Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drunkinlove89

Facet się nie stara tak jak ja

Polecane posty

Cześć dziewczyny. 

Chciałam poznać wasza opinie na temat czy mój facet jest wart bycia z nim dalej. 

Jesteśmy że soba niedługo bo 6 miesiecy sprawa jest taka :

Od początku to ja się staram w związku i przed nim, śniadania do łóżka, dużo sexu, to ja proponuję spotkania, organizuje coś gotuję urozmaicam życie na wielu szczeblach. 

On nie robi nic, 0 niespodzianek, przeciwieństwo mnie 

Czy to przez to że jakby dostał mnie na srebrnej tacy i nic od początku nie musiał robić? 

Teraz to widzę i zaczęło mi to przeszkadzać tylko czy nie jest za późno??? 

 

Pytanie zasadnicze 

Co mogę z tym zrobić by to teraz on się starał( nawet o sex sama jakby go prosiłam) on raczej zamknięty w sobie i leniwy jest pracy nie ma aktualnie, tylko by leżał... A jak już cos zrobi to taki zmęczony... 

Cały czas żeby mu ocenę jego podwyższyć mówię szczere komplementy mu on mi rzadko 

Mówi że on nigdy nie myślą że bd miał dziewczynę i myślal że on do związku się nie nadaje ale ja się zakochałam w nim i się nim zajęłam facet ma 30 lat ja 20 

 

Co robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja prdl co baby widzą w takich kolesiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Jak ja bym chciał taką kobietę jak ty... Doceniałbym twoje starania i starał się tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Czas by on przejal inicjatywe, ty z siebie dalas juz duzo.Przystopuj... zasugeruj delikatnie ze chcialabys byc troche pirospueszczana... zobaczysz czy zaczai ze powinien wyjsc z wieksza inicjatywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson

Zasada lustra ,dajesz tyle ile dostajesz . Czasem oczywiście lekko odchył na twoją ,czasem na jego korzyść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Fajna z ciebie kobieta, kreatywna. Nie ksiezniczka czekajaca z zalozonymi rekami by ja zabawiac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek
2 minuty temu, Gość Majkelson napisał:

Zasada lustra ,dajesz tyle ile dostajesz . Czasem oczywiście lekko odchył na twoją ,czasem na jego korzyść 

Mylisz sie ... nie zawszs dostaje sie tyle Ile sie inwestuje... niektorzy lubia tylko brac a dawac niewiele 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binngo
55 minut temu, Gość vvv napisał:

Jak ja bym chciał taką kobietę jak ty... Doceniałbym twoje starania i starał się tak samo.

bierz od niej numer i się zgadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Już bezrobotne praw/iki dały glos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

Ale się typowi skończona idiootka trafila. Młoda lania skacze wokół podstarzalego grzyba, nic s tego związku nie ma. Więcej wkładasz niz wyciągasz w związek z 10 lat starszym facetem?? To len i egoista. Pogoń go. Masz 20 lat i niejeden na rękach cie będzie nosil. Nie marnuj młodości na takie byle co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×