Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomili

ciekawe jak wyglada seks z laską 10/10.. to musi byc coś niczym wygranie w totka 10 baniek, nierealne dla faceta

Polecane posty

Gość tomili

ehh to takie smutne ze kobiety maja nad facetami taką przewage 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja puscilem kupon lotto, wygram 23 miliony i ozenie sie z dziewczyna 8 na 10 i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walenie

Walenie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władczyni
8 minut temu, Gość tomili napisał:

ehh to takie smutne ze kobiety maja nad facetami taką przewage 😞

A dlaczego chcesz 10/10 skoro sam jestes conajmniej 3/10? Analogicznie wygładałoby tak; Ciekawe jak wygląda seks z facetem 10/10 to musi być jak wygranie w totka,pewnie z łóżka bym takiego nie wyciągała :v

To nie jest smutne,to jest radosna nowina,wkońcu to my mamy nad wami kontrolę,nie odwrotnie. Wy dupnie rządzicie i tego sa efekty. Ale to sie zmienia :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Przemyslaw91 napisał:

Kto ci daje na hazard kase siostra czy szwagier?

A tobie mama? Leniwcu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jones
3 minuty temu, Gość tomili napisał:

ehh to takie smutne ze kobiety maja nad facetami taką przewage 😞

a wiesz co, da sie przeżyć nawet

im większe dopasowanie tym silniejsze doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez cudów
10 minut temu, Gość tomili napisał:

ehh to takie smutne ze kobiety maja nad facetami taką przewage 😞

laski 10/10 to są w 9 na 10 przypadków kłody, wygląd ferrari a wydajność trabanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerger
2 minuty temu, Gość bez cudów napisał:

laski 10/10 to są w 9 na 10 przypadków kłody, wygląd ferrari a wydajność trabanta

nie masz o tym pojecia bo nigdy nawet 7/10 nie miales a z doswiadczenia wiem, ze te 10 10 to sa takie laski ze dochodzic w 5 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
17 minut temu, Gość władczyni napisał:

A dlaczego chcesz 10/10 skoro sam jestes conajmniej 3/10? Analogicznie wygładałoby tak; Ciekawe jak wygląda seks z facetem 10/10 to musi być jak wygranie w totka,pewnie z łóżka bym takiego nie wyciągała :v

To nie jest smutne,to jest radosna nowina,wkońcu to my mamy nad wami kontrolę,nie odwrotnie. Wy dupnie rządzicie i tego sa efekty. Ale to sie zmienia 🙂

Dokładnie. seks z facetem 10/10 musi być nieziemski!!! marzenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Przemyslaw91 napisał:

Rucchałeś laski 10/10 xD

Chyba  w snach

Przemek czy podoba ci sie Greta Thunberg jako kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władczyni
2 minuty temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Dokładnie. seks z facetem 10/10 musi być nieziemski!!! marzenie!!!

spokojnie,taki mi sie trafił,na szczęście rodzice go wychowali na spoko gościa,mam nadzieję że takich jest więcej

Wtedy tamci tamci wyginą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Przemyslaw91 napisał:

WEŹ BO SIĘ PORZYGAM 🤮 NIE

TO NAWET NIE JEST KOBIETA  TYLKO UPOŚLEDZONE DZIECKO

Sam niedawno pisałeś ze onanizujesz sie do jej fotek xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gerger napisał:

nie masz o tym pojecia bo nigdy nawet 7/10 nie miales a z doswiadczenia wiem, ze te 10 10 to sa takie laski ze dochodzic w 5 sekund

Jakie to są 10/10? Gusta są różne dla ciebie piękność, dla kogoś pasztet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergre
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jakie to są 10/10? Gusta są różne dla ciebie piękność, dla kogoś pasztet. 

nie badz smieszne, nikt nie powie ze laska 10 10 jest slaba, nie ma opcji, takie laski od razu sie rzucaja w oczy

jak ktos np mi powie ze salma hayek z filmu desperado nie jest 10 10 to go wysmieje hahahahaha

 

13 minut temu, Przemyslaw91 napisał:

Rucchałeś laski 10/10 xD

Chyba  w snach

jedna taka rochalem, to jest cos jakbys jhechal ferrari nad morze, zapomnij synku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał
27 minut temu, Gość bez cudów napisał:

laski 10/10 to są w 9 na 10 przypadków kłody, wygląd ferrari a wydajność trabanta

Racja kiedyś spróbowałem kilka razy i laska ze wsi była duuuzo lepsza niż laska 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy manager
13 minut temu, Gość gergre napisał:

nie badz smieszne, nikt nie powie ze laska 10 10 jest slaba, nie ma opcji, takie laski od razu sie rzucaja w oczy

jak ktos np mi powie ze salma hayek z filmu desperado nie jest 10 10 to go wysmieje hahahahaha

 

jedna taka rochalem, to jest cos jakbys jhechal ferrari nad morze, zapomnij synku

ale ty jeste pusty i prymitywny. nie dziwię się, że przegrałes życie i zdychasz w samotnosci. własciwie to na nic lepszego nie zaslugujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek

faceci to j/ebane psy, szczególne gòwniarze poniżej 30stki, masakra, nic tylko by ruhali i nie ważne co, biedaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Przemyslaw91 napisał:

Haha jasne chyba nie ma nic bardziej aseksualnego niż jej mina srającego kota

No właśnie,tak jest z twoimi zdjęciami,te same uczucia mamy,kiedy wrzucasz zdjęcia swojej gęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Przemyslaw91 napisał:

Kto ci daje na hazard kase siostra czy szwagier?

Przemek to nie ja pisałem, tak samo rano ten jajojad 24 lata to nie ja, a ty zhejtowałeś go z całą mocą nienawiści która w tobie siedzi i jeszcze masz go za mnie, a to jakiś inny typek on często pisze jem jajka i potem podpisuje się nickiem jajojad 24 lata, albo "jem zupe" i wtedy pisze  nick zupojad 24 lata itd ale to nie jestem ja, tak samo w tym temacie to nie ja pisałem, widziałem to gdzieś w południe gdy zajrzałem na chwile na kafe na telefonie, wszedłem na twój nick, widziałem gdzie i co wypisywałeś, jak zwykle w paru miejscach widziałeś mnie, teraz widze że już masz nowy nick bo ten na którym rano hejtowałeś w temacie zupojada już masz zbanowany

Ty jesteś już tak chory z nienawiści że to już strach po prostu, ja sie ciebie zaczynam bać! Wszędzie mnie widzisz, o wszystko oskarżasz, a czym bardziej dobrze ci życzę, czym bardziej chce ci pomóc, czym więcej się za ciebie modlę, tym ty jeszcze bardziej kipisz nienawiścią, to jest straszne Przemek... do czego w końcu doprowadzi ta twoja nienawiść? bo póki co niszczy ona tylko samego ciebie, od środka cie niszczy, rozwala twe serce i dusze, jesteś coraz bardziej chory z nienawiści, mnie to powiem ci szczerze przeraża, z jednej strony przywykłem, bo ty zawsze taki byłeś, ale ostatnimi czasy to jesteś coraz straszniejszy i to jest co najmniej niepokojące

Wyluzuj wreszcie chłopie, bo naprawde mnie te hejty i tak nie ruszają, ja i tak będę dalej ci dobrze życzył i modlił się za Ciebie, mi to nie szkodzi co na mnie wymyślasz, wygadujesz, jak mnie oczerniasz, jak mnie hejtujesz, ty sobie samemu tym szkodzisz, to ci jeszcze bardziej ryje banie i twoje poranione serce uczucia itd a poza tym kto mieczem wojuje ten od miecza ginie a wszelkie przekleństwa i nienawiść obrócą się tylko i wyłącznie przeciwko Tobie, opanuj się wreszcie, prosze Cie

trzymaj się Przemek, życzę miłego wieczoru i naprawdę prosze Cie odpuść bo niedługo ta nienawiść cie po prostu od środka rozwali

cześć, ide se na jakiś film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Su22

Uprawiałem kiedyś seks z laską 9/10. Śliczna buzia, zgrabne,szczupłe ciało, bardzo ładne i zgrabne nogi w tym bardzo ładne stopy co często się nie zdarza. Prawie wszystko super.Prawie tylko dlatego, że biust tylko dwójeczka. Gdyby była trójeczka dałbym dziewczynie 10/10. Seks był cudowny, ale gdyby te jej piersi były o numer większe to czułbym się jak w raju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość władczyni napisał:

A dlaczego chcesz 10/10 skoro sam jestes conajmniej 3/10?

Nie szukam 10/10 ani nie jestem 3/10.

To kobiety szukają faceta dużo atrakcyjniejszego od siebie. Kobieta 6/10 nigdy nie zwiąże się z facetem poniżej 9/10, a kobieta 4/10 wymaga min. 8/10. Facet 6/10 ma szanse co najwyżej u kobiety 2/10, a facet 4/10 i niżej nie ma szans nawet u największych pasztetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta co dla Ciebie 10dla innego może być 5...nie rozumiem takiego stopniowania kobiet...jakieś ...stwo.Przeciez każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy manager
45 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie szukam 10/10 ani nie jestem 3/10.

To kobiety szukają faceta dużo atrakcyjniejszego od siebie. Kobieta 6/10 nigdy nie zwiąże się z facetem poniżej 9/10, a kobieta 4/10 wymaga min. 8/10. Facet 6/10 ma szanse co najwyżej u kobiety 2/10, a facet 4/10 i niżej nie ma szans nawet u największych pasztetów.

Pasztetem to mozesz byc ty. Jestes pusty i pozbawiony kultury. 

Wartoscią człowieka jest nie tylko jego wygląd, ale i charakter, wrażliwosć, inteligencja. 

skoro uważasz, że te ładne z wyglądu są w czymkolwiek lepsze od tzw. "pasztetów" to mam nadzieję, ze zgnijesz w samotnosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość łysy manager napisał:

Pasztetem to mozesz byc ty. Jestes pusty i pozbawiony kultury. 

Wartoscią człowieka jest nie tylko jego wygląd, ale i charakter, wrażliwosć, inteligencja. 

skoro uważasz, że te ładne z wyglądu są w czymkolwiek lepsze od tzw. "pasztetów" to mam nadzieję, ze zgnijesz w samotnosci. 

Dokladnie !! Ciekawe na ile siebie wyceniasz?Każdemu podoba się co innego i jak ,pytam można dawać takie durne noty skoro każdemu podoba się co innego.To nie śmieszne nawet -to tragiczne.Myslenie jak w gimbazie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość łysy manager napisał:

Pasztetem to mozesz byc ty. Jestes pusty i pozbawiony kultury. 

Wartoscią człowieka jest nie tylko jego wygląd, ale i charakter, wrażliwosć, inteligencja. 

skoro uważasz, że te ładne z wyglądu są w czymkolwiek lepsze od tzw. "pasztetów" to mam nadzieję, ze zgnijesz w samotnosci. 

Dokladnie !! Ciekawe na ile siebie wyceniasz?Każdemu podoba się co innego i jak ,pytam można dawać takie durne noty skoro każdemu podoba się co innego.To nie śmieszne nawet -to tragiczne.Myslenie jak w gimbazie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 godziny temu, Gość łysy manager napisał:

Jestes pusty i pozbawiony kultury.

Wręcz przeciwnie.

2 godziny temu, Gość łysy manager napisał:

Wartoscią człowieka jest nie tylko jego wygląd, ale i charakter, wrażliwosć, inteligencja.

I właśnie tym się kieruję przy szukaniu partnerki. Gdyby liczył się dla mnie wygląd, to chciałbym tylko 10/10, niezależnie od charakteru, a wolę inteligentną i wrażliwą, ale mniej atrakcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robson
11 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie szukam 10/10 ani nie jestem 3/10.

To kobiety szukają faceta dużo atrakcyjniejszego od siebie. Kobieta 6/10 nigdy nie zwiąże się z facetem poniżej 9/10, a kobieta 4/10 wymaga min. 8/10. Facet 6/10 ma szanse co najwyżej u kobiety 2/10, a facet 4/10 i niżej nie ma szans nawet u największych pasztetów.

Pięknie opisane.. szczera prawda a gość o nicku łysy Manager to Jakiś pajac Prawdopodobnie to w ogóle jakaś laska która pisze jako facet Żal mi cię sciero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hortensja

To że ładna wcale nie musi być jakaś rakieta w łóżku - błędne  przekonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy manager
1 godzinę temu, Gość Robson napisał:

Pięknie opisane.. szczera prawda a gość o nicku łysy Manager to Jakiś pajac Prawdopodobnie to w ogóle jakaś laska która pisze jako facet Żal mi cię sciero

Ni ciebie zal cw3lu p3dale w d0pe j3bany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
14 godzin temu, Gość bez cudów napisał:

laski 10/10 to są w 9 na 10 przypadków kłody, wygląd ferrari a wydajność trabanta

Po co taka ma się starać dla 2/10? Skorzysta sobie, a jak się nie spodoba, to idzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×