Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc3

Zaczynam

Polecane posty

Gość gosc3

czuc zazenowanie z powodu starosci. O ile sama nie jestem jeszcze stara to zaczyna do mnie doccierac w ekspresowym tempie, ze starosc jest nieunikniona. Zawsze o tym wiedzialam ale ta wiedza byla mi odlegla...a dzis stala sie bolesbie bliska. Ciezko mi :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc3

Kazdy z nas, elemnt niewolniczego piepszonego systemu i tak skonczy jako stary schorowany powolny czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc3 napisał:

czuc zazenowanie z powodu starosci. O ile sama nie jestem jeszcze stara to zaczyna do mnie doccierac w ekspresowym tempie, ze starosc jest nieunikniona. Zawsze o tym wiedzialam ale ta wiedza byla mi odlegla...a dzis stala sie bolesbie bliska. Ciezko mi :classic_sad:

Na tym polega życie i każdego to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kup sobie krem przeciwzmarszczkowy. Ja już mam swój pierwszy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc3
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Na tym polega życie i każdego to czeka.

Zycie polega na starosci? Starosc to raczej efekt uboczny bo przeciez nie rodzimy sie po to, zeby sie zestarzec? Nie chce tak myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc3
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kup sobie krem przeciwzmarszczkowy. Ja już mam swój pierwszy 🤣

Nie mam z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc3 napisał:

Zycie polega na starosci? Starosc to raczej efekt uboczny bo przeciez nie rodzimy sie po to, zeby sie zestarzec? Nie chce tak myslec.

Taka nasza natura i czym prędzej to zaakceptujesz tym szybciej zrozumiesz czym jest nasze istnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc3
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Taka nasza natura i czym prędzej to zaakceptujesz tym szybciej zrozumiesz czym jest nasze istnienie.

Akceptuje ten fakt. Nie mam bzika na punkcie zatrzymywania starosci. Praktycznie nie robie prawie nic w tym kierunku. 

Czym wg Ciebie jest nasze istnienie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc3

Ja moglabym odpowiedziec na to pytanie na kilka roznych i skrajnych sposobow. Biorac pod uwage moje samopoczucie chyba nie chce sie wypowiedziec 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc3

Widze smierc blisko siebie dlatego przeraza mnie ten caly cykl ktorego nie potrafie pojac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wierzysz w życie pozaziemskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc3
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wierzysz w życie pozaziemskie?

W sensie, ze poza nasza planeta? Stworca musialby miec niebywaly talent do marnowania przestrzeni.

W zycie po tym zyciu tez chyba wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc3
2 minuty temu, Gość gosc3 napisał:

W sensie, ze poza nasza planeta? Stworca musialby miec niebywaly talent do marnowania przestrzeni.

 

Gdyby mial istniec tylko czlowiek...

Dla mnie to szczyt ignorancji myslec ze jestesmy sami.

W dodatku kto? Czlowiek... istota ktora od setek lat mysli ze jest mądra. A jest coraz bardziej w czarbej d...ziurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość gosc3 napisał:

czuc zazenowanie z powodu starosci. O ile sama nie jestem jeszcze stara to zaczyna do mnie doccierac w ekspresowym tempie, ze starosc jest nieunikniona. Zawsze o tym wiedzialam ale ta wiedza byla mi odlegla...a dzis stala sie bolesbie bliska. Ciezko mi :classic_sad:

Dlaczego zażenowanie? Starość to kolejny etap życia. Masz kogoś, męża, faceta, dzieci, które będą dawać wsparcie i szczęście? Chyba o to chodzi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×