Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Dziewczyny seks tylko z młodszymi facetami

Polecane posty

Gość Ola

Hej jestem Ola ma 29 lat wczoraj byłam na imprezie w klubie poznałam tak pewnego 21 latka bawiłam się z nim całą noc nad ranem czyli dzis poszliśmy do niego co tam się działo nawet teraz się czerwienię jak o tym pomyśle w życiu niemiałam takiego seksu co on zemną wyprawiał a jeszcze miał czym nigdy w sobie nie miałam takiego długiego miał dokładnie 22 cm ale nawet nie o to chodzi w nigdy bym nie pomyślała ze taki młody może się tak pier..lić żaden facet nie dał mi tyle przyjemności miałyście takie przyjemnie przygody z młodszymi facetami jak ja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat X

no fajnie, szkoda że już na disco w kiblu mu nie dałaś duupy, desperatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z bólem głowy
2 minuty temu, Gość temat X napisał:

no fajnie, szkoda że już na disco w kiblu mu nie dałaś duupy, desperatka

Haha 😄 co ja przeżyłam to nie mieści się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy manager
13 minut temu, Gość temat X napisał:

no fajnie, szkoda że już na disco w kiblu mu nie dałaś duupy, desperatka

desperatka dałaby d0py bez zobowiązań staremu capowi po 35. 

Jak szaleć to tylko z młodym. Od starego wymaga się stabilizacji. Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondasxxl

Jednak to prawda że na starej picy młody się ćwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pukal stara łatwa purchawe a Ty się cieszysz , dla takiego młodego z opuchnietymi jajami to obojętnie co pcha , mógł się wcześniej nawet do krowy dobierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Potwór nie potwór byle miał otwór, pewnie sam się brzydzi tego co zrobił jak zobaczył twoja pomarszczona facjate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość łysy manager napisał:

desperatka dałaby d0py bez zobowiązań staremu capowi po 35. 

Jak szaleć to tylko z młodym. Od starego wymaga się stabilizacji. Popieram

Tylko że kobieta po 35 roku życia to też stary cap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z bólem głowy
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Potwór nie potwór byle miał otwór, pewnie sam się brzydzi tego co zrobił jak zobaczył twoja pomarszczona facjate

Ona już od młodych lat stosuje botoks 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Ja miałam młodszego miałam ruwiesnika ale zawsze byłam bardziej zadowolona po sexie ze starszym i to sporo starszym. Młodszy albo rowiesnik patrzył tylko na siebie. Starszy dużo mocniej starał się mnie zadowolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Ola z bólem głowy napisał:

Ona już od młodych lat stosuje botoks 😄

Jeszcze gorzej , botoks nie odmładza tylko robi z twarzy wioskowa maske, po 60 tce takie kobiety się zmieniają w potwory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Młody z nabuzowanymi jajami nie patrzy co puka, może być nawet raśpla 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeszcze gorzej , botoks nie odmładza tylko robi z twarzy wioskowa maske, po 60 tce takie kobiety się zmieniają w potwory 

Dlatego korzystają a pózniej bujany fotel i kot 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Martyna napisał:

Ja miałam młodszego miałam ruwiesnika ale zawsze byłam bardziej zadowolona po sexie ze starszym i to sporo starszym. Młodszy albo rowiesnik patrzył tylko na siebie. Starszy dużo mocniej starał się mnie zadowolić.

Tak sex to tylko se starszym młodzi za szybko dochodzą i wyglądają tak dziecinnie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chcielibyście rypać śie jak ten młody i mieć taką fujare zazdrośniki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak sex to tylko se starszym młodzi za szybko dochodzą i wyglądają tak dziecinnie  

Gdzie jest Ola coś przygasła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Old
50 minut temu, Gość Martyna napisał:

Ja miałam młodszego miałam ruwiesnika ale zawsze byłam bardziej zadowolona po sexie ze starszym i to sporo starszym. Młodszy albo rowiesnik patrzył tylko na siebie. Starszy dużo mocniej starał się mnie zadowolić.

Ja tam wolę mlode nastki próbują pokazać na co je stać i wtedy nawet lepiej dają niż doświadczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
7 minut temu, Gość Old napisał:

Ja tam wolę mlode nastki próbują pokazać na co je stać i wtedy nawet lepiej dają niż doświadczone.

Starszy chłopak młoda dziewczyna to fajne połączenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, Gość Ola napisał:

Hej jestem Ola ma 29 lat wczoraj byłam na imprezie w klubie poznałam tak pewnego 21 latka bawiłam się z nim całą noc nad ranem czyli dzis poszliśmy do niego co tam się działo nawet teraz się czerwienię jak o tym pomyśle w życiu niemiałam takiego seksu co on zemną wyprawiał a jeszcze miał czym nigdy w sobie nie miałam takiego długiego miał dokładnie 22 cm ale nawet nie o to chodzi w nigdy bym nie pomyślała ze taki młody może się tak pier..lić żaden facet nie dał mi tyle przyjemności miałyście takie przyjemnie przygody z młodszymi facetami jak ja? 

Żadna normalna kobieta mająca 29 lat nie spotkałaby się z 21 latkiem.

Ten tekst powinein być taki:

Cześć jestem Olek mam 21 lat i penisa 22 cm, mierzony od odbytu i łączenie z jajami. Bardzo chciałbym mieć starszą dziewczynę, więc napiszę taka historię, może któraś uwierzy.

Przestancie w końcu wymyślać takie denne tematy i podawać te długości bo metr będzie za mało. Niedługo będą musieli podwyżyszeć średnią europejską albo wykluczyc polskę bo u nas to każdy ma min 20 cm.

Żenada totalna. Idzcie na erotyczną i sobie wymyslajcie jakieś tematy fantasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, Gość Ola napisał:

Hej jestem Ola ma 29 lat wczoraj byłam na imprezie w klubie poznałam tak pewnego 21 latka bawiłam się z nim całą noc nad ranem czyli dzis poszliśmy do niego co tam się działo nawet teraz się czerwienię jak o tym pomyśle w życiu niemiałam takiego seksu co on zemną wyprawiał a jeszcze miał czym nigdy w sobie nie miałam takiego długiego miał dokładnie 22 cm ale nawet nie o to chodzi w nigdy bym nie pomyślała ze taki młody może się tak pier..lić żaden facet nie dał mi tyle przyjemności miałyście takie przyjemnie przygody z młodszymi facetami jak ja? 

Żadna normalna kobieta mająca 29 lat nie spotkałaby się z 21 latkiem.

Ten tekst powinein być taki:

Cześć jestem Olek mam 21 lat i penis.a 22 cm, mierzony  łączenie z jaj.ami. Bardzo chciałbym mieć starszą dziewczynę, więc napiszę taka historię, może któraś uwierzy.

Przestancie w końcu wymyślać takie denne tematy i podawać te długości bo metr będzie za mało. Niedługo będą musieli podwyżyszeć średnią europejską albo wykluczyc polskę bo u nas to każdy ma min 20 cm.

Żenada totalna. Idzcie na erotyczną i sobie wymyslajcie jakieś tematy fantasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najmłodszy którego ujeżdżałam miał 16 lat, ja byłam 4 lata starsza, więc żadna sratowinka, rozprawiczyłam go i to oczywiście nie od wieku zależy, ale chłopak miał duży sprzęt i był nienasycony. Ja bym się nie zorientowała, że prawiczek w trakcie, przed było widać stres i nieśmiałość. Minetę zrobił najlepiej, a mam 35 lat i już doświadczenie niemałe, językiem władał bezbłędnie, w sumie to jedyny facet, który umiał zrobić minetę, a nie skubać językiem twardym jak kołek, później już każdy jeden robil nieprawidłowo, mąż też, niestety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ola ja mam 22 cm. 40 lat. Tylko jest jedno Ale. Nie ruszam używanego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×