Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka84

Przyłapałam męża na robieniu loda koledze - i co teraz?

Polecane posty

Gość Marlenka84

Od 11lat po ślubie, 3 dzieci, spłacona chata, niby wszystko ok. Seks 2,3 razy w tygodniu, nawet ok. Wczoraj wracam z miasta przed czasem, idę do garażu a tam mój mąż na kolanach robi koledze sąsiadowi pałkę bez gumy. Stoję, patrzę, szczękę mam już w podłodze a ten do niego: głebiej, zlej mi się.

I co teraz?

Rozwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

Z gumą byłoby lepiej?

Pewnie jest bi - albo akceptujesz albo rozwód.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groźny pederasta

To chyba oczywiste, że bez gumy. Nie sugerujesz chyba, że Ty byś obciągała przez gumkę? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka84

Załamałam się, jakie bi, nigdy za facetami nie patrzył. To on lubi do buzi facetowi brać? Jak mam to przetrawić teraz, na samą myśl na wymioty mnie zbiera. Trójka dzieciaków, pół zycia za sobą i rozwód? Dla mnie z dziećmi będzie to koniec życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

 Od razu rozwód. Teraz ty zrób temu koledze loda i będzie kwita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agdsfg

Ciesz się, ze nie powiedział do tego kolegi "HAU HAU HAU!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może ten sąsiad go zmusił.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka84

A gdzie tam. Stałam tam ze 2 minuty, ssał jak odkurzacz, zadowolony, gdyby miał dłuższy ogon to by nim merdał z radości. A teraz siedzi i gra w gierkę na kompie i krzyczy  kochanie podaj fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka84

To nie jest zmyślone, nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała mieć taką fantazję i jak bardzo aby to nie było prawdą. Życie mi się skończyło. On nie wie że ja juz wiem. Nie dam rady, jadę do matki na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka84

Za nim zwariuję próbuję z kimś pogadać ale widzę tu tylko samych przygłupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
53 minuty temu, Gość Marlenka84 napisał:

A gdzie tam. Stałam tam ze 2 minuty, ssał jak odkurzacz, zadowolony, gdyby miał dłuższy ogon to by nim merdał z radości. A teraz siedzi i gra w gierkę na kompie i krzyczy  kochanie podaj fajki.

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
50 minut temu, Gość Marlenka84 napisał:

To nie jest zmyślone, nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała mieć taką fantazję i jak bardzo aby to nie było prawdą. Życie mi się skończyło. On nie wie że ja juz wiem. Nie dam rady, jadę do matki na noc.

Nie wiem na co czekasz?  Bez wymiotów dasz radę jeszcze? Chyba sobie jaja robisz, mogłaś tam do nich podejść i kopnąć chłopa w tyłek, by miał głębiej 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zigi

nie masz pojęcia ilu facetow jest bi. zmiana na innego nie gwarantuje ci, że będzie czysto hetero. powiedz mu, że widzialas i że chcesz trójkąt z sąsiadem albo innym facetem. bedziecie kwita. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani

Współczuję...myślę że to prawda. Mojej Mamy koleżanki córka miała podobną sytuację. Maz ukrywał się że swoją homoseksualnoscia. Tylko ona coś zaczęła podejrzewać i nie pomyliła się. Też nakryla . Nie pociesze bo jest już  dawno po rozwodzie. Jedyny plus że nie mieli dzieci. Mężowi powiedz prawdę. Rozmowa  i niech się określi czy jest bi  czy homo. I co z tym dalej ma zamiar zrobić. Nie jest do Ciebie w porządku... przykre to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani
1 godzinę temu, Gość Marlenka84 napisał:

Za nim zwariuję próbuję z kimś pogadać ale widzę tu tylko samych przygłupów.

Daj znać jak się potoczyla sprawa....Trzymam mimo wszystko kciuki za Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundi

Ja wieże. Sąsiad ma żonę. Pogadaj z sąsiadem najpierw  O co chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bolek napisał:

Poproś męża by nauczył cię robić laskę tak dobrze jak on robi 😂

Jak dla mnie to jest najlepszy sposób na powiedzenie o tym ze autorka wszystko widziała 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Marne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

I coś się wyjaśniło?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hel666

Wyprowadź się na tyle ile potrzebujesz i przemyśl wszystko. Może jak emocje opadną to łatwiej bedzie Ci z nim pogadać, spytać czemu to zrobił, czy zamierza kontynuować tą relację i jak widzi dalej Wasze małżeństwo. 

Może łatwiej będzie też Tobie zaakceptować jego preferencje, lub wręcz przeciwnie - uciąć ten temat i rozwieźć się. Pamiętaj, że jeśli on będzie chciał dalej praktykować romans z sąsiadem, a Tobie nie do końca to będzie pasowało, lepiej nie silić się na sztuczne przyzwolenie i dać sobie spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×