Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pony Tail

Zaskoczona, kolega i koleżanka z pracy są parą.

Polecane posty

Gość Pony Tail

W pracy w ogóle nie było tego widać. Spokojni, mało rozmawiali ze sobą. A tu okazuje się, że już razem mieszkają. I nie opowiadali o tym, wyszło wszystko przez przypadek. Jak to możliwe? Dlaczego nie chcieli o tym mówić? I z nim i z nią mam bardzo dobry kontakt, czasami wyskakiwałam z nimi na piwo, kawę i nic nie wiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergereg

ale kogo to ku.rwa obchodzi? dla mnie ta laska moze temu gosciowi opi3rdalac pale w kiblu w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna Kasia

Dziwne, że nikt nie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Bo to są ludzie z klasą. Nie łączą pracy z życiem prywatnym. Najgorsze są takie parki które się obściskują w pracy po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare piekne czasy

ja kiedyś wsadziłem k/u/tasa do buzi kolezance z ktora swirowalem i z ktora mialem uklad seksualny, fajne czasy oj fajne 😉 schowalismy sie w takiej prasowalni, zamknelismy drzwi (ale nie na klucz, tylko tak po prostu) i na szybko ona kucnela, ja wyjalem pento i jej wsadzilem do ust, pociagnela z 5x no i schowalem sprzet bo sie balem ze ktos wejdzie, a tez bylismy anonimowi 😉 zwlaszcza, ze ja mialem wtedy 28 lat a ona 40 i do tego mezatka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W takiej sytuacji to  marzyłem być z E. Niestety innej opcji nie toleruje. Zazdroszczę tej parze z twojej pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widocznie nie taki dobry jak ci się wydawało. W pracy się pracuje a nie szuka sensacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobry kontakt nie oznacza spowiedzi. Są sprawy do których nikt inny nie powinien mieć dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×