Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Przebarwienia po ciazy

Polecane posty

Gość Magda

Hej, generalnie jestem piegusem ale w czasie ciazy z tych piegow utworzyly mi sie wrecz plamy, powstaly tez nowe plamki pod oczami i na czole tu akurat dosc duza o nieregularnym ksztalcie taka ciemniejsza. Kobiety czy ktoras tak miala? Czy mozna je jakos usunac, jakie znacie sposoby, kremy serum maski itp czy zostaja tylko zabiegi kosmetyczne? Prosze  tylko bez reklam. Interesuja mnie jedynie sprawdzone I skuteczne sposoby.  Plis bo bez bo bez pudru nie wychodze z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najprościej i najszybciej laserem, ale można spróbować też kwasów (typowo "wybielająco" działa na pewno azelainowy, sprawdzone na własnej skórze, ale ponoć nieźle się sprawdza też fitowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Najprościej i najszybciej laserem, ale można spróbować też kwasów (typowo "wybielająco" działa na pewno azelainowy, sprawdzone na własnej skórze, ale ponoć nieźle się sprawdza też fitowy).

Aha, nic nie usunie problemu na stałe - filtr 30 minimum będzie konieczny cały rok, jeśli nie chcesz nawrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida
4 minuty temu, Gość Magda napisał:

Hej, generalnie jestem piegusem ale w czasie ciazy z tych piegow utworzyly mi sie wrecz plamy, powstaly tez nowe plamki pod oczami i na czole tu akurat dosc duza o nieregularnym ksztalcie taka ciemniejsza. Kobiety czy ktoras tak miala? Czy mozna je jakos usunac, jakie znacie sposoby, kremy serum maski itp czy zostaja tylko zabiegi kosmetyczne? Prosze  tylko bez reklam. Interesuja mnie jedynie sprawdzone I skuteczne sposoby.  Plis bo bez bo bez pudru nie wychodze z domu.

Ja mialam paskudne ciemne plamy, tyle ze posloneczne. Dermatolog przepisal mi Monobenzone vis. Mnie pomoglo. Uprzedzam jednak, ze szczypie i moze podrazniac. Mozesz zapytac lekarza, co sadzi o tej masci, na wlasna reke lepiej nie kombinowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Ida napisał:

Ja mialam paskudne ciemne plamy, tyle ze posloneczne. Dermatolog przepisal mi Monobenzone vis. Mnie pomoglo. Uprzedzam jednak, ze szczypie i moze podrazniac. Mozesz zapytac lekarza, co sadzi o tej masci, na wlasna reke lepiej nie kombinowac.

Tyle, że hydrochinon jest kontrowersyjny jako możliwie kancerogenny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Tyle, że hydrochinon jest kontrowersyjny jako możliwie kancerogenny...

Niestety, nie ma nieszkodliwych lekow :(. Oczywiście, nikogo nie namawiam, tylko piszę, co mi pomogło. Zresztą nie stosowałam tego bardzo długo i tylko na niewielkich obszarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie zeszły po regularnej tonizacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×