Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abra

czy przeszkadzała by wam wada wymowy o faceta

Polecane posty

Gość abra

Mam 35 lat, i wadę wymowy (nie wymawiam poprawne R, Sz, Cz, ś, ć, itd.) przez to mam niską samoocenie. Staram się panować nad wadą wymowy – ale w sytuacjach stresowych (np. rozmowy z niektórymi osobami w pracy oraz z kobietami) niestety daje o sobie znasz. Chodziłem do logopedy – ale nigdy nie będę poprawnie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie by przeszkadzało. Nie cierpię gdy ktoś fafluni. Masz wadę zgryzu? Dziś chyba większość wad można wyleczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Jak facet przystojny to by mi nie przeszkadzało. Kiedyś byłam z takim co trochę "seplenił" ale był mega przystojny, dobry w łożku i fajnie gotował. Była to po prostu wrodzona wada wymowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LanaBanana

Wcale by nie przeszkadzalo, to w koncu tylko wada wymowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

nie przeszkadzaloby, przeszkadza mi  brzydota wewnetrzna u ludzi, jak jej nie masz to nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Mnie by przeszkadzało. Nie cierpię gdy ktoś fafluni. Masz wadę zgryzu? Dziś chyba większość wad można wyleczyć. 

dlatego ze az nie cierpisz w next life sama zafaflunisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość monika napisał:

dlatego ze az nie cierpisz w next life sama zafaflunisz

A ty byłaś wieszczką w poprzednim lajf? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abra
Dnia 25.01.2020 o 16:04, Gość Kinga napisał:

Jak facet przystojny to by mi nie przeszkadzało. Kiedyś byłam z takim co trochę "seplenił" ale był mega przystojny, dobry w łożku i fajnie gotował. Była to po prostu wrodzona wada wymowy.

Przystojny - racje trochę ładniejszy od diabła. Dobry w łóżku - nie wiem jeszcze z żadną nie byłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trent
Dnia 25.01.2020 o 08:10, Gość abra napisał:

Mam 35 lat, i wadę wymowy (nie wymawiam poprawne R, Sz, Cz, ś, ć, itd.) przez to mam niską samoocenie. Staram się panować nad wadą wymowy – ale w sytuacjach stresowych (np. rozmowy z niektórymi osobami w pracy oraz z kobietami) niestety daje o sobie znasz. Chodziłem do logopedy – ale nigdy nie będę poprawnie mówił.

baby to zwykle kuurwy, szukają ideału, ale jak trafisz na wyjątkową to pokocha cie takim jakim jesteś, coś jak tu

https://porady.sympatia.onet.pl/sympatia-radzi/umowili-sie-przez-internet-poinformowalam-go-tylko-ze-jestem-brzydka-zeby-nie-uciekl/vqm1ppc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Dnia 25.01.2020 o 17:24, Gość monika napisał:

przeszkadza mi  brzydota wewnetrzna u ludzi, jak jej nie masz to nie ma problemu

Chyba zewnętrzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
54 minuty temu, Gość trent napisał:

baby to zwykle kuurwy, szukają ideału, ale jak trafisz na wyjątkową to pokocha cie takim jakim jesteś, coś jak tu

Ten artykuł udowadnia, że faceci potrafią kochać bez względu na wygląd.

Kobieta nie byłaby w stanie pokochać brzydkiego ani niepełnosprawnego faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×