Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KLAUN96

Czy mam szanse na chlopaka?

Polecane posty

Gość KLAUN96

Witam Was Wszystkich...

Czy mam szanse na chlopaka pomimo niepelnosprawnosci? Od urodzenia mam niepelnosprawnosc Intelektualna Lekka-(zaburzenia myslenia), mam FAS i zaburzenia osobowosci (lekkie). (Mam prawie 24lata juz. W ostatnim zwiazku bylam kiedy mialam 17lat jednak sie rozpadł. Od 4rech lat jestem sama) Nie pracuje/Nie ucze sie. Aktualnie poszukuje pracy. Pochodze z dysfunkcyjnej rodziny niestety. Nie mam kolezanek ani zadnych kolegow.Praktycznie non stop w domu siedze. Czy mam szanse na chlopaka pełnosprawnego? Czy Niepelnosprawnego? (Nie zamierzam miec dzieci).

(Od 8mego roku zycia mieszkam z macocha (jej mieszkanie) z bratem przyrodnim i swym ojcem biologicznym) Mamy wspolnego ojca a oddzielne matki.

Zyje z ojca pieniedzy. Nie mam zadnego zasiłku ani nawet komisje do orzekania o niepelnosprawnosc nie chca Mi dac stopnia niepelnosprawnosci.

Ojca mam normalnego mam dobry z Nim kontakt. Z matka mam słaby kontakt jest pijaczka. Nigdy sie Mna Nie interesowała. Z macocha i bratem przyrodnim mam bardzo kiepski kontakt.

Prosze o odpowiedzi.

Jest to powazny temat i prosze o powazne odpowiedzi. Jestem tu nowa. 

(Poza tym... Macocha mi troche przygaduje ze zebym sobie chlopaka szukała...) Bo zaraz bedzie 30lat i bedzie ......

(Odpisze na wasze pyt. i odp. wieczorem dzis)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96...

Jeszcze ojciec mi dzis powiedzial ze jestem juz stara krowa a do 30stki juz blisko...

 

To jest moj wpis. Prosze sie Nie podszywac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Fota albo nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Prosze o odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak

Jeżeli chcesz mieć chłopaka to nie możesz siedzieć w domu. Wyjdź gdzieś na kawę (nawet sama) i sprawdź czy nie ma kogoś w okolicy kto by się Tobie podobał. Może nawet sam zagada? Dużo facetów jest po prostu trochę nieśmiałych. Warto zrobić ten 1 krok. Jeżeli jesteś zadbana (myślę o ubiorze,  ułożeniu włosów etc.) to nie ma problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi
14 godzin temu, Gość Bicku napisał:

Fota albo nara

Może ty sam wstawisz swoją fotę😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do Bicku: Wlasnie wstaw swa fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik
16 godzin temu, Gość KLAUN96 napisał:

Witam Was Wszystkich...

Czy mam szanse na chlopaka pomimo niepelnosprawnosci? Od urodzenia mam niepelnosprawnosc Intelektualna Lekka-(zaburzenia myslenia), mam FAS i zaburzenia osobowosci (lekkie). (Mam prawie 24lata juz. W ostatnim zwiazku bylam kiedy mialam 17lat jednak sie rozpadł. Od 4rech lat jestem sama) Nie pracuje/Nie ucze sie. Aktualnie poszukuje pracy. Pochodze z dysfunkcyjnej rodziny niestety. Nie mam kolezanek ani zadnych kolegow.Praktycznie non stop w domu siedze. Czy mam szanse na chlopaka pełnosprawnego? Czy Niepelnosprawnego? (Nie zamierzam miec dzieci).

(Od 8mego roku zycia mieszkam z macocha (jej mieszkanie) z bratem przyrodnim i swym ojcem biologicznym) Mamy wspolnego ojca a oddzielne matki.

Zyje z ojca pieniedzy. Nie mam zadnego zasiłku ani nawet komisje do orzekania o niepelnosprawnosc nie chca Mi dac stopnia niepelnosprawnosci.

Ojca mam normalnego mam dobry z Nim kontakt. Z matka mam słaby kontakt jest pijaczka. Nigdy sie Mna Nie interesowała. Z macocha i bratem przyrodnim mam bardzo kiepski kontakt.

Prosze o odpowiedzi.

Jest to powazny temat i prosze o powazne odpowiedzi. Jestem tu nowa. 

(Poza tym... Macocha mi troche przygaduje ze zebym sobie chlopaka szukała...) Bo zaraz bedzie 30lat i bedzie ......

(Odpisze na wasze pyt. i odp. wieczorem dzis)

Pozdrawiam :)

jak ta sobie chłopaka znalazła to i ty możesz, poczytaj

https://porady.sympatia.onet.pl/sympatia-radzi/umowili-sie-przez-internet-poinformowalam-go-tylko-ze-jestem-brzydka-zeby-nie-uciekl/vqm1ppc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do: Gosc tak

Wiem ze Nie moge w dm siedziec, ale pomimo tg siedze...Zawsze sie slucham taty ktory jakby mnie odciaga od wychodzenia z domu.Jesli juz wychodze sama to albo na spacer/pubu/Gal. handlowej/Lasu.

A z taka jedna kolezanka (jest w mym wieku) to pisze ale ona jak by unika kontaktu. A kontakty ze szkoly? Kazdy ma swe zycie i jakos one Zanikly...

Mam prawie 24lata i wiekszosc mych znajomych ma juz swa 2ga polowke i nawet dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak

Do: KLAUN96

A co jeżeli Ci powiem, że słuchanie się czyjejś gadki nie wychodzi na dobre? Co jeżeli zwykłe powiedzenie nie, postawienie się może w końcu coś zmienić? Ci "głupi" nastolatkowie mają w sobie to coś. Dlaczego by nie wziąć z nich przykładu? Wybrać się do klubu bawić się i nie martwić problemami? Wtedy robi się głupie rzeczy ale przez to mamy również dużo znajomości i wspomnień. Życie nie musi być szare jeżeli z niego korzystamy. Kafeteria nic w tym nie pomoże. Obserwuje to forum od 3 dni. Masakra. Ludzie na prawdę mają problem ze sobą aby się w ogóle podnieść z przed komputera i będą narzekać... Sam tak robiłem... Przestałem w końcu patrzeć w ten głupi monitor. Poszedłem skorzystać z życia. Zrób to samo. 

Powodzenia kochana 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do: Gosc tak

Dzis bylam w galeri handlowej sama, pochodzilam po sklepach widziałam 2ch znajomych...Byłam w empiku. Potem poszlam sama do pubu piłkarskiego i zamowilam sobie frytki. Mało ludzi bylo w pubie. Kazdy z kims przyszedł...A ja sama..Troche przykro Mi sie zrobiło...I poszłam powoli do domu.

16;00-18;20-Poza domem bylam.

Jeszcze o 11;30  kosciòł.

(Od jutra poszukuje pracy)

Gdzie poznac znajomych?/(tylko takich w miare normalnych a Nie jakis jajcarzy/...ow).

Gdzie poznac chlopaka?(wiek 27 do 33max) Mysle ze wole starszych facetow ; np o 8lat. Wyglad Nie ma znaczenia...Patrze na charakter i na to ze Nie ma nałogow, nie jest typem Imprezowym. (Jestem osoba bez zadnych nałogow i Nie imprezuje). Faceci z neta...-Powiem szczerze porazka...(portal darmowy) pisza sami panowie do 30lat i sa chetni na wiadomo na co..albo jacys bajkopisarze itp

A w Realu? Jestem osoba niesmiała...

A macocha Mi kaze sobie chlopaka szukac...Tylko Nie powie...Gdzie go szukac??

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do: gosc tak ; Dziekuje Bardzo Za Rady :)

Jestem tu nowa na kafe...

Tak przegladam...i..wiekszosc pisze straszne glupoty...:/

Np Przemek91...-tytul; Czy widac po oczach ze cpałem?? Foto..

 

ZENADA...

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Słaba zarzutka, nie piszesz jak upośledzona👌Ale jak wiadomo, na tym forum upośledzonych nie brakuje😁 miłej zabawy👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz
1 godzinę temu, Gość KLAUN96 napisał:

Do: Gosc tak

Dzis bylam w galeri handlowej sama, pochodzilam po sklepach widziałam 2ch znajomych...Byłam w empiku. Potem poszlam sama do pubu piłkarskiego i zamowilam sobie frytki. Mało ludzi bylo w pubie. Kazdy z kims przyszedł...A ja sama..Troche przykro Mi sie zrobiło...I poszłam powoli do domu.

16;00-18;20-Poza domem bylam.

Jeszcze o 11;30  kosciòł.

(Od jutra poszukuje pracy)

Gdzie poznac znajomych?/(tylko takich w miare normalnych a Nie jakis jajcarzy/...ow).

Gdzie poznac chlopaka?(wiek 27 do 33max) Mysle ze wole starszych facetow ; np o 8lat. Wyglad Nie ma znaczenia...Patrze na charakter i na to ze Nie ma nałogow, nie jest typem Imprezowym. (Jestem osoba bez zadnych nałogow i Nie imprezuje). Faceci z neta...-Powiem szczerze porazka...(portal darmowy) pisza sami panowie do 30lat i sa chetni na wiadomo na co..albo jacys bajkopisarze itp

A w Realu? Jestem osoba niesmiała...

A macocha Mi kaze sobie chlopaka szukac...Tylko Nie powie...Gdzie go szukac??

 

 

 

Jeteś bardzo inteligentna gdzie szukać idź do jakiegoś kluby nawet sama tylko do takiego gdzie chodzą starsi a nie małaty na pewno ktoś do cb podejdzie albo jak chcesz to daj swój adres mailowy  ja też szukam dziewczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smakosz
1 godzinę temu, Gość KLAUN96 napisał:

Do: gosc tak ; Dziekuje Bardzo Za Rady 🙂

Jestem tu nowa na kafe...

Tak przegladam...i..wiekszosc pisze straszne glupoty...:/

Np Przemek91...-tytul; Czy widac po oczach ze cpałem?? Foto..

 

ZENADA...

 

 

 

Jak masz FAS I upośledzenie to pasujesz do Przemka on też ma i szuka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Twoi starzy to jeebany ciemnofrod. Typowa cebulandia czyli wyjść za mąż i się rozmnozyc i nie dopuszczają że ktoś ma inne plany. Radzę szukać roboty i od nich spiierdalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do Gostek: Mieszkam 20km od Warszawy...:) ile lat masz i sk jestes? Ja prawie 24(96r)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Mateusz: Dziekuje Bardzo :)

Adres: kwiatunia96@o2.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do Smakosz: Nie Dziekuje. Nie jestem zaint. Przemkiem. Po jego wpisach z reszta durnych widac ze cos z Nim jest Nie tak...Wolałabym miec  Normalnego faceta. 

Poetka: Dziekuje Bardzo :)

Do: Gosc Gosc; Nie obrazaj moich rodzicow. Tak to fakt pochodze z rodziny dysfunkcyjnej. Za maz? Moze wyjde moze Nie. Dzieci Nie zamierzam miec. Wlasnie Aktualnie szukam pracy. Dosłownie jakiejkolwiek.

Jednak najgorsze jest to w tym wszystkim ze: Macocha gada Mi ze powinnam szukac chlopaka i dogaduje +porownuje do innych. A ojciec wcale Nie lepszy...

(Co do niepelnosprawnosci mojej...Mam od urodzenia problemy z mysleniem i dlatego jestem jaka jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do: Gostek

Spoko. Ja akurat Nie mam prawka. Wierzysz w zwiazki na odleglosc? Pytanie to z ciekawosci..

Czym sie interesujesz?Pracujesz/studiujesz? :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek

Dlaczego piszesz,  że jesteś upośledzona?  kafezjeeby będą cię dokuczać i cie wyzywać 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicek
45 minut temu, Gość KLAUN96 napisał:

Do: Gostek

Spoko. Ja akurat Nie mam prawka. Wierzysz w zwiazki na odleglosc? Pytanie to z ciekawosci..

Czym sie interesujesz?Pracujesz/studiujesz? 🙂

 

Ja wierzę.  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xdd

Oj prowo, osoba z FAS tak nie pisze, nie jest na tyle świadoma. Jakieś prowo i tyle. Osoba z FAS to raczej z netem ma problem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do Bicek: Pisze o swym uposledzeniu bo mam to od urodzenia niestety...:/  I nieładnie sie nabijac z osoby chorej/niepelnosprawnej. Nie znam dobrze tego forum. Ja akurat nie zbyt wierze w zwiazki na odleglosc...Takie zwiazki sa bardzo trudne.

Do Xdd; To NIE jest zadne prowo...Ja mam lekki stopien. Funkcjonuje normalnie. I tez normalnie posługuje sie netem. Chodzilam do normalnej szkoly a nie do zadnej specjalnej. A ze mam niekiedy zaburzenia myslenia to Nic na to Nie poradze...:/ Jestem sprawna fizycznie. 

Do Przemek 29l : No w sumie masz racje...Nie znam go. Ocenilam go po tym jak zobaczylam jego wpis: Cos o zebach i ich foto i cos..Czy widac ze cpalem? Cos takiego...Pozatym jestem tu nowa i Nie znam tutejszych uzytkownikow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że szansę jak najbardziej masz.
Spróbuj poszukać przez portal randkowy, ale jakiś płatny. Jak trzeba zapłacić, to część chętnych tylko do robienia sobie jaj odpada.
Masz konto na Facebooku? Tam są grupy dla samotnych, grupy dla ludzi, którzy chcą poznać nowych znajomych i spędzić razem czas, grupy związane z rozmaitymi hobby. Ludzie np. umawiają się na wycieczki rowerowe, na imprezy, cokolwiek. Zapisz się do takich grup i z kimś się umów, niekoniecznie od razu na randkę - może być zwykłe spotkanie towarzyskie w większym gronie, przynajmniej będziesz miała znajomych. Musisz otworzyć się na ludzi i nie unikać okazji do poznawania nowych osób, nie tylko randek, ale w ogóle spotkań towarzyskich. Może dzięki temu poznasz jakiegoś znajomego znajomego, który będzie tym właściwym.
Wspomniałaś, że byłaś w kościele - może jakaś wspólnota? Mogłabyś poznać faceta, który podziela Twój światopogląd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że szansę jak najbardziej masz.
Spróbuj poszukać przez portal randkowy, ale jakiś płatny. Jak trzeba zapłacić, to część chętnych tylko do robienia sobie jaj odpada.
Masz konto na Facebooku? Tam są grupy dla samotnych, grupy dla ludzi, którzy chcą poznać nowych znajomych i spędzić razem czas, grupy związane z rozmaitymi hobby. Ludzie np. umawiają się na wycieczki rowerowe, na imprezy, cokolwiek. Zapisz się do takich grup i z kimś się umów, niekoniecznie od razu na randkę - może być zwykłe spotkanie towarzyskie w większym gronie, przynajmniej będziesz miała znajomych. Musisz otworzyć się na ludzi i nie unikać okazji do poznawania nowych osób, nie tylko randek, ale w ogóle spotkań towarzyskich. Może dzięki temu poznasz jakiegoś znajomego znajomego, który będzie tym właściwym.
Wspomniałaś, że byłaś w kościele - może jakaś wspólnota? Mogłabyś poznać faceta, który podziela Twój światopogląd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do Przemek29lat: Moj wyglad: Szczupla filigranowa oczy: Szare,wlosy: krotkie ciemny blond-Naturalny kolor,naturalna twarz. Wiem ze tego tutaj Nie widac ze mam problemy z mysleniem...Na 1wszy rzut oka tego Nie widac..Dopiero np jakbys pobył ze Mna np ze 2tygodnie to bys zobaczył...(mam problemy od ukonczenia szkoly-5lat temu z praca...Z kazdej pracy Mnie wyrzucaja..po pracuje MAX 7dni i..Mnie wyrzucaja... Od pol roku Nie pracuje. Ale teraz powoli zaczynam znowu rozgladac sie za praca...Musze probowac do skutku...Nie mam orzeczenia o niepeln,renty,zasilku. Utrzymuje sie z taty pieniedzy. Przeciez musze miec swe pieniadze i z czegos zyc...)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akimuszki666😎

Jak jesteś z Trójmiasta to jestem zainteresowany 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do Gosc Gosc : Dziekuje Bardzo za wsparcie Mnie :) Co do portali ogolnie...(jestem na 1nym Bezplatnym i Marnota powiem szczerze...) to troszke Mi sie juz to znudziło...Mam konto na fb...Ostatni raz bylam tam z pòł roku temu.. Nie mam potrzeby tam wgl wchodzic...Masz racje z tymi spotkaniami towarzyskimi..moze sprobuje :) Co do otwierania sie na ludzi..Hm..Z tym mam problem. (Moze dlatego ze w gimbazie i sredniej Mi dokuczali...) W sredniej niektorzy z klasy mowili na forum klasy; Klaun jest uposledzona! A ja o malo co sie Nie rozpłakałam...:/ Do kosciòła chodze w niedziele lub w tygodniu...(U nas w kosciele jest wolontariat i chor to chyba tyle. Kiepsko jestem zorientowana w tym temacie napisze szczerze)

Poza tym..Przy swej Niepelnosprawnosci zwiazanej z zaburzeniami myslenia Rodzina powinna dawac takiej osobie : Wsparcie....i to Silne, zrozumienie,ciepło,wyrozumiałosc,pomoc... A ja tego w rodzinie Nie mam...Nasz ojciec-Jestem do Niego Bardzo przywiazana i taka coreczka tatusia. Mam z Nim bardzo dobre kontakty. Macocha i (moj prawie 23l brat Przyrodni)-Traktuja Mnie jak Mnie traktuja...jak Intruza i Nieudacznika. Matka...-Z nia kontakty mam kiepskie. Jest alkoholiczka + Nie inter. sie Mna... Niekiedy Mnie wyzywa od ...i jak ma zły dzien...:/ Od 8mego roku zycia Nie mieszkam z Nia.

To chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLAUN96

Do Gosc Akimuszki6: Niestety Nie jestem z Trojmiasta...Mieszkam 20km od Wawy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×