Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wgewgew

Polećcie pierwszy dezodorant dla dziecka.

Polecane posty

Gość wgewgew

Może macie jakiś sprawdzony, bo ja się gubię w ofercie a w sklepach tego nie ma, trzeba zamawiać. Otóż chodzi mi o delikatny dezodorant, bez soli aluminium, bez PEG, bez tego, śmego, owego, bo i żeby ładnie pachniał.

Na razie moja córka używa tego kamienia mineralnego ale moczenie go przed nałożeniem jest dość kłopotliwe, zwłaszcza gdy trzeba się śpieszyć do szkoły a chodzi o 10-letnią dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moje w takim wieku jeszcze nic nie używały. Myślę, że wsytarczy może jakiś normalny dezodorant antyperspirant po kąpieli/prysznicu? Moja nastolatka używa kulek z apteki, najlepsza jak zgodnie uważamy jest vichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Moja corka ma 10 kat, poci sie juz i uzywa Dove w kulce. Jest bardzo lagodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgewgew

Antyperspirant właśnie absolutnie nie nadaje się dla dziecka.

Mnie niedawno zaskoczyło że córka potrzebuje już dezodorant. Któregoś dnia, gdy miała wf w szkole, w domu pachniała już bardzo nieprzyjemnie. Doczytałam się, że dzieci w tym wieku nie muszą jeszcze używać dezodorantów regularnie i faktycznie, córka tylko po większym wysiłku pachnie źle. Ale faktem jest, używać już musi, przynajmniej w określone dni.

Vichy, doradzasz? Zobaczę co mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgewgew

Dzięki za info o Dove.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość wgewgew napisał:

Może macie jakiś sprawdzony, bo ja się gubię w ofercie a w sklepach tego nie ma, trzeba zamawiać. Otóż chodzi mi o delikatny dezodorant, bez soli aluminium, bez PEG, bez tego, śmego, owego, bo i żeby ładnie pachniał.

Na razie moja córka używa tego kamienia mineralnego ale moczenie go przed nałożeniem jest dość kłopotliwe, zwłaszcza gdy trzeba się śpieszyć do szkoły a chodzi o 10-letnią dziewczynkę.

Musi wode ze studni przynosić że to takie kłopotliwe dla niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość wgewgew napisał:

Może macie jakiś sprawdzony, bo ja się gubię w ofercie a w sklepach tego nie ma, trzeba zamawiać. Otóż chodzi mi o delikatny dezodorant, bez soli aluminium, bez PEG, bez tego, śmego, owego, bo i żeby ładnie pachniał.

Na razie moja córka używa tego kamienia mineralnego ale moczenie go przed nałożeniem jest dość kłopotliwe, zwłaszcza gdy trzeba się śpieszyć do szkoły a chodzi o 10-letnią dziewczynkę.

Piszesz o ałunie? Przecież to jest właśnie aluminium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Sylveco jest naturalny, ja zamawiam też w szklanym słoiczku do smarowania, bez chemii. Są fajne strony z ekologicznymi rzeczami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Rossmanie jest dezodorant w sprayu albo kulce Alterra.Ja moim dzieciom kupuję.Syn od 13 roku,córka jak skończyła 11 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest taka niemiecka marka Balea (na allegro jest tego pełno)są tam też dobre i niedrogie dezodoranty w kulce o naprawdę łagodnych zapachach moja corka 13  i syn 10 używają  i działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Jest taka niemiecka marka Balea (na allegro jest tego pełno)są tam też dobre i niedrogie dezodoranty w kulce o naprawdę łagodnych zapachach moja corka 13  i syn 10 używają  i działają

Balea to ten sam poziom co Isana. Bez sensu kupować na Allegro i przepłacać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Isana gorsza od Alterry.

Trzeba patrzeć na skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx
3 godziny temu, Gość gość napisał:

W Rossmanie jest dezodorant w sprayu albo kulce Alterra.Ja moim dzieciom kupuję.Syn od 13 roku,córka jak skończyła 11 lat.

Mojej córce też go kupuję (13 lat) i sama także używam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgewgew

A faktycznie, ten ałun to też aluminium, ale nie chlorohydrat (to napisali na etykiecie i tym się kierowałam) a potasu, ma ponoć większe cząsteczki i stosowanie jest bezpieczniejsze. Tak czy siak, dzięki że mi zwróciłaś uwagę, koleżanko.

 

A ja w końcu kupiłam dzisiaj to co było, dezodorant w sztyfcie Bionsen, bez parabenów i bez soli aluminium. Niestety ma PEG, dopiero doczytałam.

 

Dzięki za pomoc. Myślę że temat się przyda innym.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może ziaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×