Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Strasznie mnie zabolało to co usłyszałam od faceta z którym się umówiłam na randkę, kiedy przyznałam mu się że jestem matką samotnie wychowująca dzieci

Polecane posty

Gość gość
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Ale on mial 31 lat! B. dobra praca, auto, powiedział że kupił mieszkanie nowe. To boli że ktoś taki nie chce mną się zainteresowac. 

No, jak ty sobie księcia szukasz to będziesz szukac jeszcze długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość gość napisał:

Ja znam dziewczynę która ma trójkę dzieci, każde z innym tatusiem. Zrozumcie kobiety że jak facet nie mysli o was poważnie, to dziecko ani nie sprawi że z wami zostanie, ani że zmieni się z lekkoducha w statecznego męża i ojca.

Pewnie jakby autorka miała okazję to tego księciunia też by próbowała ''usidlic''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

99% samotnych matek to laski co dały jakiemuś dresowi, draniowi a teraz szukają frajera co będzie ja utrzymywał i bękarta. Prawda jest taka że samotna matka to drugi sort, zaraz za pijaczkami i prostytutkami. I tak uwazaja faceci. Ten 1% owszem występuje. To wdowy, zgwalcone, itd. Ale większość samotnych matek dała byle komu a potem mają wymagania, kosmosu. Jedyne z kolei co same oferują to wiadro między nogami i bachor któremu nie wolno zwrócić uwagi bo nie jest się ojcem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość gość napisał:

99% samotnych matek to laski co dały jakiemuś dresowi, draniowi a teraz szukają frajera co będzie ja utrzymywał i bękarta. Prawda jest taka że samotna matka to drugi sort, zaraz za pijaczkami i prostytutkami. I tak uwazaja faceci. Ten 1% owszem występuje. To wdowy, zgwalcone, itd. Ale większość samotnych matek dała byle komu a potem mają wymagania, kosmosu. Jedyne z kolei co same oferują to wiadro między nogami i bachor któremu nie wolno zwrócić uwagi bo nie jest się ojcem. 

Res?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Obciachowy bagaż jak na zaledwie 24 lata. Nie dziwie sie facetowi. Co ty sobie  w ogóle wyobrażałaś?

Zero jakiejkolwiek zdrowej samokrytyki u kobiet w dzisiejszych czasach. Dopiero faceci muszą sprowadzać do pionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Obciachowy bagaż jak na zaledwie 24 lata. Nie dziwie sie facetowi. Co ty sobie  w ogóle wyobrażałaś?

Zero jakiejkolwiek zdrowej samokrytyki u kobiet w dzisiejszych czasach. Dopiero faceci muszą sprowadzać do pionu

Zgadza się. "Jutuberki" same a dziolchy proste od pluga oderwane. Proste wykształcenie, praca a wszystkie wyglądają tak samo i tanio. Ubrane w tanich sieciowkach, brwiące się z prostymi chłopcami i ciągle siedzące na insta. Jej pasja - brak. Potem się dziwią, że chłopak szuka i miał 40 kobiet nim się oświadczył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 godzin temu, Gość gość napisał:

Kto NORMALNY związałby się z samotną matką? Nigdy nie będzie dla niej wazny, bo dziecko ważniejsze, ma byc tylko bankomatem dla niej i tyle...

ja myslę, ze sie związe, ale moze jak sie zakocha na zabój, itp a nie na zasadzie, ze ludzie sie spotykaja bo szukaja jakiegos ideału, nie znaja się w ogóle, wtedy wiadomo, ze kazdy wybierze osobe bezdzietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

To szukaj jakiegos faceta, ktory tez juz ma dzieci, jest samotnym ojcem lub po rozwodzie i tez ma juz dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość mama napisał:

To szukaj jakiegos faceta, ktory tez juz ma dzieci, jest samotnym ojcem lub po rozwodzie i tez ma juz dzieci. 

Jeżeli mogę to wolałabym nie. Dlaczego nie mam prawa nic oczekiwać 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodał

autorko teraz odpowiedz sobie na pytanie- gdybyś była wolna,nie miałabyś dzieci czy chciałabyś spotykać się z facetem który wychowuje dwójkę małych dzieci? Na pewno szukałabyś takiego który nie ma dzieci,nie ma zobowiązań -prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On też na prawo oczekiwać!

Dlatego właśnie dostałaś kopa w doopę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ira

Któraś z was pisała że dla kobiety dzieci będą zawsze najważniejsze a facet na drugim miejscu. Właśnie że jest odwrotnie, kobieta która ma dziecko/dzieci jest tak zdesperowana że na pierwszym miejscu stawia faceta i pozwala mu nawet na znęcanie się nad własnymi dziećmi, trzyma jego stronę w obawie żeby nie odszedł. A potem co rusz media donoszą "ojczym zakatował dziecko partnerki".Czytaliście ostatnio? W Irlandii Polka związała się z muzułmaninem który zabił jej pięcioletnią córeczkę, znęcał się nad dzieckiem a ona go kryła, kłamała że dziecko spadło ze schodów. Tutaj byłoby to samo.Widać po wpisach autorki że ona na siłę chce mieć jakiegoś faceta,być może brakuje jej seksu bo jest bardzo gorąca, a być może pragnie trwałego związku u boku faceta. Myślę że poświęciłaby dobro dzieci tylko żeby być w związku z facetem. Być może nawet by je oddała gdyby facet tego zażądał.Czytałam kiedyś że w Wielkiej Brytanii kobieta utopiła dwoje swoich małych swoich dzieci bo facet ich nie akceptował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jest powiedziane, że nikt nie będzie Cię chciał, ale faceta rozumiem. Sama też podziękowałabym za taką relację, zanim rozpoczęłaby się na poważnie. Po prostu. Po co na własne życzenie sciągać sobie na głowę problemy?

Myślę że na Twoim miejscu rozglądałabym się za kimś, kto też ma dziecko i może mnie zrozumieć.

A druga sprawa - 24 lata, dwoje dzieci i już samotna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSP

He,he facet musiał być w ciężkim szoku jak autorka powiedziała mu że ma dwoje dzieci😊 rzadko można spotkać 24 letnią kobietę z dwójką dzieci. A on 31 lat i nie ma dziecka... To sobie musiał pomyśleć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty masz prawo oczekiwać, facet ma prawo oczekiwać tak samo. Oczekujecie tego samego osoby wolnej i bezdzietnej, dlatego ty nie spełniłaś oczekiwać tego faceta, czego nie rozumiesz? Dlaczego napisałaś, że wolałabyś faceta, wolnego bez dzieci? Oczekiwać to sobie możesz i słonia na chmurze, tylko czy to realne? Fakty są takie masz 24 lata i 2 dzieci, w grupie rówieśników odstajesz w sposób znaczny. 24 latkowie bardzo rzadko mają po 2 dzieci i absolutnie nie szukają kobiet z dziećmi, bo dopiero na poważnie wchodzą w dorosłe życie. Poczekaj około 35-40 porozpodaja się im związki, rynek wtórny będzie bogatszy. Na rynku pierwotnym szanse masz minimalne, na wtórnym za kilka lat już zdecydowanie większe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty masz prawo oczekiwać, facet ma prawo oczekiwać tak samo. Oczekujecie tego samego osoby wolnej i bezdzietnej, dlatego ty nie spełniłaś oczekiwać tego faceta, czego nie rozumiesz? Dlaczego napisałaś, że wolałabyś faceta, wolnego bez dzieci? Oczekiwać to sobie możesz i słonia na chmurze, tylko czy to realne? Fakty są takie masz 24 lata i 2 dzieci, w grupie rówieśników odstajesz w sposób znaczny. 24 latkowie bardzo rzadko mają po 2 dzieci i absolutnie nie szukają kobiet z dziećmi, bo dopiero na poważnie wchodzą w dorosłe życie. Poczekaj około 35-40 porozpodaja się im związki, rynek wtórny będzie bogatszy. Na rynku pierwotnym szanse masz minimalne, na wtórnym za kilka lat już zdecydowanie większe. 

Ale to nie jest sprawiedliwe! Nie wiem jak ale to jakoś powinno być uregulowane! Dlaczego mam dla swoich dzieci brać faceta jak to napisałaś z rynku wtórnego 😞 Czy ja nie mam prawa do szczęścia już? 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oaa
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Poczekaj około 35-40 porozpodaja się im związki, rynek wtórny będzie bogatszy. Na rynku pierwotnym szanse masz minimalne, na wtórnym za kilka lat już zdecydowanie większe. 

ja właśnie wczoraj też jej napisałam że za jakieś 7-10 lat jak będzie starsza i dzieci będą duże, to wtedy będzie miała szansę poznać jakiegoś faceta.Bo w tym wieku ludzie są wolni, nie mają dzieci ,żadnych obciążeń i chcą żeby ich druga połówka też była wolna.A za ok.10 lat będą rozwodnikami lub starymi kawalerami i wtedy autorka ma szansę. Zastanawia mnie tylko dlaczego autorka mając dzieci szuka wolnego kawalera? Przecież wolny kawaler szuka wolnej panny i koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oaa
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Poczekaj około 35-40 porozpodaja się im związki, rynek wtórny będzie bogatszy. Na rynku pierwotnym szanse masz minimalne, na wtórnym za kilka lat już zdecydowanie większe. 

ja właśnie wczoraj też jej napisałam że za jakieś 7-10 lat jak będzie starsza i dzieci będą duże, to wtedy będzie miała szansę poznać jakiegoś faceta.Bo w tym wieku ludzie są wolni, nie mają dzieci ,żadnych obciążeń i chcą żeby ich druga połówka też była wolna.A za ok.10 lat będą rozwodnikami lub starymi kawalerami i wtedy autorka ma szansę. Zastanawia mnie tylko dlaczego autorka mając dzieci szuka wolnego kawalera? Przecież wolny kawaler szuka wolnej panny i koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
8 minut temu, Gość gość napisał:

Ale to nie jest sprawiedliwe! Nie wiem jak ale to jakoś powinno być uregulowane! Dlaczego mam dla swoich dzieci brać faceta jak to napisałaś z rynku wtórnego 😞 Czy ja nie mam prawa do szczęścia już? 😞 

Dlatego wczoraj napisalam, ze to prowokacja. A tu post na 5 stron. Nie ma chyba samotnej matki, ktora mialaby takie wymagania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prowo i to durne, uregulowany to powinien być poziom głupoty na kafe w pierwszej kolejności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak należy to uregulować prawnie, jeśli facet nie płaci mandatów lub  ma wyrok w zawiasach itp jest młody no gora do 30, wolny i bezdzietny nakazem sądu musi się związać z samotna matka z minimum dwójka dzieci,mysle że znacząco spadły by wszelkie przewinienia facetów w tej grupie wiekowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak należy to uregulować prawnie, jeśli facet nie płaci mandatów lub  ma wyrok w zawiasach itp jest młody no gora do 30, wolny i bezdzietny nakazem sądu musi się związać z samotna matka z minimum dwójka dzieci,mysle że znacząco spadły by wszelkie przewinienia facetów w tej grupie wiekowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość gość napisał:

Ale to nie jest sprawiedliwe! Nie wiem jak ale to jakoś powinno być uregulowane! Dlaczego mam dla swoich dzieci brać faceta jak to napisałaś z rynku wtórnego 😞 Czy ja nie mam prawa do szczęścia już? 😞 

Bo tez jestes z rynku wtornego.Dzieci maja ojca i zawsze bedziesz z nim w kontakcie i zawsze to one beda na pierwszym miejscu.Facet z rynku wtornego ma taki sam uklad w zyciu i wyznaje podobne wartosci.Obydwoje bedziecie dla siebie nr 2, a nawet 3 i kazda strona to zaakceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 27.01.2020 o 10:24, Gość gość napisał:

Ale on mial 31 lat! B. dobra praca, auto, powiedział że kupił mieszkanie nowe. To boli że ktoś taki nie chce mną się zainteresowac. 

No tak, bo pojawiła się szansa na żerowanie na czyjejś kasie, ale szybko znikla. gdyby nie miał tyle to by nie bolało, co? 

Dnia 27.01.2020 o 09:55, Gość Gość napisał:

24 lata i dwoje dzieci? Chociaż z jednym mężczyzną?

oto jest doskonałe pytanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 27.01.2020 o 10:34, Gość gość napisał:

nie po to ciężko harował na to wszystko by nagle cedować owoce z pracy na nie swoje dzieci.

dokladnie,  a ty autorko jesteś zwykłym pasożytem, może sama się do roboty weź? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
Dnia 27.01.2020 o 09:47, Gość gość napisał:

Strasznie przykro mi się zrobiło. Mam 24 lata i co to znaczy? Że nikt mnie nie będzie chciał już 😞

Jezeli jesteś ładna to ktoś cięzechce, ale prawdopodobnie i tak będziesz miećzwiązek najwyżej stopień wyżej od patologii. 

Może i ty  winna nie jesteś, ale przypomnij sobie ilu partnerów miałaś przed ślubem ? jeżeli dzieci są z pierwszego faceta, to masz prawo czuć się rozczarowana swoją obecną sytuacją.  Inaczej - jeżeli miałaś co najmniej dwóch to wina jest zawsze po twojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ale to nie jest sprawiedliwe! Nie wiem jak ale to jakoś powinno być uregulowane! Dlaczego mam dla swoich dzieci brać faceta jak to napisałaś z rynku wtórnego 😞 Czy ja nie mam prawa do szczęścia już? 😞 

Dlaczego sama się do roboty nie weźmiesz? Taka jesteś leniwa czy po prostu jesteś debiIką, która nic nie potrafi? Trzeba było sobie dzieci nie klepać jak nie umiesz się w życiu ogarnąć, nikt nie ma obowiązku całować im tyłków. Ja im szczerze współczuję, że mają taką nieudaną matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Dlaczego sama się do roboty nie weźmiesz? Taka jesteś leniwa czy po prostu jesteś debiIką, która nic nie potrafi? Trzeba było sobie dzieci nie klepać jak nie umiesz się w życiu ogarnąć, nikt nie ma obowiązku całować im tyłków. Ja im szczerze współczuję, że mają taką nieudaną matkę.

Wcyhowuje 2 dzieci i jeszcze chodze do szkoly wieczorowej. Mieszkam u moich rodzicow. Kiedy wg Ciebie mam pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facet ma perspektywy na pannę od 8/10 wolną i atrakcyjną, twoja pozycja w rankingu u tego typu gościa to 0/10.

Chciałas gościa wysoko rankingowego w wieku 24 lat to trzeba było sie uczyć, obracać wśród ludzi ustawionych, poznac środowiska rokujące, inwestować w siebie, w rozwój a co wybrałaś?więc  nie bądź zdziwiona, że cos co sobie uroilas jest nierealne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ustalny fakty:.

1.wiek dzieci 

2.mialas męża, jesteś rozwiedziona? 

3.dzieci mają 1 ojca czy 2 różnych? 

4.masz alimenty? 

5.twoje wykształcenie? 

6.zasoby mieszkaniowe, gdzie mieszkasz? 

7.praca? 

Naświetlisz dokładniej swoją sytuację i swoje wizje. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×