Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martynaa

Czy facet tęskni?

Polecane posty

Gość gosc
7 minut temu, Mizo napisał:

Dokładnie 🙂 No i jak taką "trudną" w końcu posiądą, to się tym dowartosciowują i obrastają w piórka. Myślą sobie: "Jestem gość, skoro taka laska się ze mną przespała". I idą polować dalej, bo dziewczyna przestała być dla nich wyzwaniem. Kwintesencja męskiej natury w pigułce 🙂

Moze spróbuj raz, może ci się spodoba ta robota 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Mizo napisał:

Dokładnie 🙂 No i jak taką "trudną" w końcu posiądą, to się tym dowartosciowują i obrastają w piórka. Myślą sobie: "Jestem gość, skoro taka laska się ze mną przespała". I idą polować dalej, bo dziewczyna przestała być dla nich wyzwaniem. Kwintesencja męskiej natury w pigułce 🙂

Moze spróbuj raz, może ci się spodoba ta robota 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek
1 minutę temu, Mizo napisał:

Też tak myślę 🙂

Ona już to doskonale wie. Akurat decyzja o macierzyństwie jaka by nie była, to jest tylko moją prywatną sprawą. Musiałabym na łeb upaść, żeby zachodzić w ciążę, by spełnić oczekiwania rodziców 🙂

A swoje? Po części ludzi twojej orientacji rozumiem, tylko nie rozumiem dlaczego jesteś tak PODŁA dla facetów? Masz żal do ojca że cię zrobił? Chyba tak, myślę ze też go nienawidzisz a to już jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
24 minuty temu, Gość Kusiciel napisał:

 Ile parów już miałaś w sobie? 😄

Dlaczego kogoś wartego jedynie naplucia na niego i wrzucenia do friendzona miałoby to interesować? Masz kompleksy na punkcie swojej i pytasz każda spotkana dziewczynę ze strachu, że wysmieje twojego rodzynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Mizo napisał:

Dokładnie 🙂 No i jak taką "trudną" w końcu posiądą, to się tym dowartosciowują i obrastają w piórka. Myślą sobie: "Jestem gość, skoro taka laska się ze mną przespała". I idą polować dalej, bo dziewczyna przestała być dla nich wyzwaniem. Kwintesencja męskiej natury w pigułce 🙂

Noxelia, przecież ciebie może mieć każdy, kto sypnie groszem na SU czy zbiorniku. Pamiętasz klienta, który pchał ci łeb do kibla za 3 dychy? Albo ci zboczeńcy, którzy wbijali się w ciebie twardym? Ruski gołodoopiec Vitaly? Patus Adam i drugi patus Artur? Nie rób z siebie niedostępnej, internet nie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facet jak pies więc sobie odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Noxelia, przecież ciebie może mieć każdy, kto sypnie groszem na SU czy zbiorniku. Pamiętasz klienta, który pchał ci łeb do kibla za 3 dychy? Albo ci zboczeńcy, którzy wbijali się w ciebie twardym? Ruski gołodoopiec Vitaly? Patus Adam i drugi patus Artur? Nie rób z siebie niedostępnej, internet nie zapomina.

Kuźwa, ona się podpisywała Mizantropia, skróciła to do Mizo i teraz zgrywa kogoś innego 😄 a to tymczasem Noxelka! 😄 Że też tego nie zauważyłem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Noxelia, przecież ciebie może mieć każdy, kto sypnie groszem na SU czy zbiorniku. Pamiętasz klienta, który pchał ci łeb do kibla za 3 dychy? Albo ci zboczeńcy, którzy wbijali się w ciebie twardym? Ruski gołodoopiec Vitaly? Patus Adam i drugi patus Artur? Nie rób z siebie niedostępnej, internet nie zapomina.

Tak myślałem że to kawał córwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa
9 godzin temu, Gość Olaa napisał:

Kręciłam z pewnym facetem, zainteresowanie wyszło z jego strony, spędziliśmy ze sobą trochę czasu, pisaliśmy, wiedziałam, że się jemu podobam i dawał mi to do zrozumienia. Jakiś czas temu stwierdził, że nic z tego nie będzie. Nie zdążyliśmy nawet wejść w związek. Jesteśmy jedynie na „cześć” na korytarzu, jednak bardzo często szuka mnie wzrokiem, zerka, stojąc z kumplami ogląda się za mną. Może jeszcze o mnie myśleć?

Podpowowie ktoś? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocny gość
23 godziny temu, Gość Martynaa napisał:

Pytanie niby banalna i głupie zarazem. Faceci nie są chyba jak typowe baby i nie myślą, nie rozmyślają i nie zastanawiają się. Jak myślicie?

 

Nie wiem czy każdy ale ja tęsknie i to bardzo tyle że nic już nie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah
7 godzin temu, Gość Pati napisał:

Też tak myślę, tylko jeśli dziewczyna będzie się opierała i nie zazna od niej seksu to on rozgoreje miłością. Dlatego, bo nie zaznal jej otworu na swojej parowie. Ale przejdzie mu, gdy już spróbuje. 

To jest takie 90% przypadków 

To tylko pokazuje jakich wy chłopaków sobie wybieracie i w okół jakich się kręcicie. Jak wybieracie gości którzy imprezują co noc i nie myślą poważnie o życiu to nie dziwcie się że takie są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×