Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teresa

Pytanie do Panów

Polecane posty

Gość Teresa

Kobiety proszę nie zabierajcie głosu w dyskusji. Tak więc Panowie jakie cechy powinna posiadać życiowa partnerka, abyście nie mieli ochotę na skok w bok? Darujcie sobie proszę komentarze, że każdy zdradzi (ten typ mężczyzn również proszę o nieudzielanie się). Jeżeli dochodzi do zdrady jednak co ma na nią wpływ? Czego Wam brakuje? Zależałoby mi, abyście wpisali w jakim wieku jesteście. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Teresa napisał:

Kobiety proszę nie zabierajcie głosu w dyskusji. Tak więc Panowie jakie cechy powinna posiadać życiowa partnerka, abyście nie mieli ochotę na skok w bok? Darujcie sobie proszę komentarze, że każdy zdradzi (ten typ mężczyzn również proszę o nieudzielanie się). Jeżeli dochodzi do zdrady jednak co ma na nią wpływ? Czego Wam brakuje? Zależałoby mi, abyście wpisali w jakim wieku jesteście. Dziękuję.

Teresko takie informacje udzieli tylko mąż i to z nim rozmawiaj. Proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

Nie mam męża. Rozumiem Twój komentarz, że nawet będąc anonimowym nie napiszesz złego słowa na partnerkę i szanuję. Szkoda... Moglibyście otworzyć oczy niektórym kobietom. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscccc

Regularny seks, zadbana partnerka która "chce" to robić a nie zmusza się, tak to widzę choć mam 25l podejrzewam że Ci starsi chcą się też pewnie sprawdzić, czy się wciąż podobają albo po prostu wyjść z rutyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Teresa napisał:

Nie mam męża. Rozumiem Twój komentarz, że nawet będąc anonimowym nie napiszesz złego słowa na partnerkę i szanuję. Szkoda... Moglibyście otworzyć oczy niektórym kobietom. Pozdrawiam

Uważam że niektóre kobiety są dosyć inteligentne aby wywnioskować że facet który nawet ma wszystko co zapewnia im partnerka to i tak poleci do innej. To bardziej są indywidualne oceny wtedy kiedy decydujesz się na związek. Także nie jestem żonaty i również Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zadbana,

Kobieca na codzień, w zachowaniu i

Muszę mieć poczucie że dba o siebie przede wszystkim dla mnie a nie dla innych.

Powinna być odwatra na eksperymenty i po prostu to lubić. I mieć świadomość że bardzo często libido zależy od zdrowia, złego poziomu hormonów itp itd.  Zamiast wymyślać bajki że nie umiesz jej rozgrzać iść do lekarza.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Tutaj raczej trzeba się odwołać do przyczyn zdrad i badań naukowych, a nie pytać facetów. 

Uważam, że to jest BARDZO INDYWIDUALNE. Chyba najczęstszą przyczyną jest to, że kobieta dba o siebie tylko, żeby kogoś znaleźć. A jak już usidli to już czipsy, cola i piżama w żyrafki. W drug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Taka kobieta musi być po prostu bardzo seksowna. Ładna, zgrabna, z dużym biustem. I lubić seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
Przed chwilą, Gość Facet napisał:

Taka kobieta musi być po prostu bardzo seksowna. Ładna, zgrabna, z dużym biustem. I lubić seks. 

Uroda przemija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Też facet napisał:

Uroda przemija...

Ale seksowność nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
21 minut temu, Gość Też facet napisał:

Uroda przemija...

Tylko nie pisz że mowa o miłości które nie przemija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
21 minut temu, Gość Też facet napisał:

Uroda przemija...

Tylko nie pisz że mowa o miłości które nie przemija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeo

Wiek średni 😄Ciepła miła sympatyczna CZYSTA dbająca o siebie dzieci męża i dom no i chyba nie muszę dodawać - żeby ją głowa nie bolała. W zamian szacunek, pomoc w pracach domowych zapewnienie powyżej średniej egzystencji rodzinie i tyle kochania żeby na widok obcego faceta przez lewe ramię pluła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeo

Wiek średni 😄Ciepła miła sympatyczna CZYSTA dbająca o siebie dzieci męża i dom no i chyba nie muszę dodawać - żeby ją głowa nie bolała. W zamian szacunek, pomoc w pracach domowych zapewnienie powyżej średniej egzystencji rodzinie i tyle kochania żeby na widok obcego faceta przez lewe ramię pluła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też facet
23 minuty temu, Gość Też facet napisał:

Uroda przemija...

Tylko nie pisz że mowa o miłości które nie przemija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

Nasunął mi się wniosek: kobiety „dają ciała” w łóżku i przestają o siebie dbać. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeo
Przed chwilą, Gość Teresa napisał:

Nasunął mi się wniosek: kobiety „dają ciała” w łóżku i przestają o siebie dbać. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi

Nasunął? Wolę używać p o s u n ą ł 😉  😘  Też "dajesz ciała" ?  Rozruszałbym cię 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa
2 minuty temu, Gość Amadeo napisał:

Nasunął? Wolę używać p o s u n ą ł 😉  😘  Też "dajesz ciała" ?  Rozruszałbym cię 😉

Nie, dzięki😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierwszy raz poczułem niechęć do żony gdy poczułem jej smród. To nie był zapach cipki. Nie dość, że ,,dawała'' mi co najwyżej kilka razy w miesiącu. Czasem raz na kilka, to ten zapach fujjj. Brrrrrr    Gdyby to teraz  przeczytała.  Nigdy w życiu nie skojarzyłaby, że to o niej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pierwszy raz poczułem niechęć do żony gdy poczułem jej smród. To nie był zapach cipki. Nie dość, że ,,dawała'' mi co najwyżej kilka razy w miesiącu. Czasem raz na kilka, to ten zapach fujjj. Brrrrrr    Gdyby to teraz  przeczytała.  Nigdy w życiu nie skojarzyłaby, że to o niej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeo
12 minut temu, Gość Teresa napisał:

Nie, dzięki😁

 Podziękujesz po wszystkim za fantastyczną robotę, jestem do ludzi podobny oj tak, oj tak, no i bardzo szczery sobie wyjmę i tobie włożę 😉😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość40

 Wyuzdany zboczony seks i tyle mi wystarczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×