Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Na ile lat macie kredyt? Ile miesięcznie?

Polecane posty

Gość Gosc

Ja 2 tys msc ;( spłacam z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

2800. Mąż spłaca sam, bo ja nie pracuję i dopiero od września pójdę,  jeśli maluchy dostaną się do przedszkola i żłobka. 3 latek bliźniaki ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

2800. Mąż spłaca sam, bo ja nie pracuję i dopiero od września pójdę,  jeśli maluchy dostaną się do przedszkola i żłobka. 3 latek bliźniaki ponad rok.

Nie boisz sie w razie tfu tfu wypadku albo śmierci męża, ze sama będziesz musiała to spłacać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

2800. Mąż spłaca sam, bo ja nie pracuję i dopiero od września pójdę,  jeśli maluchy dostaną się do przedszkola i żłobka. 3 latek bliźniaki ponad rok.

Nie boisz sie w razie tfu tfu wypadku albo śmierci męża, ze sama będziesz musiała to spłacać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azxs

My mamy kredyt na 25 lat, zostało jeszcze 21 lat i kilka miesięcy. rata wynosi 866 funtów na miesiąc, pracujemy oboje mamy jedno dziecko juz nastoletnie.  Mieszkamy w Szkocji, w duzym mieście, mieszkanie  nie jest jakieś duze ale nie jest małe, ma ma 62 metry kw i jest na trzecim piętrze w stosunkowo nowym bloku takim z dwudziestoma mieszkaniami, dobre osiedle dobra lokalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkcha

1800 zl na 30 lat, mieszkanie 61m

to nasze drugie lokum, mamy jeszcze inne, mniejsze i wynajem pierwszego splaca nam rate drugiego

pierwsze mieszkanie dostalam od rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffugddfg

Matko. Serio takie wielkie macie kredyty? To ile Wy zarabiacie, ze stac Was na taką ratę? Sami z mężem zarabiamy sporo, i jakby 2800 zl mialo nam jeszcze zniknac z portfela? Mielismy 100000 na 10 lat (1200zl)  i powiedzielismy sobie, ze nigdy wiecej. Lepiej miec mniej, niż ten zakichany kredyt. 2000 to naprawdę sporo... a gdzie życie, szkoly, wyjazdy, przyjemnisci.. No nic. Fajnie, że mozecie sobie na to pozwolić i tyle :). Powodzenia! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

540 euro, na 15 lat, mieszkanie 69 m2, nie jest to jakiś wielka suma bo to ciut mniej niż 15% naszych łącznych zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też podziwiam, że dacie radę płacić po 2800, szczególnie gdy pracuje tylko jeden małżonek. Nie wyobrażam sobie odjąć tyle nawet od wspólnego zarobku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kulczyk ale prawie ;)

1600€ miesiecznie, kredyt na 17 lat, zostalo 14 ale mamy nadzieje ze splacimy wczesniej.

Mamy jeszcze jedno mieszkanie, mniejesze, kupione wczesniej. Aktualnie jest wynajete i z tego co nam przynosi odkladamy wlasnie na wczesniejsza splate.Jak dobrze pojdzie to za 6 lat bedziemy wolni 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliber

Kurczę duże te raty macie. Ja mam to szczęście że udało mi się odłożyć i kupić za gotówkę dwa mieszkania które dają mi około 2500zl dochodu. Jednak odkladalem na nie 10 lat gdzie mocno zaciskalem pasa. Niedługo chce kupić jeszcze jedno i przejść na dłuuuugi urlop. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Przemyslaw91 napisał:

MAJĄ KRZYWE NOGI JAK SRAJĄ 99% WPISÓW TUTAJ TO MITOMANIA

Szczególnie twoje wpisy to całkowite dno dna 

Spadaj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Przemyslaw91 napisał:

MAJĄ KRZYWE NOGI JAK SRAJĄ 99% WPISÓW TUTAJ TO MITOMANIA

Szczególnie twoje wpisy to całkowite dno dna 

Spadaj stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19087

750 euro za dom w dublinie. Dlugie lata bo 30 az ale na pewno splacimy wczesniej. 750 euro to teraz kwota za pokoj jaka sie placi w Dublinie a my mamy domek w miescie wiec nie narzekamy. Czy rent czy kredyt I tak trzeba placic do usr... Smierci:) 

W Inne kredyty sie nie bawiny. Samochodu nie mamy wiec jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Ola

2400 na mieszkanie ponad 100m2,a raczej apartament. To nasz jedyny kredyt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mielismy 70zl na 30 lat. Aktualnie do splaty zostalo jeszcze 12 lat. A to wszystko dzieki nadplacaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gvvbb

1300 zł za bliźniak 90m2 na 30 lat zostało 27 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Niemam kredytow. Wzięłam mieszkanie kilka lat temu i nigdy więcej. 3 lata sprzątałam obcym ludziom chałpy w Madrycie żeby je spłacić. Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mamy dużo rzeczy na kredyt (dwa mieszkania i dwa auta) ale stac nas było na kupno gotówka, tylko ze to się w ogóle nie opłaca. Lepiej brać na kredyt (tylko niezbyt długi, jakieś 5 lat max) a wolne środki inwestować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcjanna

Chałupę mam, ale bez kredytu, tanio z oszczędności kupilismy, ale wydatków na remonty też sporo. Robimy powoli. ale z własnych środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gvvbb napisał:

1300 zł za bliźniak 90m2 na 30 lat zostało 27 

Fajna rata jak za bliźniaka :))) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxbxnnd
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Fajna rata jak za bliźniaka :))) 

Bo kosztował 260 000 ale mniej niż stan deweloperski. Teraz identyczne są po 300 000 przez 3 lata tak cent wzrosły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdzie takie ceny? U mnie bliźniaki najtaniej po 400tyś i to nie w mieście a na obrzeżach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Ewa19087 napisał:

750 euro za dom w dublinie. Dlugie lata bo 30 az ale na pewno splacimy wczesniej. 750 euro to teraz kwota za pokoj jaka sie placi w Dublinie a my mamy domek w miescie wiec nie narzekamy. Czy rent czy kredyt I tak trzeba placic do usr... Smierci:) 

W Inne kredyty sie nie bawiny. Samochodu nie mamy wiec jest spoko

Na Dublin to bardzo malo, my  chcielismy kupic dom w Dublinie ale ceny nas przerosly. Mieszkalibysmy w domu ktory nie odpowiada  nam specifikacja a kredyt I tak byloby duzy. Dlatego wyprowadzilismy sie do limerick. Kredyt na 30 lat jeszcze 28 do splacenia, rata 1080 euro. Mamy dom 150 metrow, nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×