Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smotny

Zmartwiony tata

Polecane posty

Co myślicie o tym;  dziecko jest chore i nie chodzi do szkoły ale jak jest impreza w szkole np.jak choinka to mamuska wysyła dziecko bo przecież tylko jeden dzień bo to jakaś uroczystość czy inne i dziecku będzie smutno. Czy ludzie wysyłając dziecko pomimo choroby są odpowiedzialni i mądrzy bo moim zdaniem sami zachowuja się jak dzieci. A raz nawet słyszałem jak jedna matka do drugiej 2 dni przed choinką w szkole mówi cytuję: no co ty chora jest nie puszczaj jej bo zarazi innych,na choinkę ja dopiero puść. Czy waszym zdaniem to jest myślenie dorosłej odpowiedzialnej osoby ? Ani to na zdrowie dla dziecka nie wyjdzie a inne dzieci i tak zaraz ludzi zastanówcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilos

Moja mama też tak robiła jak byłam dzieckiem, ale ja tak męczyłam, żeby mnie puściła, że się uginały i to pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo

Ja uznana zostałam za przewrażliwiona matkę ale mam prawo bo pochowalam córkę i mam strach o dzieci... I choroby że mi coś znowu je odbierze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjhdhjdfj

Ja to rozumiem. Imprez dla dzieci jest skrajnie mało, czasem nawet żadnej w roku. Jeśli więc coś się trafi, to dziecku bardzo zależy.

Gdyby naprawdę źle się czuło, nie byłoby sensu go ciągnąć. Ale jeśli środek przeciwgorączkowy pomaga, tudzież dziecko z choroby już wychodzi, niech idzie. Jest to trochę nieładnie wobec innych, ale każde może złapać przeziębienie czy co tam, gdziekolwiek, także od dziecka które już jest chore, a jeszcze nikt o tym nie wie. Nie ma więc sensu popadać w paranoję.

Do szkół i przedszkoli na co dzień przychodzą dzieci bardziej chore, niż okazjonalnie takie, które chorują w domu i przyjdą na imprezę, i co? Ktoś ma stać w drzwiach i przeprowadzać badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa
11 godzin temu, Gość Ooo napisał:

Ja uznana zostałam za przewrażliwiona matkę ale mam prawo bo pochowalam córkę i mam strach o dzieci... I choroby że mi coś znowu je odbierze 

Moje wyrazy współczucia.

Jeżeli mogę się spytać, co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×