Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Strasznie mnie zabolało to co usłyszałam od faceta z którym się umówiłam na randkę, kiedy przyznałam mu się że jestem matką samotnie wychowująca dzieci

Polecane posty

Gość gość

Syn ma 7, córka 3 lata. Nie miałam męża. Ojcowie są różni. Alimenty dostaje z funduszu. Napisałam że mieszkam u rodziców i nie mam jak pracy podjąć bo wychowuję dzieci i kończę wieczorowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ku ra
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Syn ma 7, córka 3 lata. Nie miałam męża. Ojcowie są różni. Alimenty dostaje z funduszu. Napisałam że mieszkam u rodziców i nie mam jak pracy podjąć bo wychowuję dzieci i kończę wieczorowa. 

E,to dzieci już nie takie małe. Myślałam że jedno dziecko ma ze 2 lata a drugie kilka miesięcy. To dobrze że mieszkasz u rodziców i studiujesz wieczorowo,wcale nie masz tak źle.Po co Ci facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy
Dnia 27.01.2020 o 09:47, Gość gość napisał:

Swietnie nam sie rozmawiało, ale kiedy przyznałam się że mam dwoje dzieci i sama je wychowuje to powiedział że dziękuje mi za wieczór ale nie chce się w coś takiego pakowac. Trochę zgłupiałam i zapytałam się w co dokładnie, na co mi powiedział że on nie chce być zaczynac relacji ani być w związku z którym zawsze moje dzieci będą ważniejsze niż on i że tak naprawdę wychowywanie nie swoich dzieci to strzał w stopę. Jak próbowałam go przekonać to powiedzał mi czy ja sobie wyobrażam że jakikolwiek facet wejdzie w taką realację w której dzieci zawsze będa mogły my poiwiedzieć że ma się zakmnąc bo nie jest ich ojcem i że nie ma zamiary być dostawką w związku i zakończył temat i się rozstaliśmy.

Strasznie przykro mi się zrobiło. Mam 24 lata i co to znaczy? Że nikt mnie nie będzie chciał już 😞

Szukaj jakiegoś starego kawalera brzuchatego i łysego Janusza co mieszka z mamą oni są zdesperowani i nawet rozwódkę z 4 dzieci weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sama mam dziecko, ale jeszcze zanim zaszlam w ciaze nie chcialam, wiazac zycia z kims kto ma juz dziecko. Nie dziwie sie facetowi, tym bardziej ze ma 24 lata, a Ty juz dwojke dzieci i to z dwoma roznymi facetami. Wiem, ze zycie roznie sie uklada, wiele rzeczy dzieje sie niezaleznie od nas, ale mezczyzni moga negatywnie odbierac to ze dzieci maja dwoch roznych ojcow. Do tego facet, ktory bedzie chcial sie z toba wiazac na starcie wie, ze bedzie musial utrzymac Ciebie i dzieci. Niewielu to dzwignie. Mysle, ze musisz poznac kogos kto bardzo sie w tobie zauroczy. Nic na sile. Ja dalam szanse mojemu obecnemu facetowi, mimo ogromnych problemow, ktore mial i nadal ma, ale tylko dlatego ze odkad go poznalam, nie moglam przestac o nim myslec 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Było by straszne, gdyby po świecie chodziło więcej tego rodzaju rosszczeniowych larw, i próbowało wkręcać facetów. Całe szczęście, że to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk
55 minut temu, Gość gość napisał:

Syn ma 7, córka 3 lata. Nie miałam męża. Ojcowie są różni. Alimenty dostaje z funduszu. Napisałam że mieszkam u rodziców i nie mam jak pracy podjąć bo wychowuję dzieci i kończę wieczorowa. 

Czyli po wpadce w wieku 17 lat niczego się nie nauczyłaś. Sprawiłaś sobie drugie dziecko w wieku 21 lat, nie masz pracy, wykształcenia, tak naprawdę utrzymują was rodzice. Ja też na miejscu faceta też bym brała nogi za pas, bo nie jesteś samotną matką z powodu nieszczęścia czy nieodpowiedzialności jednego faceta, ale z powodu własnej głupoty i i uganiania się za facetami, w czasie gdy powinnaś stawiać na naukę i swój rozwój, albo chociaż mieć tyle rozumu, żeby się zabezpieczać.

Zapewne znajdziesz sobie kolejnego sebixa, który zrobi ci kolejne dziecko, bo Ty koniecznie chcesz mieć faceta. Ustawiony facet na poziomie i w dodatku bezdzietny nawet na Ciebie nie spojrzy jako partnerkę. Piszę to jako kobieta, wiem - brutalne. Dopóki sama siebie nie ogarniesz, nie licz na kogoś sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Rescator555 napisał:

Było by straszne, gdyby po świecie chodziło więcej tego rodzaju rosszczeniowych larw, i próbowało wkręcać facetów. Całe szczęście, że to prowo.

Hehe, jedna z nich wkrecila Ciebie 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Hehe, jedna z nich wkrecila Ciebie 🤣🤣🤣🤣

Trolica wylazła z lasu i jest głodna? To masz, zjedz i spier...💩💩💩💩💩.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Miałaś 16 lat jak zaszłaś w ciążę, 2 ojców, masz maturę? Przecież Ty jesteś zwyczajną patologia i ty startujesz do normalnych facetów? Jesteś bezkrytyczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość kkk napisał:

 

Ustawiony facet na poziomie i w dodatku bezdzietny nawet na Ciebie nie spojrzy jako partnerkę. Piszę to jako kobieta, wiem - brutalne. Dopóki sama siebie nie ogarniesz, nie licz na kogoś sensownego.

Sama prawda, autorko twoje oczekiwania w porównaniu z możliwościami to mokry sen Karyny, cos totalnie nierealnego. Taki facet musiałby być totalnym ...a, żeby się z tobą związać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Rescator555 napisał:

Trolica wylazła z lasu i jest głodna? To masz, zjedz i spier...💩💩💩💩💩.

Prawda w oczy kole. Spójrz w końcu prawdzie w oczy Res i ocen realnie kogo masz w domu i na kogo całe życie zapierdzielasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
47 minut temu, Gość Gosc napisał:

Prawda w oczy kole. Spójrz w końcu prawdzie w oczy Res i ocen realnie kogo masz w domu i na kogo całe życie zapierdzielasz.

Spier... trolico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
53 minuty temu, Gość Gość napisał:

Sama prawda, autorko twoje oczekiwania w porównaniu z możliwościami to mokry sen Karyny, cos totalnie nierealnego. Taki facet musiałby być totalnym ...a, żeby się z tobą związać. 

Matko, co za poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
4 godziny temu, Gość gość napisał:

 

Ludzie, naprawde lykacie to jak bocian kluchy. Przeciez ktos sie doskonale bawi i co chwile dodaje coraz bardziej nakrecajace szczegoly. To nie zadna samotna matka ale 15 letni gowniarz, ktoremu sie nudzi w ferie. Dziewczyna, ktora ma dwoje dzieci, kazde z innym, mieszkajaca u rodzicow, pobierajaca ailmenty z funduszu, bo nie wie, kto jest ojcem. W dodatku wymaga bezdzietnego, bogatego faceta. A post juz nabijaa 6 strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My też się bawimy bo nudy w pracy, czytam w dziale i mamy ubaw, czasem sami wymyślamy różne prowo i się kręci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

My też się bawimy bo nudy w pracy, czytam w dziale i mamy ubaw, czasem sami wymyślamy różne prowo i się kręci. 

Gdzie taka fajna praca, ze mozna sie ponudzic i jeszcze posiedziec na forum 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Urząd miejski polecam. 👹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
5 minut temu, Gość Gość napisał:
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Urząd miejski polecam. 👹

 

Moge sie zalozyc, ze to wasze prowo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

Wcyhowuje 2 dzieci i jeszcze chodze do szkoly wieczorowej. Mieszkam u moich rodzicow. Kiedy wg Ciebie mam pracować?

To trzeba było dupy nie dawać w wieku nastoletnim, tylko się uczyć, znaleźć pracę i potem mnożyć, jak już będziesz, miała warunki. Czemu niektóre kobiety myślą tylko cìpami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Ania napisał:

Gdzie taka fajna praca, ze mozna sie ponudzic i jeszcze posiedziec na forum 😁

I jeszcze im za to płacą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To się na Facebooka nadaje XD Dej, mam horom curke XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×