Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miłosz

Podoba mi sie ale nie chce utrzymwać nieswojego bachora

Polecane posty

Gość Miłosz

Ją mogę ale tego jej gówniaka nie bardzo. Nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Ten gówniak to cząstka jej.Nie pisz tak o dziecku, bo raz ze nie zawinilo,tak bywa w zyciu, a po drugie jesli ją kochasz to i dziecko powinienes lubic. Po trzecie jest ojciec dziecka a jak nie to sa alimenty od panstwa i ona sama moze ruszyc tylek do roboty na pol etatu.A najlepiej bierz sie za pannę,dziewicę najlepiej skoro masz wątpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Miłosz napisał:

Ją mogę ale tego jej gówniaka nie bardzo. Nie wiem co mam zrobić.

Tak to wygląda. Ma swojego tatusia, ma alimenty, 500+ to niech sobie radzi. Nie badz glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
3 minuty temu, Gość daria napisał:

Ten gówniak to cząstka jej.Nie pisz tak o dziecku, bo raz ze nie zawinilo,tak bywa w zyciu, a po drugie jesli ją kochasz to i dziecko powinienes lubic. Po trzecie jest ojciec dziecka a jak nie to sa alimenty od panstwa i ona sama moze ruszyc tylek do roboty na pol etatu.A najlepiej bierz sie za pannę,dziewicę najlepiej skoro masz wątpliwosci

Po tej jego wypowiedzi jestem na 100% pewny że jej nie kocha. Podoba mu się i liczy na dobry seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uciekaj, bo będziesz miał przewalone. Mam wujka, który wziął sobie babę z dzieckiem (bo był biedny i żadna bezdzietna panna go nie chciała). Gość autentycznie zmarnował życie. Nie dość że utrzymywał nieswojego bachora, to jeszcze babiszon wlazł mu na głowę i zrobił z niego pantofla bez własnego zdania, pieniędzy, wolności. W zasadzie on jest jej niewolnikiem. Wszystko musiał podporządkować cudzemu bachorowi. Masakra. W rodzinie uchodzi za ostatniego frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne że tak ;-)
4 minuty temu, Gość niestety napisał:

Po tej jego wypowiedzi jestem na 100% pewny że jej nie kocha. Podoba mu się i liczy na dobry seks.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość niestety napisał:

Po tej jego wypowiedzi jestem na 100% pewny że jej nie kocha. Podoba mu się i liczy na dobry seks.

Uczucia dzisiaj są bardzo mało warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Uciekaj, bo będziesz miał przewalone. Mam wujka, który wziął sobie babę z dzieckiem (bo był biedny i żadna bezdzietna panna go nie chciała). Gość autentycznie zmarnował życie. Nie dość że utrzymywał nieswojego bachora, to jeszcze babiszon wlazł mu na głowę i zrobił z niego pantofla bez własnego zdania, pieniędzy, wolności. W zasadzie on jest jej niewolnikiem. Wszystko musiał podporządkować cudzemu bachorowi. Masakra. W rodzinie uchodzi za ostatniego frajera.

ten powód z du/py jest ,chyba go nie lubisz dlatego klamiesz u mnie w rodzinie jest mnostwo biednych facetów i jakos mają bezdzietne panny i to calkiem ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

ten powód z du/py jest ,chyba go nie lubisz dlatego klamiesz u mnie w rodzinie jest mnostwo biednych facetów i jakos mają bezdzietne panny i to calkiem ladne

Co Ty możesz wiedzieć o tej sytuacji? Nie wtrącaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wiem wystarczajaco ze jesli ktos tak sie wypowiada o krewnych to zyczliwosc nim nie kieruje.Biedota to nie jest powod. Musza byc inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Samotne madki bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
27 minut temu, Gość Miłosz napisał:

Ją mogę ale tego jej gówniaka nie bardzo. Nie wiem co mam zrobić.

gówniakiem to jestes ty mendo jeden,...ie,niedojrzały cfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica 25+
21 minut temu, Gość daria napisał:

Ten gówniak to cząstka jej.Nie pisz tak o dziecku, bo raz ze nie zawinilo,tak bywa w zyciu, a po drugie jesli ją kochasz to i dziecko powinienes lubic. Po trzecie jest ojciec dziecka a jak nie to sa alimenty od panstwa i ona sama moze ruszyc tylek do roboty na pol etatu.A najlepiej bierz sie za pannę,dziewicę najlepiej skoro masz wątpliwosci

Jako dziewica mogę powiedzieć, że w życiu nie zwiazalabym sie z takim burakiem i cham.em wyrazajacym sie o ludziach jak o rzeczach. 

Bardzo często faceci chcacy dziewicy do związku to najwieksze s....iele i mizogini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Uczucia dzisiaj są bardzo mało warte.

To zależy na kogo się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleva

Lepiej się w to nie pakuj bo będziesz kolejnym konkubentem który zabił dzieciaka swojej konkubiny. Zwłaszcza jak wchodzisz w związek z takimi odczuciami. Albo akceptujesz dziecko albo szukasz bezdzietnej panny. Jest dużo fajnych na tym świecie. Ograrnij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
6 minut temu, Gość Dziewica 25+ napisał:

Bardzo często faceci chcacy dziewicy do związku to najwieksze s....iele i mizogini.

To prawda. Z tym że przeszłość kobiety jest ważna. Jeżeli była w związkach i normalnie współżyła z jednym partnerem to OK. Jeżeli natomiast dorabiała na sponsorach lub b.zykała się na prawo i lewo z kim popadnie to mało który facet taką zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli zdecydowales się na kobietę z dzieckiem to teraz musisz ponieść cale konsekwenc je tego. Nie możesz pozwolic żeby kobieta zostawiła dziecko byłemu.Co by to była za matka może być i tak że twoje dzieci jak będziesz z nią mieć tez ci zostawi i pójdzie dalej. A to nie kobieta matka tylko zwykla ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Uczucia dzisiaj są bardzo mało warte.

No niestety, dzisiaj kobiety nie doceniają kochających mężczyzn.

2 minuty temu, Gość niestety napisał:

To prawda. Z tym że przeszłość kobiety jest ważna. Jeżeli była w związkach i normalnie współżyła z jednym partnerem to OK. Jeżeli natomiast dorabiała na sponsorach lub b.zykała się na prawo i lewo z kim popadnie to mało który facet taką zechce.

Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość niestety napisał:

To prawda. Z tym że przeszłość kobiety jest ważna. Jeżeli była w związkach i normalnie współżyła z jednym partnerem to OK. Jeżeli natomiast dorabiała na sponsorach lub b.zykała się na prawo i lewo z kim popadnie to mało który facet taką zechce.

Na szczęście czasy się zmieniły i teraz to mało która kobieta traktuje poważnie facetów.Może na wioskach,ale to też z rozsadku bardziej.Wiadomo nie od dzis,ze faceci sie prowadza gorzej od prostytutek.

Mój ojciec był sku/wielem nie z tej ziemi ale nie wymagal dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
34 minuty temu, Gość daria napisał:

Ten gówniak to cząstka jej.Nie pisz tak o dziecku, bo raz ze nie zawinilo,tak bywa w zyciu, a po drugie jesli ją kochasz to i dziecko powinienes lubic. Po trzecie jest ojciec dziecka a jak nie to sa alimenty od panstwa i ona sama moze ruszyc tylek do roboty na pol etatu.A najlepiej bierz sie za pannę,dziewicę najlepiej skoro masz wątpliwosci

aLE TEN CIUOL NIE PRZYZNAŁ SIĘ DO SWOJEGO PRAWICTWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dzieciak nie jest niczemu winny. Mój mąż też ma syna z poprzedniego związku, który co drugi tydzień mieszka z nami. Nie żal mi wydawać pieniędzy na jedzenie dla niego. Nie jest mój, ale u mnie mieszka, jest częścią rodziny, nie będzie u mnie głodować. Ma wszystko, czego mu potrzeba, a dla mnie to nawet lepiej, bo już jest odchowany i nie muszę go kształtować od noworodka. Nikt też w moim domu nie jest pantoflem, oboje zarabiamy, oboje zajmujemy się domem, jest u nas równość. I dobrze nam się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Gość Miłosz napisał:

Ją mogę ale tego jej gówniaka nie bardzo. Nie wiem co mam zrobić.

Przemyśleć ryzyko i potencjalne problemy, zestawić z własnymi oczekiwaniami, po czym podjąć decyzję. Masz prawo do swoich preferencji i zapatrywań. Czasem tak właśnie bywa, że dana osoba nam ogólnie odpowiada, ale niektóre kwestie z nią związane nie. Jeśli chodzi o dziecko, zawsze będzie się to wiązało z pewnymi oczekiwaniami i obowiązkami nakładanymi przez matkę na aktualnego partnera. Nie da się wyeliminować dziecka, jak i nie da się nie odczuć jego istnienia. Skoro Tobie ono przeszkadza, myślę, nie warto ciągnąć dłużej takiej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Konfederacja. W.i N. napisał:

aLE TEN CIUOL NIE PRZYZNAŁ SIĘ DO SWOJEGO PRAWICTWA!

CIUOL to cię forumowy odpadzie miękkim ciulem robił. Na raty. Jak widać spartolił robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka czepek

Ale frajer xd autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
5 minut temu, Leżaczek napisał:

czy niewinny grzeczny leżaczek

ahahahhah;D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeło
2 minuty temu, Gość Monika napisał:

ahahahhah;D

 

Monia 😘😘😘😘😘😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Uciekaj, bo będziesz miał przewalone. Mam wujka, który wziął sobie babę z dzieckiem (bo był biedny i żadna bezdzietna panna go nie chciała). Gość autentycznie zmarnował życie. Nie dość że utrzymywał nieswojego bachora, to jeszcze babiszon wlazł mu na głowę i zrobił z niego pantofla bez własnego zdania, pieniędzy, wolności. W zasadzie on jest jej niewolnikiem. Wszystko musiał podporządkować cudzemu bachorowi. Masakra. W rodzinie uchodzi za ostatniego frajera.

Skoro był biedny to nikogo nie utrzymywał. Zapewne ledwo zarabiał sam na siebie. I to raczej ta kobieta zmarnowała sobie życie biorąc golodupca, któremu musiała gotować i prac. No i dziecku pokazując wzór nieudacznika życiowego. 

Do autora: poszukaj sobie bezdzietnej. Nie rozumiem twojego problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
6 minut temu, Leżaczek napisał:

Od razu widać czy dziecko jest łobuz ja miałem same piątki i przyjazną buzie. Myślę że w domu dziecka szybko by mnie wyrwano do adopcji.

Dzieci sa takie jak je wychowamy:)

A zasmialam sie z sympatia... z uroczego sposobu w jaki to napisales:)

9 minut temu, Gość Romeło napisał:

Monia 😘😘😘😘😘😍😍😍😍

:*****

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Agatka czepek napisał:

Ale frajer xd autor

Agatko używasz słów ktore nie wiesz co oznaczają. Zmień słownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiri
15 minut temu, Gość gość napisał:

Dzieciak nie jest niczemu winny. Mój mąż też ma syna z poprzedniego związku, który co drugi tydzień mieszka z nami. Nie żal mi wydawać pieniędzy na jedzenie dla niego. Nie jest mój, ale u mnie mieszka, jest częścią rodziny, nie będzie u mnie głodować. Ma wszystko, czego mu potrzeba, a dla mnie to nawet lepiej, bo już jest odchowany i nie muszę go kształtować od noworodka. Nikt też w moim domu nie jest pantoflem, oboje zarabiamy, oboje zajmujemy się domem, jest u nas równość. I dobrze nam się żyje.

Pięknie to napisałaś, tak prosto i z serca. Bez odcienia wyższości i pretensji. Musisz być dobrym, interesującym człowiekiem. Podoba mi się to, że pracujesz na tym, co otrzymałaś od losu i nie szukasz idealnych ludzi i momentów. A autor wątku, które obce dziecko nazywa gówniakiem, powinien zweryfikować swoje nastawienie do życia, bo to, co mówi, kształtuje jego wizję świata. Pozdrowienia! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×