Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieśmiała2002

Podoba mi się sąsiad

Polecane posty

Witam, proszę o radę. Mieszkam w niewielkiej miejscowości kilka miesięcy temu wprowadził się obok za ścianę Tomek, Pani Kasi syn którą uwielbiam ❤ (u nas wszyscy się znają). Tomek Odrazu Bardzo mi się spodobał w lato kilka razy gadaliśmy po parę godzin bardzo fajnie się gadało, potem na pewnej wiejskiej potańcówce nawet zaprosił mnie do tańca,🤗 może pod koniec, Ale zaprosił. Dużo razy próbowałam zwrócić na siebie uwagę. Krecilam się wokół jego domu chodziłam na mecze, 🙆‍♀️(bo gra w piłkę), nawet zaczęłam rano biegać gdy wiedziałam że ma nocki i rano wraca, żeby zobaczył że uprawiam jakiś sport. Dwa razy do niego napisałam z zapytaniem o której mecz (wiem obsesja)🤦‍♀️. Problem w tym że jest zima, sezon meczowy minął A chociaż mieszkamy obok to w ogóle go nie widuje😩. Słyszałam że on też jest nieśmiały. Ale dobra to nie ważne PROBLEM W TYM ŻE JA MAM 18 A ON 25 !🙈 Mam dość chłopaków w moim wieku czasami czuje że nie powinnam się urodzić w tych czasach, poprostu to pokolenie mnie rozwala🤢. I to jest najgorsze, ta różnica wieku miedzy nami, jak mnie  widzi to mówi mi siema Młoda, jakbym mu wyznała co czuje pewnie by se pomyślał, kurde małolata się we mnie buja, żałosne wiem. Jak zwrócić na siebie jego uwagę? Chciałabym żeby on pierwszy zagadał, żebym się nie zbłaźniła.😢😢😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×