Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Janek

Mój dorosły syn nie może naleść sobie żony

Polecane posty

Gość Janek

Już nie wiem co z nim nie tak. Nie chcę żeby był starym kawalerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Tzn. został w kawalerzystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Haha no to trafiles na idealne forum gdzie tutaj cala masa takich podobnych. 😛 Z pewnoscia Ci pomogą. (Sarkazm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Po prostu nie jest przystojny, nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rób siary
5 minut temu, Gość Janek napisał:

Już nie wiem co z nim nie tak. Nie chcę żeby był starym kawalerem.

po co mu marudna żona? ciesz się że ma chłop wolność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
8 minut temu, Gość Janek napisał:

Już nie wiem co z nim nie tak. Nie chcę żeby był starym kawalerem.

Spokojnie🙂 Twój syn wie o tym, że się martwisz?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślisz, że z kobietą byłoby mu lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek36lat

Mnie już wszyscy spisali na straty, nawet najbliższa rodzina. Czasem ktoś zadrwi ze mnie lub wyzwie od "pêdauuw", ale ja już pogodziłem się ze starokawalerstwem. Najgorsze co autor może zrobić, to wywierać presję na syna. Czasem samotność nie jest dobrowolna tylko wynika z przyczyn od nas niezależnych. W drugim przypadku naciski rodziny czy otoczenia wywołują jeszcze większy smutek u takiego samotnego kawalera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan

Panowie szukajcie wśród kobiet z Ukrainy, przynajmniej prawdziwy obiad wam ugotują a nie jak polskie kobity parówki z makaronem albo ryż z sosem z torebki. Coraz więcej facetów ma partnerki Ukrainki w tym i ja. Jak ją poznałem byłem po rozwodzie i mówiłem jej żeby siedziała w domu bo dobrze zarabiam ale chciałbym mieć ugotowane bo była żona miała to w d... i musiałem latać po robocie do baru mlecznego albo w ostateczności do kebaba a ona mi odpowiada: Ja ci i tak ugotuję ale muszę iść do jakiejś pracy bo pracować zaczęłam w wieku 19 lat i w domu zwariuję i nie dość że znalazła sobie robotę to jeszcze ugotuje. To są właśnie dziewczyny ze wschodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan

Panowie szukajcie wśród kobiet z Ukrainy, przynajmniej prawdziwy obiad wam ugotują a nie jak polskie kobity parówki z makaronem albo ryż z sosem z torebki. Coraz więcej facetów ma partnerki Ukrainki w tym i ja. Jak ją poznałem byłem po rozwodzie i mówiłem jej żeby siedziała w domu bo dobrze zarabiam ale chciałbym mieć ugotowane bo była żona miała to w d... i musiałem latać po robocie do baru mlecznego albo w ostateczności do kebaba a ona mi odpowiada: Ja ci i tak ugotuję ale muszę iść do jakiejś pracy bo pracować zaczęłam w wieku 19 lat i w domu zwariuję i nie dość że znalazła sobie robotę to jeszcze ugotuje. To są właśnie dziewczyny ze wschodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi
4 minuty temu, Gość Bogdan napisał:

Panowie szukajcie wśród kobiet z Ukrainy, przynajmniej prawdziwy obiad wam ugotują a nie jak polskie kobity parówki z makaronem albo ryż z sosem z torebki. Coraz więcej facetów ma partnerki Ukrainki w tym i ja. Jak ją poznałem byłem po rozwodzie i mówiłem jej żeby siedziała w domu bo dobrze zarabiam ale chciałbym mieć ugotowane bo była żona miała to w d... i musiałem latać po robocie do baru mlecznego albo w ostateczności do kebaba a ona mi odpowiada: Ja ci i tak ugotuję ale muszę iść do jakiejś pracy bo pracować zaczęłam w wieku 19 lat i w domu zwariuję i nie dość że znalazła sobie robotę to jeszcze ugotuje. To są właśnie dziewczyny ze wschodu.

Jak ci dobrze z Ukrainką to się ciesz, ale nie umniejszaj zdolności gospodarskich wśród polskich dziewczyn.Widocznie na taką zasłużyłeś😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwe

Lepiej byc samemu niz z jakas tepaczka ktora w kazdej chwili moze zrradzic a wiadomo ze kobiety wypinaja ci/py jak tylko sie pojawi jakis przystojniaczek zainteresowany. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama
1 godzinę temu, Gość doremi napisał:

Jak ci dobrze z Ukrainką to się ciesz, ale nie umniejszaj zdolności gospodarskich wśród polskich dziewczyn.Widocznie na taką zasłużyłeś😄

Dzięki bo ciśnienie podniósł. Z Ukrainy nie jestem a gotuję jak szef kuchnii z drogiej knajpy. Wydatki planuję precyzyjnie. Większość Ukrainek nic tylko się stroi do granic wulgarności po to tylko, żeby mieć frajera z paszportem lepszego kraju i grubym portfelem. Na Ukrainie mają biedę a faceci brzydcy i z nałogami. Dlatego polują na facetów lepszych nacji i będą udawać pracowite kwoki domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka
2 godziny temu, Gość Prawiczek36lat napisał:

Mnie już wszyscy spisali na straty, nawet najbliższa rodzina. Czasem ktoś zadrwi ze mnie lub wyzwie od "pêdauuw", ale ja już pogodziłem się ze starokawalerstwem. Najgorsze co autor może zrobić, to wywierać presję na syna. Czasem samotność nie jest dobrowolna tylko wynika z przyczyn od nas niezależnych. W drugim przypadku naciski rodziny czy otoczenia wywołują jeszcze większy smutek u takiego samotnego kawalera.

Nie wiedziałam, że to taki problem. Nie bierz sobie do serca tego co mówią inni,bo mówią to tylko aby cię zranić nie myśląc tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy
2 godziny temu, Gość Janek napisał:

Już nie wiem co z nim nie tak. Nie chcę żeby był starym kawalerem.

A ile ma lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
1 godzinę temu, Gość doremi napisał:

Jak ci dobrze z Ukrainką to się ciesz, ale nie umniejszaj zdolności gospodarskich wśród polskich dziewczyn.Widocznie na taką zasłużyłeś😄

Nie ma czego umniejszać. Zdecydowana większość młodych Polek nie potrafi kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

A ja wychodze za maz za 55 letniego kawalera. Wiec nie zalamujcie sie chlopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PińcetDziewińcet
17 minut temu, Leżaczek napisał:

A jaki majątek netto zgromadził? 😗

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wąchaj jaja
18 minut temu, Leżaczek napisał:

A jaki majątek netto zgromadził? 😗

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert
2 godziny temu, Gość Qwe napisał:

Lepiej byc samemu niz z jakas tepaczka ktora w kazdej chwili moze zrradzic a wiadomo ze kobiety wypinaja ci/py jak tylko sie pojawi jakis przystojniaczek zainteresowany. 😄

Polki to już w ogóle zdradzają masowo jak szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam 4 bryg. kawalerii RP
12 minut temu, Gość Norbert napisał:

Polki to już w ogóle zdradzają masowo jak szalone.

takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
11 godzin temu, Leżaczek napisał:

A jaki majątek netto zgromadził? 😗

Niewielki. Ma dwa hektary ziemi rolnej i starego dostawczaka. Ale jest inteligentny, wyksztalcony, kulturalny oraz wierzacy, czyli spelnia moje podstawowe kryteria na meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×