Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jaczaruje24

Prosze powiedzcie co jest ze mna nie tak

Polecane posty

Mam 24 nigdy nie miałam chłopa zawsze to byky przelotne spotkania bo on mnie zlewal. Ostatni nawet mysslam ze w końcu kotoś się mna zainteresował bo na 2 spotaniu kupil roze zabral do restauracji napisał po spotkaniu ze było fanatastycznie i chciał się ze mna spotac na 2 dzień no i się spotkaliśmy kupil mi 2 czekolady bo wiedział ze lubie słodycze .spoklismy siie 3 razy i znow to samo teraz siee do mnie nawet nie odzywa tylko tyle ze patrzy co wstawiam na ig . To mnie strasznie dołuje bo każdy koleś traktue mnie jak zabawke z która moza iscc do lozka i nikt nie liczy się z moim uczuciami. Może nie jestm zbyt mądraa ale za to wrrazliwa uczuciowa mila i delikatna latwo można mnie skrzywdzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce

Nic nie jest nie tak, to że trafiasz na palantów to po prostu niefart i tyle. Ja jestem starsza od Ciebie i też nie mam szczęścia w miłości, po pierwszych spotkaniach nie raz wydawało mi się, że jest ok, że może wszystko iść w dobrą stronę po czym albo facet wyskakiwał z jakimś nieuzasadnionym fochem albo przestawał się odzywać. I trudno. Żyje się dalej. Nie mów o sobie, że jesteś niemądra, bo jesteś fajną, wartościową dziewczyną, która po prostu jeszcze nie spotkała tego właściwego faceta, który potraktuje ją tak jak na to zasługuje. Trzymaj się Kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Pewnie szukasz przystojniaków zamiast patrzeć w serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×