na to inaczej. Masz kasę - możesz sporo zrobić. Jakieś niezrealizowane marzenia z przeszłości, na które cię nie było stać dawniej - realizuj, ale z głową 🙂 (nie musisz całej kasiory przepieprzać)! Brakiem kobiety sie nie przejmuj - kobieta to wisienka. Wisienka na torcie życia.

Zmień myślenie. Dzisiaj nie mam, ale może kiedyś się trafi. Pomyśl o tym w ten sposób.

nigdy mi sie nie trafi, za stary jestem, a finansowe rzeczy wszystkie spelnilem na swoje mozliwosci, bogaty tez nie jestem, co to jest 5k na koncie? nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowa do góry, zgadzam się z przedmówcą musisz realizowac się, znalezc jakas pasję, jakies wyjazdy tylko nie mow ze samemu jest zle wyjechac! Wlasnie nie jest to pelen chilout i ja np lubilam  sama wyjezdzac jak mialam ciezszy czas w zyciu i odciac sie od wszystkiego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znowu ta piizda Arystocweles 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

Pije sie najlepiej samemu tepaku pier/dolacy o towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak co tydzien lece

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×