Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 go艣膰

OBSERWUJECIE PROFIL PANI KRYSTYNY JANDY NA FACEBOOKU?

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

Du偶o ciekawych post贸w, na wiele interesuj膮cych temat贸w. Polecam 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

Lubi臋 j膮 jako aktork臋 i pogl膮dy ma te偶 jak ja, wi臋c podoba mi si臋 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Nie. Ale dzisiaj da艂a popis pani pseudointelektualistka. To jak si臋 zachwyci艂a r贸wnaniem matematycznym zupe艂nie nie rozumiej膮c jego sensu pi臋knie pokazuje jej ograniczenie umys艂owe. Dla mnie to durne babsko z przerostem ego.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Dno, mu艂 i miliony wodorost贸w. Baba ma co艣 z deklem. Z tym r贸wnaniem to w og贸le da艂a czadu, wida膰 jaka mundra jest.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Zaraz zerkn臋, bo nie widzia艂am jeszcze jej profilu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Mo偶e znowu my艣li 偶e kto艣 jej narobi na g艂owe... i w sumie powinni 馃お

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

Kurcze, a ja mia艂am j膮 za fajn膮 babk臋, a tam widz臋 wrzuca posty ca艂y czas, 偶eby tylko burz臋 wywo艂a膰 mi臋dzy komentuj膮cymi. Czy ona lubi, jak ludzie sie wzajemnie hejtuj膮?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

No niestety. Media spo艂eczno艣ciowe sporo obna偶aj膮. Jak m贸wi艂a tekstem z filmu, to wydawa艂a si臋 ok. Ale jak zacz臋艂a si臋 odzywa膰 w mediach i na FB czar prys艂. Przekupa z przerostem ego wysz艂a.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Ona nie jest za madra niestety. Jej syn tez. Taka dumna i elokwentna a po miescie przemyka ukradkoem i z pochylona glowa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Ona nie jest za madra niestety. Jej syn tez. Taka dumna i elokwentna a po miescie przemyka ukradkoem i z pochylona glowa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰 kurczak

Nie obserwuj臋. Po pierwsze nie mam pejsbuka, a po drugie baba ma kompletnie zryty beret. Dramat.聽聽Nie wiem czy to staro艣膰 czy co. Podkre艣lam, 偶e z PiS nie jestem i nie znosz臋 tego ugrupowania tak.samo jak Janda.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zawiedziona
7 godzin temu, Go艣膰 Go艣膰 napisa艂:

No niestety. Media spo艂eczno艣ciowe sporo obna偶aj膮. Jak m贸wi艂a tekstem z filmu, to wydawa艂a si臋 ok. Ale jak zacz臋艂a si臋 odzywa膰 w mediach i na FB czar prys艂.

Tak samo, jak w przypadku K Nosowskiej:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Xyz

Walnieta

2 godziny temu, Go艣膰 zawiedziona napisa艂:

Tak samo, jak w przypadku K Nosowskiej:

Dokladnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣c

Kobieta bardzo nienawidzi PiSu, fajne posty wrzuca, wida膰, 偶e to m膮dra babka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Kobieta bardzo nienawidzi PiSu, fajne posty wrzuca, wida膰, 偶e to m膮dra babka.

Bo nienawidzi pisu 馃槀馃槀馃槀 no nienawidzi, bo jej zabrali dotacje 15 milion贸w. Powinno si臋 na ni膮 nasra膰, 偶eby poczu艂a to sranie i ola膰 moczem.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣c

Bo nienawidzi pisu 馃槀馃槀馃槀 no nienawidzi, bo jej zabrali dotacje 15 milion贸w. Powinno si臋 na ni膮 nasra膰, 偶eby poczu艂a to sranie i ola膰 moczem.聽

Nie z powodu dotacji nienawidzi, a dlatego, ze jest m膮dra i widzi, 偶e pis zniszczy艂 Polsk臋 i pisowcy wcia偶 pluja jadem i wszystkich obra偶aj膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zmora

Nie z powodu dotacji nienawidzi, a dlatego, ze jest m膮dra i widzi, 偶e pis zniszczy艂 Polsk臋 i pisowcy wcia偶 pluja jadem i wszystkich obra偶aj膮.

Nie tyle pluj膮 jadem co u艣wiadamiaj膮 jaki poziom prezentuj膮 tzw. elity i jak dostatnio sobie 偶yj膮 we wzajemnym k贸艂ku adoracji dotowanym z naszych podatk贸w. Nie jestem fank膮 PIS, ale na to jak Kaczy艅ski ogra艂 (i ogrywa) to towarzystwo聽mi艂o popatrze膰. R贸wnie偶 na to jak si臋 obna偶aj膮 rozemocjonowani brakiem poklasku i dotacji. Postkomunistka Janda to cudowny przyk艂ad upadku zaraz po tym jak zacz臋艂a m贸wi膰 swoim tekstem. Ta jej "m膮dro艣膰" jest mocno umowna. Co wpis na mediach, albo wywiad, to wtopa. Jest prymitywna w mowie, a nieumiej臋tno艣膰 poskromienia emocji tylko potwierdza jej ograniczenie. A mamy przecie偶 takich przyk艂ad贸w sporo...Z pozycji obserwatora stwierdzam, 偶e ciekawe mamy czasy...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×