Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miłosz

Podoba mi sie ale nie chce utrzymwać nieswojego bachora

Polecane posty

Gość Monika
5 minut temu, Leżaczek napisał:

W sumie całe dzieciństwo zyłem na minie że tam trafię zwłaszcza jak mama trafiała do szpitala albo oddawała mnie do dziadków. Także zbytnio się nie przywiązywałem tylko latałem po podwórku.

Przykre, na szczescie tak sie nie stalo.

Udanego dnia i zdrowia dla mamy:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Nie prawda są łobuzy od urodzenia od razu po twarzy widać że ojciec był łobuzem. Pamiętam jak mi kradli z talerza w przedszkolu.

Powiedział bękart łobuza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo
44 minuty temu, Gość gość napisał:

Dzieciak nie jest niczemu winny. Mój mąż też ma syna z poprzedniego związku, który co drugi tydzień mieszka z nami. Nie żal mi wydawać pieniędzy na jedzenie dla niego. Nie jest mój, ale u mnie mieszka, jest częścią rodziny, nie będzie u mnie głodować. Ma wszystko, czego mu potrzeba, a dla mnie to nawet lepiej, bo już jest odchowany i nie muszę go kształtować od noworodka. Nikt też w moim domu nie jest pantoflem, oboje zarabiamy, oboje zajmujemy się domem, jest u nas równość. I dobrze nam się żyje.

Masz swoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 godziny temu, Gość niestety napisał:

To prawda. Z tym że przeszłość kobiety jest ważna. Jeżeli była w związkach i normalnie współżyła z jednym partnerem to OK. Jeżeli natomiast dorabiała na sponsorach lub b.zykała się na prawo i lewo z kim popadnie to mało który facet taką zechce.

Ale dziewica czy kobieta ogòlnie szanująca się też nie zechce seryjnego ruc.hacza. Ja takiego posłałabym do diabła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka z dziecmi

Zostaw tą kobietę w spokoju i szukaj bezdzietnej,a poza tym czy Ona w ogóle jest Tobą zainteresowana zacznijmy od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Uciekaj, bo będziesz miał przewalone. Mam wujka, który wziął sobie babę z dzieckiem (bo był biedny i żadna bezdzietna panna go nie chciała). Gość autentycznie zmarnował życie. Nie dość że utrzymywał nieswojego bachora, to jeszcze babiszon wlazł mu na głowę i zrobił z niego pantofla bez własnego zdania, pieniędzy, wolności. W zasadzie on jest jej niewolnikiem. Wszystko musiał podporządkować cudzemu bachorowi. Masakra. W rodzinie uchodzi za ostatniego frajera.

To jest najgorsze ale w sumie wiedział na co się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 godziny temu, Gość Ona napisał:

Ale dziewica czy kobieta ogòlnie szanująca się też nie zechce seryjnego ruc.hacza.

No jak to nie? To skąd tyle samotnych matek, jak nie ze związków z roochaczami? To właśnie tych normalnych, odpowiedzialnych nie chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×