Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amka

Czuje czy nie czuje?

Polecane posty

Gość Amka

Czy ktos mi moze powiedziec co ma na mysli facet mowiac do kobiety, ze jest dla niego wazna i nie jest mu obojetna. 

To swiadczy o uczuciu do niej? Bo tlumacze kolezance, ze tak... A ona uparcie, ze nie znam facetow i, ze to oznacza dyplomatyczne-nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amka

Czyli moze ja tak trzymac na pograniczu, zeby jej nie stracic, bo moze bedzie mu "potrzebna"? Jak juz zdecyduje.... 

Bo oczywiscie to nie jedyna kobieta w jego zyciu. 

Myslalam, ze takie slowa z ust faceta cos znacza... Teraz to nie wiem co jej wytłumaczyć. Przeciez jakby nic nie czul to by powiedzial, ze nic nie czuje. 

Mężczyźni.... Macie skomplikowana psychike! 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A wy kobiety to  niby nie?😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bls

Kurcze ciezko powiedziec! Skoro zapytala no to powinien jasno okreslic czy czuje czy nie, tak? Moze to dla niego ogromne wyznanie? Moze to typ, który w latwoscia nie mowi o uczuciach? Moze nie moze za duzo powiedziec, bo kogos ma i na razie tyle musi twojej kolezance wystarczyc? 

Chlopaki, jak to z wami? Niech ktos cos podpowie! 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amka

Naprawde juz sama nie wiem. Czy moze sie mezczyzna wypowiedziec? Czy to jest rownowazne z tym, ze cos czuje? Czy wrecz, ze nie czuje. 

Bardzo prosze bo rozkminiamy i nie mozemy dojsc do porozumienia, a ta sytuacja mnie denerwuje bo to sie dlugo ciagnie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Leżaczek napisał:

Leżaczek tak ma ze wszystkimi byłymi zonami. Chyba wszystkie kocham za to że przyjęły oswiadczyny. I tak już zostanie. Nie chcą mnie jednak przez minimalizm. Chyba się zmieniłem. Kiedyś byłem testosteron gościu z capslokiem kiedy trzeba. 😴

Pamiętam 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amka
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Leżaczek tak ma ze wszystkimi byłymi zonami. Chyba wszystkie kocham za to że przyjęły oswiadczyny. I tak już zostanie. Nie chcą mnie jednak przez minimalizm. Chyba się zmieniłem. Kiedyś byłem testosteron gościu z capslokiem kiedy trzeba. 😴

Slucham? Nie rozumiem? 

Czy naprawde nikt nie potrafi udzieluc odpowiedzi? Tylko jakies takie dziwne zarty tego typu co wyzej, ktorych kompletnie nie rozumiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
7 godzin temu, Gość Amka napisał:

nie jest mu obojetna. 

Czuje:)

 

1 godzinę temu, Gość Amka napisał:

Czy naprawde nikt nie potrafi udzieluc odpowiedzi?

Bo ja sama napisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Amka napisał:

Slucham? Nie rozumiem? 

Czy naprawde nikt nie potrafi udzieluc odpowiedzi? Tylko jakies takie dziwne zarty tego typu co wyzej, ktorych kompletnie nie rozumiem. 

Tak jak napisała Tobie "Poetka" popieram Jej wypowiedz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak jak napisała Tobie "Poetka" popieram Jej wypowiedz. 

ooo

Nie widzialam Jej odpowiedzi, ale racja - zakaladajac, ze jest nieszczery i mowi co innego niz mysli...

W takim wypadku nawet pytanie jego samego odpada...

Wiec wracamy do pytania : Czuje....cos.....czy nie czuje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amka

Dzieki dziewczyny 🙂

Nie wiem czy szczery czy nie... No zakladalam, ze jest szczery bo po co miałby klamac... Żądnych korzysci nie ma,seksu itd.. Zeby ja tak trzymac dla siebie. A to lata trwa, 2 czy 3. Wrecz wie, ze ona jest w nim zakochana to by chyba celowo jej nie uwodzil i rozkochiwal w sobie? Powiedzcie, ze az tacy okrutni to faceci nie sa... 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amka

Myslalam, ze moze jakis facet sie wypowie co takie slowa znacza dla nich (facetow). Czy to oznacza zakochanie czy po prostu sympatię? Nie wiem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×