Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martynaa

Czy facet tęskni?

Polecane posty

Gość Martynaa

Pytanie niby banalna i głupie zarazem. Faceci nie są chyba jak typowe baby i nie myślą, nie rozmyślają i nie zastanawiają się. Jak myślicie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

ja tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc3
6 minut temu, Gość Martynaa napisał:

Pytanie niby banalna i głupie zarazem. Faceci nie są chyba jak typowe baby i nie myślą, nie rozmyślają i nie zastanawiają się. Jak myślicie?

 

Faceci nie mysla? Nie rozmyslaja i nie zastanawiaja sie?  Martynka skarbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez mam takie wrażenie. I nie zal im.jak zepsuja fajna znajomość z porzadna i ładna dziewczyna (która podobno jestem- tak mówią ludzie). K...wa ja to jak mi nie wyjdzie z facetem to jeszcze miesiącami to przeżywam i o tym rozmyślam, może dlatego ze tak rzadko mi się ktoś podoba fizycznie i mi zał jest... A facetom, mam wrażenie ze co druga może się podobać, wkoncu tyle pięknych kobiet wokół... A nawet jeśli nie będą zbyt madre (beda mialy tylko urode) to zawsze chetne chociaż nogi rozłożyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Tęsknimy  , ale nie pokazujemy tak tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igaa

Latał za mną chłopak, strasznie się jemu podobałam, podobno 🙂 cieszył się jak szalony będąc przy mnie, pisaliśmy, byliśmy w kinie, przytuliliśmy się nawet kilka razy. A tutaj co? po jakimś czasie z jego ust padło 'no przykro mi, ale nic z tego nie będzie' i przekazał mi to dopiero jego kumpel... teraz zwykłe 'cześć' na korytarzu, on co przerwę cieszy się z kolegami, a ja robię to samo, żeby nie było, że chodzę z depresją. A chłopak jest naprawdę w porządku, kulturalny, porządny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tęsknią, ale jak kochają, a nie zako...ą się z reguły już  po kilku spotkaniach, a kobiety i po dwóch się angażują, co jest jeszcze dziwniejsze dla mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A czy zalujecie po pewnym czasie jeśli odrzucicie fajna kobietę która ma i urodę i intelekt, nie jest taka jak tabuny tepych slicznotek? Ale np jednak odrzuciliscie ją bo przez jakiś czas nie chciała sie z wami przespać, a wy mieliscie chcice i roochaliscie te łatwe i puste laski bo tak było prościej? Mieliscie taka sytuacje ze się wam.one ,,znudzily", czuliscie przesyt tym wszystkim bo te laski oprócz urody nie miały nic i zaczeliscie rozmyslac o tym jak by to było gdybyscie dali szanse tej fajnej waetosciowej kobiecie która jednak łatwa nie jest (A tez wam się podobała fizycznie)? Lub byliscie potem o taka zazdrośni jeśli zobaczyliście ja szczęśliwa z innym? Czy w ogóle zalujecie? Podobno tych porządnych i jednocześnie pięknych kobiet jest tak malo, faceci sie Zala ze tak trudno spotkać taka a jak juz spotkają taka to często nie doceniają jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abyags

A jeśli facet, chłopak raczej 19 lat, był zaangażowany, a po czasie stwierdził, że nic z tego nie będzie, bo napatrzył się na związki kolegów i nie ma na to siły? no i olewa tę dziewczynę. Istnieje coś takiego jak rachunek sumienia? i facet myśli, wspomina ją? nie jest to typ babiarza 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Rzuciłem za młodego jedną bo nie miałem seksu , teraz bym tego nie zrobił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość gość napisał:

 Rzuciłem za młodego jedną bo nie miałem seksu , teraz bym tego nie zrobił .

Ile masz lat i ile wtedy miales lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faceci tęsknią. Myślę, że to jest nawet piękniejsze niż gdy kobiety tęsknią, bo jakby przemyślane? Pewne? My jak głupie od razu odkrywamy wszystkie karty, a potem płaczemy w poduszkę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Podobno tych porządnych i jednocześnie pięknych kobiet jest tak malo, faceci sie Zala ze tak trudno spotkać taka a jak juz spotkają taka to często nie doceniają jej...

Ja bym docenił 🙂 

Tak, jeśli kochamy, to tęsknimy. Mężczyźni z reguły gorzej przeżywają rozstania niż kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wierzę w to. Jeśli tęsknią, to tylko za tym, co dana kobieta może im dać, czyli za seksem a nie za kobietą jako człowiekiem. Im wszystko jedno z kim wspołżyją - ważne, żeby im się podobała i ich podniecała. A podoba im się większość kobiet, dlatego nie wierzę w takie bajki, że jakaś dziewczyna będzie dla mężczyzny "wyjątkowa" i będzie on tęsknil za wspólnym spędzaniem czasu czy rozmowami 🙂 Oni wychodzą z założenia, że jak nie ta, to inna, byle można się było wyładować i żeby zabardzo nie narzekała 🙂 Poza popędem nie czują absolutnie nic 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
56 minut temu, Mizo napisał:

Poza popędem nie czują absolutnie nic

Czuja tylko sa tak wychowywani by nie czuc.

Stad u mezczyzn czestsze wielokrotnie samobojstwa niz u kobiet.

Mowi sie, ze kobiety sa silniejsze psychicznie - i tak jest, ale miedzy innymi dlatego wlasnie,ze w dziecinstwie daje im sie szanse na to zeby takie byly - pozwalajac im wyrazac emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 minuty temu, Mizo napisał:

Nie, nie wierzę w to. Jeśli tęsknią, to tylko za tym, co dana kobieta może im dać, czyli za seksem a nie za kobietą jako człowiekiem. Im wszystko jedno z kim wspołżyją - ważne, żeby im się podobała i ich podniecała. A podoba im się większość kobiet, dlatego nie wierzę w takie bajki, że jakaś dziewczyna będzie dla mężczyzny "wyjątkowa" i będzie on tęsknil za wspólnym spędzaniem czasu czy rozmowami 🙂 Oni wychodzą z założenia, że jak nie ta, to inna, byle można się było wyładować i żeby zabardzo nie narzekała 🙂 Poza popędem nie czują absolutnie nic 🙂

Życzę Ci droga Mizo abyś się w końcu zakochała w jakimś facecie no i uwierzyła że prawdziwa miłość istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkelson

Faceci po rozstaniu nie rozgrzeszają siebie i partnerki . W myślach dzielą kartkę na pół i wpisują co oni zrobili źle i co partnerka zrobiła źle ,że nie wyszło . Tęsknią ,ale w myślach ,samotnie . Czasem powiedzą przy wódce ,ale tylko bliskiemu kumplowi - nie chcą obciążać sobą innych ,po męsku biorą to na siebie ,trzymają we wnętrzu . To ma wady ,szybciej mają ukrywaną depresję ,zawały itd . Potrafią wtedy aby zapomnieć dać sobie w kość ,rzucić się w wir zajęć , ale i tak po czasie dopada ich dołek . Udajemy silnych ,bo takich nas chcecie . Nie wolno pokazać słabości ,żalu ,a jeśli już to rzadko . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amka

Czy ktos mi moze powiedziec co ma na mysli facet mowiac do kobiety, ze jest dla niego wazna i nie jest mu obojetna. 

To swiadczy o uczuciu do niej? Bo tlumacze kolezance, ze tak... A ina uparcie, ze nie znam facetow i, ze to oznacza dyplomatyczne-nie czuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
24 minuty temu, Gość Amka napisał:

Czy ktos mi moze powiedziec co ma na mysli facet mowiac do kobiety, ze jest dla niego wazna i nie jest mu obojetna. 

To swiadczy o uczuciu do niej? Bo tlumacze kolezance, ze tak... A ina uparcie, ze nie znam facetow i, ze to oznacza dyplomatyczne-nie czuje. 

To oznacza dokładnie to co jest napisane - że jest dla niego ważna i nie jest mu obojętna. Faceci chcą mieć jasną sytuację, nie kręcą tak jak czasami kobiety to potrafią. Tutaj zakładam że facet jest szczery i nie kłamie tylko po to aby ją zaciągnąć do łóżka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa

Kręciłam z pewnym facetem, zainteresowanie wyszło z jego strony, spędziliśmy ze sobą trochę czasu, pisaliśmy, wiedziałam, że się jemu podobam i dawał mi to do zrozumienia. Jakiś czas temu stwierdził, że nic z tego nie będzie. Nie zdążyliśmy nawet wejść w związek. Jesteśmy jedynie na „cześć” na korytarzu, jednak bardzo często szuka mnie wzrokiem, zerka, stojąc z kumplami ogląda się za mną. Może jeszcze o mnie myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Olaa napisał:

Kręciłam z pewnym facetem, zainteresowanie wyszło z jego strony, spędziliśmy ze sobą trochę czasu, pisaliśmy, wiedziałam, że się jemu podobam i dawał mi to do zrozumienia. Jakiś czas temu stwierdził, że nic z tego nie będzie. Nie zdążyliśmy nawet wejść w związek. Jesteśmy jedynie na „cześć” na korytarzu, jednak bardzo często szuka mnie wzrokiem, zerka, stojąc z kumplami ogląda się za mną. Może jeszcze o mnie myśleć?

Może, ale równie dobrze tak samo może mu się podoabc kilka innych lasek i jesli on ma branie to pewnie stwierdził ze nie będzie się ograniczał i poroocha raz ta, raz tamta, będzie singlem bo tak mu wygodnie. Tacy są faceci. Szukaj innego ktory będzie tylko w Ciebie zapatrzony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
28 minut temu, Gość Gosc napisał:

Może, ale równie dobrze tak samo może mu się podoabc kilka innych lasek i jesli on ma branie to pewnie stwierdził ze nie będzie się ograniczał i poroocha raz ta, raz tamta, będzie singlem bo tak mu wygodnie. Tacy są faceci. Szukaj innego ktory będzie tylko w Ciebie zapatrzony. 

On nie jest typem roochacza, ale jego kumple tak. Nie jest bogiem no i raczej nie ma powodzenia. Ostatnio podbijała do niego jakaś młodsza, to kompletnie ją olał, mimo, że być może by ją podymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeo
11 godzin temu, Mizo napisał:

Nie, nie wierzę w to. Jeśli tęsknią, to tylko za tym, co dana kobieta może im dać, czyli za seksem a nie za kobietą jako człowiekiem. Im wszystko jedno z kim wspołżyją - ważne, żeby im się podobała i ich podniecała. A podoba im się większość kobiet, dlatego nie wierzę w takie bajki, że jakaś dziewczyna będzie dla mężczyzny "wyjątkowa" i będzie on tęsknil za wspólnym spędzaniem czasu czy rozmowami 🙂 Oni wychodzą z założenia, że jak nie ta, to inna, byle można się było wyładować i żeby zabardzo nie narzekała 🙂 Poza popędem nie czują absolutnie nic 🙂

Czy byłaś już w Nowym 2020 Roku u psychiatry? Nie? Dlaczego? Zgłoś się nawet dzisiaj, takie przypadki jak twój przyjmują po za wszelką kolejnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gość Amadeo napisał:

Czy byłaś już w Nowym 2020 Roku u psychiatry? Nie? Dlaczego? Zgłoś się nawet dzisiaj, takie przypadki jak twój przyjmują po za wszelką kolejnością.

Nie byłam. Ale dzięki za troskę 🙂

11 godzin temu, Gość gość napisał:

Życzę Ci droga Mizo abyś się w końcu zakochała w jakimś facecie no i uwierzyła że prawdziwa miłość istnieje.

W moim wykonaniu to niemożliwe... Ale dziękuję za miłe słowa. Doceniam przejaw życzliwości, zważywszy na to, że forum z reguły nie słynie z kultury i serdeczności względem innych userów 🙂 Pozdrawiam! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
12 godzin temu, Mizo napisał:

Nie, nie wierzę w to. Jeśli tęsknią, to tylko za tym, co dana kobieta może im dać, czyli za seksem a nie za kobietą jako człowiekiem. Im wszystko jedno z kim wspołżyją - ważne, żeby im się podobała i ich podniecała. A podoba im się większość kobiet, dlatego nie wierzę w takie bajki, że jakaś dziewczyna będzie dla mężczyzny "wyjątkowa" i będzie on tęsknil za wspólnym spędzaniem czasu czy rozmowami 🙂 Oni wychodzą z założenia, że jak nie ta, to inna, byle można się było wyładować i żeby zabardzo nie narzekała 🙂 Poza popędem nie czują absolutnie nic 🙂

Też tak myślę, tylko jeśli dziewczyna będzie się opierała i nie zazna od niej seksu to on rozgoreje miłością. Dlatego, bo nie zaznal jej otworu na swojej parowie. Ale przejdzie mu, gdy już spróbuje. 

To jest takie 90% przypadków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Tez mam takie wrażenie. I nie zal im.jak zepsuja fajna znajomość z porzadna i ładna dziewczyna (która podobno jestem- tak mówią ludzie). K...wa ja to jak mi nie wyjdzie z facetem to jeszcze miesiącami to przeżywam i o tym rozmyślam, może dlatego ze tak rzadko mi się ktoś podoba fizycznie i mi zał jest... A facetom, mam wrażenie ze co druga może się podobać, wkoncu tyle pięknych kobiet wokół... A nawet jeśli nie będą zbyt madre (beda mialy tylko urode) to zawsze chetne chociaż nogi rozłożyć. 

Mam tak samo... O jednym 2 lata juz myślę, tęsknię... Ale to już resztki takie chyba.. Trzeba wstać i isc naprzód. Nie mam całego życia na szukanie tego jedynego. A on moze tylko zalowac co stracil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Pati napisał:

Też tak myślę, tylko jeśli dziewczyna będzie się opierała i nie zazna od niej seksu to on rozgoreje miłością. Dlatego, bo nie zaznal jej otworu na swojej parowie. Ale przejdzie mu, gdy już spróbuje. 

To jest takie 90% przypadków 

Dokładnie 🙂 No i jak taką "trudną" w końcu posiądą, to się tym dowartosciowują i obrastają w piórka. Myślą sobie: "Jestem gość, skoro taka laska się ze mną przespała". I idą polować dalej, bo dziewczyna przestała być dla nich wyzwaniem. Kwintesencja męskiej natury w pigułce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek
26 minut temu, Mizo napisał:

Nie byłam. Ale dzięki za troskę 🙂

W moim wykonaniu to niemożliwe... Ale dziękuję za miłe słowa. Doceniam przejaw życzliwości, zważywszy na to, że forum z reguły nie słynie z kultury i serdeczności względem innych userów 🙂 Pozdrawiam! 

 

 No niestety aseksualne feministki tak mają. Przykre to, mama się wnuków nie doczeka 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
22 minuty temu, Gość Pati napisał:

Też tak myślę, tylko jeśli dziewczyna będzie się opierała i nie zazna od niej seksu to on rozgoreje miłością. Dlatego, bo nie zaznal jej otworu na swojej parowie. Ale przejdzie mu, gdy już spróbuje. 

To jest takie 90% przypadków 

 Ile parów już miałaś w sobie? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, #Piotr# napisał:

Ble.

Też tak myślę 🙂

Przed chwilą, Gość Gostek napisał:

 No niestety aseksualne feministki tak mają. Przykre to, mama się wnuków nie doczeka 😞

Ona już to doskonale wie. Akurat decyzja o macierzyństwie jaka by nie była, to jest tylko moją prywatną sprawą. Musiałabym na łeb upaść, żeby zachodzić w ciążę, by spełnić oczekiwania rodziców 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×