Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego młodzi ludzie i w ogóle ludzie w komunikacji miejskiej mają takie miny zacietrzewione albo takie wyrażające wieczny wqrw na życie? Aż tak źle się ludziom żyje?

Polecane posty

Gość gość

To nie są neutralne miny. One są paskudne, takie wykrzywione w grymasie mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loki

Robią kariery i muszą sie ścigać z wszystkimi innymi szczurami więc mordy zawsze gotowe żeby wygryźć konkurencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zazdroszczą wam ciąż i bombelkow. Dlatego tak się krzywią lambadziry i lambadziarze. Wszyscy bezplodni. Bezpłodność tak twarz wykrzywia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yery

Smog.

W tej chwili organizm każdego człowieka poruszającego się po mieście, czy choćby po mniejszych miejscowościach, czuje się fizycznie zagrożony. Czujemy że oddychamy trucizną. Krzywimy się podświadomie, jesteśmy sfrustrowani i bardziej agresywni.

To fakty, można sobie o tym zjawisku poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kurcze ja akurat się z taką mina urodziłam..... Zazdroszczę mojej sąsiadce która wiecznie ma sympatycznego  Rogala na twarzy. Ale generalnie jestem wesołym człowiekiem, skorym do żartów itp... Tylko ta mina. Kiedyś obiecałam sobie ze będę się do wszystkich uśmiechać, już po południu olała mnie szczęka i byłam wykończona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Młodzi, starzy, średni... Ja jakiś czas temu wsiadłam do busa z siostra i z czegoś sie smialysmy, to jakis facet zapytał co się tak szxzerzymy głupio.... w tym kraju uśmiech nie jest naturalnym wyrazem twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Młodzi, starzy, średni... Ja jakiś czas temu wsiadłam do busa z siostra i z czegoś sie smialysmy, to jakis facet zapytał co się tak szxzerzymy głupio.... w tym kraju uśmiech nie jest naturalnym wyrazem twarzy

Jakbym słyszała moja teściowa.... Szczęście innych ja drazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie zauważyłam, to nawet byłoby lepsze bo człowiek wqwiony w jakiś sposób dąży do zmiany siebie czy też świata a oni obojętny wyraz twarzy, bezrefleksyjny wiecznie wpatrzony w ekran tabletu/smartfona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może autorko śmierdzisz i dlatego tak się krzywią jak wsiadasz do autobusu. Spróbuj się umyć, może to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jghj
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Młodzi, starzy, średni... Ja jakiś czas temu wsiadłam do busa z siostra i z czegoś sie smialysmy, to jakis facet zapytał co się tak szxzerzymy głupio.... w tym kraju uśmiech nie jest naturalnym wyrazem twarzy

Ciekawe czy jak umrze ci ktoś bliski też będziesz chodzić taka roześmiana. Po prostu jesteś młodą i głupia, ale życie prędzej czy później da ci w kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×