Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Do kobiet, których partnerzy maja bardzo słabe nasienie. Na pocieszenie.

Polecane posty

Gość Gość

Sama miałam problemy z mikrogruczolakiem przysadki ( wysoka PRL), niedoczynnisc tarczycy itp. Najpierw u siebie chciałam mieć pewność, ze wszystko wyprostuje u wyniki przy lekach bedą w normie. Wtedy podczas u wizyty u gin. Powiedział, ze mam sie nie przejmować i w razie gdyby był problem z zajściem przebadać partnera. Z tym, ze ja wysłałam męża na badanie nasienia przed staraniem. Mieszkamy w dużym mieście, wiec bez pb można umówić wizytę i oddać spermę do badania. Wynik okazał sie szokiem, bo tylko 3% prawidłowej morfologii plemników. Wtedy "zwykły ginekolog" odsyłał do kliniki leczenia niepłodności. W międzyczasie wysłałam męża do urologa i usg jąder, które mu wykazało żylaki. Założyliśmy, ze będziemy sie starać naturalnie i bede dzwonić do kliniki leczenia niepłodności, bo tam tez mega kolejki. Ku naszemu zaskoczeniu zaszłam w ciąże przy 2 cyklu starań. Także kobietki, jesli wasi panowie maja podobny problem to nie poddawajcie sie. Korzystacie z testów owulacyjnych. Mój tez oddawał spermę na jakieś badanie bakteriologiczne 3 dni przed staraniem, wiec miałam pewność, ze plemniki bedą gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dsajsh

Gratulacje! Mojemu po badaniu spermy powiedzieli że tylko in vitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Dsajsh napisał:

Gratulacje! Mojemu po badaniu spermy powiedzieli że tylko in vitro...

Co dokładnie ? Bo nam tak samo mówili a sie udało naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dsajsh

Za mało żywych a te co są to nieruchliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×