Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dream9604

SMS do byłego

Polecane posty

Byłam z pewnym chłopakiem 2 lata lecz rozstalismy z mojej inicjatywy, były ku temu powody bardzo go tym zraniłam i bardzo źle potraktowalam ,strasznie to przeżył .Jednak z perspektywy czasu żałuję swojego zachowania bardzo i źle mi z tym że tak go potraktowałam i mam wyrzuty sumienia mimo ze nic do niego  juz nie czuje.Dodam ze mam juz faceta ktorego kocham , on takze dziewczynę jednak zastanawiałam sie czy napisac do niego chwile przeprosic jeszcze raz za moje zachowanie, spytac co u niego słychac,interesuje sie tym i jednoczesnie czuje sie tak podle.Od naszego rozstania minie zaraz rok.Co o tym sądzicie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On pewnie ma to już w d××× a ty rozpamiętujesz.Nie mieszaj mu się do życia skoro nie chciałaś w nim uczestniczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zgadzam się z poprzednikiem. Chłopak ułożył już sobie życie i pewnie jest szczęśliwy, a Tobą kieruje zwykła ciekawość. Kiedyś rzucił mnie chłopak, najgorsze jest to, że potem 4 lata męczyłam się z nim na studiach. Bardzo bolało. Z czasem znalazłam innego chłopaka, wyjechałam z Polski i zapomniałam o tamtym zupełnie. Któregoś dnia dostałam wiadomość na fb od byłego "No co tam u ciebie ciekawego?" Pomyślałam tylko "goń się leszczu" i go olałam 😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Nie pogrążaj się i nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do mojego męża napisała była i po 10 latach chce się spotkać i wszystko zamknąć😠 serio, dziewczyno, odpuść, trzeba było przeprosić od razu, nikomu tym dobrze nie zrobisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dream9604 napisał:

[...] Jednak z perspektywy czasu żałuję swojego zachowania bardzo i źle mi z tym że tak go potraktowałam i mam wyrzuty sumienia [...] on takze dziewczynę jednak zastanawiałam sie czy napisac do niego chwile przeprosic jeszcze raz za moje zachowanie [...]

Myślę, że jeśli chcesz dla niego dobrze, to najlepiej nie pisać i nie mącić w jego życiu. Poukładał sobie, zapewne nie chciałby wracać do tego, co było. Stało się, jak się stało, trudno. Musisz sobie samodzielnie poradzić z emocjami i poczuciem winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winx

Do mnie tak po przeszło roku od ucięcia kontaktu odezwał się były z przeprosinami za swoje zachowanie.Od tamtej pory odzywa się w miarę regularnie,o mało nie mieliśmy romansu. Obecnie utrzymujemy stosunki koleżeńskie z racji pracy. Ja jestem w związku z kimś innym,ale boje się 100%deklaracji.Po co ci to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Nie odzywaj się. Nie mąć mu w życiu. Poukładał sobie wszystko na nowo i niech każdy żyje swoim życiem. 

Mój poprzedni związek też zakończył się burzliwie. Gdyby teraz, po latach były partner mnie przeprosił to nie znaczyłoby to dla mnie zupełnie nic. Tak że jeśli się teraz odezwiesz to znowu będziesz egoistka i zrobisz to tylko dla własnego lepszego samopoczucia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×