Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kościół nawywijał co nawywijał, nie twierdzę że nie, ale nie dziwi was zacietrzewienie takich ludzi jak Adam Darski i podobni? hejtują tę instytucję jakby im PERSONALNIE cos zrobiła. byli molestowani?

Polecane posty

Gość Gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Geje byli, są i będą ale nigdy do tej pory nie domagali się dla siebie takich przywilejów

Uważasz że geje walczą o prawo do lizania się na ulicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Uważasz że geje walczą o prawo do lizania się na ulicy???

a o co? o zawieranie małżenstw i mozliwosc swiecenia innym po oczach swoim heomoseksualizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a o co? o zawieranie małżenstw i mozliwosc swiecenia innym po oczach swoim heomoseksualizmem

A ty biorac slub swiecisz po oczach swoim heterosekualizmem? To sa zwykle prawa ktore powinny byc dostepne dla kazdego obywatela. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Mnie ślub gejów i to ze dziedziczą po sobie zupełnie nie przeszkadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolll

Nie wiem czy zauważyłaś, ale w tych protestach, nie mówię że słusznych, chodzi o to, żeby gejoza pozostała w domu a nie lizała się na ulicach czy adoptowała dzieci. Nikt im nie broni we własnej alkowie spać ze sobą. Geje byli, są i będą ale nigdy do tej pory nie domagali się dla siebie takich przywilejów

x t sa ludzie, ktorzy czuja jak my i chca tak samo zyc. Czesto widze na ulicy lizace sie pary hetero, niektorzy prawie seks uprawiają. Dle mnie takie afiszowanie sie jest nieelegancki, owszem, buziak czy tzrymanie sie za rece- ok. Ale teraz sobie wyobraz 2 facetow dajacych sobie buziaka, a juz jakby sie lizali, to bylaby wezwana p[olicja chyba ze wczesniej by ich ktos ukamienowal. Ogladalam w necie pare ostatnich parad - nikt nie latal goly, nikt sie nie lizal, zreszta chodzilo tam nie tylko o prawa dla gejow, ale dla innych , nierowno traktowanych -np  inwalidow, kobiety. . Oni sie nie domagaja pzrywilejow tylko traktowania tak, jak innych.

Np co komu szkodza malzenstwa gejów? OK, kosciolowi, bo tam sa inne cele malzenstwa. Ale w USC? Narzeka sie,ze geje maja ilus tam partnerow, a pzreciez zawierajac malzenswo, chca byc wierni jednej osobie.  Co do adopcji - ona zalezy od tego, na ile ludzie sa odpowiadzialni , a moga byc nieodpowiadzizlani tez hetero.  Homoselksualizm nie jest  dziedziczny. Jesli zreszta dzicko wychowuje matka z babcia ( co jest dosc czastym modelem, gdy ojciec dziecka znika, jakos te dzieci nie staja sie homo.

Do tego dodam, ze geje sa bardzo rozni, tak , jak rozni sa hetero. Jesli jakis gej zrobi cos durnego na paradzie, nie moze to swiadcyc o wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja byłam molestowanie psychicznie przez Kościół w porozumieniu z moimi rodzicami. Od małego byłam wbrew sobie indoktrynowana i zmuszona do udziału w kościelnych guslach. Wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Ania napisał:

Darski to .... I nie mowie tego z punktu widzenia katola. Za pieniadze zzarlby g...no. nie musi wierzyc Boga, ale niech uszanuje to, ze inni wierza. Czemu nie drze Koranu? Bo wie ze za to skrociliby o glowe. Cwaniak.  Pamietam wywiad z Doda, ktora wychodzac z koncertu chciala podejsc do bankomatu, zeby wyciagnac pieniadze dla bezdomnej osoby, ktora stala obok. Nergal ja wysmial. Nie trzeba wierzyc, zeby byc dobrym czlowiekiem.

Ale czemu miałby drzeć Koran? Mnie np muzułmanie nigdy nic nie zrobili, za to byłam prześladowana w szkole za to, że nie chodzę na religię. Ksiądz wywierał nawet nacisk na innych nauczycieli. KK ma bardzo duży wpływ na moje życie, kształtowanie polityki prawa itd. Patologie w kk i różne głupie poglądy, które głoszą mają duży wpływ na wszystkich Polaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgk
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nikt ci nie każe nic wyznawać. Żyj i daj żyć innym tak jak chcą.

Ale każą jej na to płacić. Niech wyznają co chcą, ale za swoje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Darski akurat uzywa artystycznej prowokacji, to inteligentny facet i watpie, zeby na codzien zajmowal sie jedynie pluciem na Kosciol. Owszem, sa ludzie, ktorzy zyja nienawiscia do Kosciola (np. moj wujek), tak samo jak sa ludzie, ktorzy zyja nienawiscia do PO, PiSu, lewakow, gejow, feministek czy czego tam jeszcze.

Wiekszosc jednak krytykuje Kosciol, bo jest co krytykowac, nawet katolicy. A ateisci tym bardziej maja prawo sie wkurzac, bo wyobraz sobie, ze Ty nie wierzysz np. w zielonego ufoludka, inni wierza, ok, ale nagle okazuje sie, ze Twoj rzad i Prezydent ciagle klecza przed zielonym ufoludkiem, mowia, ze to jest panstwo ufoludka i wydaja kupe kasy na swiatynie ufoludka. A Ty wiesz, ze tego ufoludka w ogole nie ma, tez bys sie wkurzala, bo chcesz normalny rzad, a nie jakichs oszolomow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dochodzenie sprawiedliwości to obowiązek każdego człowieka, któremu lezy na względzie zadośćuczynienie ofiarom przestępstw. Gdyby ludzie dbali o ofiary zboczeńców to nie było by tylu lat krzywdzenia bezbronnych dzieci. Zbyt mało jest takich osób jak Darski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość kolll napisał:

Nie wiem czy zauważyłaś, ale w tych protestach, nie mówię że słusznych, chodzi o to, żeby gejoza pozostała w domu a nie lizała się na ulicach czy adoptowała dzieci. Nikt im nie broni we własnej alkowie spać ze sobą. Geje byli, są i będą ale nigdy do tej pory nie domagali się dla siebie takich przywilejów

x t sa ludzie, ktorzy czuja jak my i chca tak samo zyc. Czesto widze na ulicy lizace sie pary hetero, niektorzy prawie seks uprawiają. Dle mnie takie afiszowanie sie jest nieelegancki, owszem, buziak czy tzrymanie sie za rece- ok. Ale teraz sobie wyobraz 2 facetow dajacych sobie buziaka, a juz jakby sie lizali, to bylaby wezwana p[olicja chyba ze wczesniej by ich ktos ukamienowal. Ogladalam w necie pare ostatnich parad - nikt nie latal goly, nikt sie nie lizal, zreszta chodzilo tam nie tylko o prawa dla gejow, ale dla innych , nierowno traktowanych -np  inwalidow, kobiety. . Oni sie nie domagaja pzrywilejow tylko traktowania tak, jak innych.

Np co komu szkodza malzenstwa gejów? OK, kosciolowi, bo tam sa inne cele malzenstwa. Ale w USC? Narzeka sie,ze geje maja ilus tam partnerow, a pzreciez zawierajac malzenswo, chca byc wierni jednej osobie.  Co do adopcji - ona zalezy od tego, na ile ludzie sa odpowiadzialni , a moga byc nieodpowiadzizlani tez hetero.  Homoselksualizm nie jest  dziedziczny. Jesli zreszta dzicko wychowuje matka z babcia ( co jest dosc czastym modelem, gdy ojciec dziecka znika, jakos te dzieci nie staja sie homo.

Do tego dodam, ze geje sa bardzo rozni, tak , jak rozni sa hetero. Jesli jakis gej zrobi cos durnego na paradzie, nie moze to swiadcyc o wszystkich.

Amen, sister.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bla bla bla
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale czemu miałby drzeć Koran? Mnie np muzułmanie nigdy nic nie zrobili, za to byłam prześladowana w szkole za to, że nie chodzę na religię. Ksiądz wywierał nawet nacisk na innych nauczycieli. KK ma bardzo duży wpływ na moje życie, kształtowanie polityki prawa itd. Patologie w kk i różne głupie poglądy, które głoszą mają duży wpływ na wszystkich Polaków. 

To pojedz sobie do kraju islamskiego i sprobuj obnosic sie z inna wiara niz ich.  Wtedy twoje nie chodzenie na religie i protesty ksiedza beda naprawde pestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość Fgk napisał:
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nikt ci nie każe nic wyznawać. Żyj i daj żyć innym tak jak chcą.

Ale każą jej na to płacić. Niech wyznają co chcą, ale za swoje pieniądze.

I po takim argumencie katole zamykają pyski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość Bla bla bla napisał:

To pojedz sobie do kraju islamskiego i sprobuj obnosic sie z inna wiara niz ich.  Wtedy twoje nie chodzenie na religie i protesty ksiedza beda naprawde pestka.

A Ty sobie pojedź do kraju gdzie jest wiele różnych religii i zobacz jak wzajemnie się szanują i uznają swoje obrzędy. Nawet tak zacofany gospodarczo kraj jak Albania jest tolerancyjny dla wszystkich religii. Najgorsze są skrajne frakcje każdej religii, wojujący Żydzi, Islam czy Katolicyzm są sobie równi,  trzeba ludzi przed tym ostrzegać a religijnych wojowników najlepiej  izolować od społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Fgk napisał:

Ale każą jej na to płacić. Niech wyznają co chcą, ale za swoje pieniądze.

Kto ci każe płacić? Ja na kościół nie płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Kto ci każe płacić? Ja na kościół nie płacę.

No jeżeli jesteś bezrobotna albo pracujesz na czarno to nie płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kto ci każe płacić? Ja na kościół nie płacę.

Doprawdy? a ktoś nas pyta? po prostu płaci na kościół - z publicznej kasy. 

komisje majątkowe, przewałki, oddawanie ziemi kościołowi za bezcen, opłacanie rzeszy katechetów, składek za duchownych...  o grubych miliardach wywalonych na pomysły Rydzyka nie wspominając? na samo dofinansowanie światyni opatrzności z państwowej kasy poszło łącznie ponad 100 milionów zł.

bo to z moich i być może twoich podatków wszystko. Chyba, że nie pracujesz, to sorry. Ale każdy normalny człowiek wolałby, aby środki trafiały na służbę zdrowia, policję czy inne służby potrzebne społeczeństwu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalala
6 minut temu, Gość gość napisał:

Doprawdy? a ktoś nas pyta? po prostu płaci na kościół - z publicznej kasy. 

komisje majątkowe, przewałki, oddawanie ziemi kościołowi za bezcen, opłacanie rzeszy katechetów, składek za duchownych...  o grubych miliardach wywalonych na pomysły Rydzyka nie wspominając? na samo dofinansowanie światyni opatrzności z państwowej kasy poszło łącznie ponad 100 milionów zł.

bo to z moich i być może twoich podatków wszystko. Chyba, że nie pracujesz, to sorry. Ale każdy normalny człowiek wolałby, aby środki trafiały na służbę zdrowia, policję czy inne służby potrzebne społeczeństwu. 

Ja bym dodala jeszcze stawianie pomnikow papiezowi czy innym osobistosciom. Czy ktos pyta co wolimy, aby zrobiono za nasze podatki? Ja bym z checia wybrala pomoc hospicjom czy domom dziecka niz kolejnego stumetrowego Jezusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Bla bla bla napisał:

To pojedz sobie do kraju islamskiego i sprobuj obnosic sie z inna wiara niz ich.  Wtedy twoje nie chodzenie na religie i protesty ksiedza beda naprawde pestka.

A czemu Ty chcesz równać w dół? No może tak lepiej, bo człowiek zawsze znajdzie powód, żeby się cieszyć jak głupi. Niskie zarobki- pestka w porównaniu z Bangladeszem. Wszystko "pestka", zawsze jest gdzieś gorzej.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Bla bla bla napisał:

To pojedz sobie do kraju islamskiego i sprobuj obnosic sie z inna wiara niz ich.  Wtedy twoje nie chodzenie na religie i protesty ksiedza beda naprawde pestka.

A czemu Ty chcesz równać w dół? No może tak lepiej, bo człowiek zawsze znajdzie powód, żeby się cieszyć jak głupi. Niskie zarobki- pestka w porównaniu z Bangladeszem. Wszystko "pestka", zawsze jest gdzieś gorzej.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×