Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lusia

Co jest ze mną nie tak????

Polecane posty

Gość Lusia

Jestem w związku z facetem, który notorycznie ogląda się za innymi kobietami, a co gorsza robi to w mojej obecności...Wiem,zaraz mi napiszecie, że przecież  to normalne ...Bo przecież faceci to wzrokowcy... Ale czy musi to robić tak ostentacyjnie?? Boli mnie to, przez to czuję się gorsza...a wiem, że uchodze za atrakcyjną kobietę.  To w czym do cholery tkwi problem? I żeby nie było, rozmawiałam z nim na ten temat. Stwierdził, że to nieprawda, że to są jakieś moje wyobrażenia. O jakich wyobrażeniach on mówi, skoro na każdym spacerze głowa mu wiecznie chodzi na boki..? Spacery lubimy oboje, ale chyba przestanę z nim na nie wychodzić, bo każdy spacer kończy się awantura.  Spacer to jedno,ale co będzie gdy np. pójdziemy na jakieś wesele? Przecież będę pośmiewiskiem w oczach innych pań, panów pewnie też. Bo tam dopiero będzie miał pole do popisu.  Kocham go,ale nie mogę pozwolić na to by mnie upokarzal, bo dla mnie jest to uspokajające. Ostatnio zarzucił mi,że przy mnie będzie musiał chodzić ze  opuszczona głową...A nie o to tu się rozchodzi..Ja też czasem spojrze na atrakcyjnego faceta, nie powiem, że nie..Ale robię to tak dyskretnie, że on tego nawet nie zauważa.  A on robi dokładnie odwrotnie. Nie wiem co mam z tym dalej robić???? Proszę o radę nie tylko panie .Może jak wypowiedza się też panowie, będę miała inne spojrzenie na te sprawy. Tkwić w tym i znosić to wszystko, czy uciekać gdzie pieprz rośnie? Bo ja już nie mam pomysłu jak z nim rozmawiać, żeby zrozumiał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro przy Tobie tak robi to co wyprawia np z kumplami w barze czy gdzieś na miescie gdy Ciebie nie ma.obok...to może buc kobieciarz być może zdradza Cie, wypisuje do jakiś panienek. Lepiej sprawdź mu ukradkiem telefon, zobacz z kim pisze, możesz się zdziwić...telefon to skarbnica wiedzy o facecie a on w życiu się nie przyzna tylko jeszcze z Ciebie zrobi wariatke, będzie w mawiał ze cos sobie uroilas. Faceci to mistrze kłamstwa i manipulacji a zdradza prawie każdy prędzej czy później..Działaj, sama to sprawdź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia

Nie mam dostępu do jego telefonu ponieważ ekran blokady ma na linie papilarne...Ale przyznam, że chętnie bym tam zajrzałam,gdybym tylko mogła. Przez to jego zachowanie czuję się jak człowiek drugiej kategorii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zdradza Cie lub zacznie zdradzać niedługo, to kwestia czasu. Może zrób taki myk, ze popros go o skorzystanie z jego telefonu bo Twój Ci się rozładował, a chcesz gdzieś zadzwonić (np jak będziecie na mieście) albo popros po to by przesłać cos sobie z jego telefonu (np wasze zdjęcie) na swój blootothem i zobaczysz jego reakcję, czy chętnie da Ci telefon czy zrobi się nerwowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Po co ci on? Jest pełno gotowych poświęcić się dla ciebie, bo jak wspomniałaś jesteś atrakcyjna. Czas coś z tym zrobić, uroda nie jest wieczna, więc korzystaj i zostaw palanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Lusia napisał:

Co jest ze mną nie tak????

Jedynie to, że szukasz w sobie winy za brak zwyczajnego taktu i kultury osobistej partnera.

2 godziny temu, Gość Lusia napisał:

[...] Bo przecież faceci to wzrokowcy... Ale czy musi to robić tak ostentacyjnie?? Boli mnie to, przez to czuję się gorsza...a wiem, że uchodze za atrakcyjną kobietę. [...]

Nie musi ostentacyjnie patrzeć na inne, ale po prostu to robi. Pomimo, że dałaś mu do zrozumienia, że nie czujesz się z tym komfortowo i jest Ci przykro. Facet zbagatelizował problem, nie dba o Twoje uczucia i dobro, więc warto, byś zadbała o siebie sama, nim poważnie ucierpi Twoja samoocena. Jaki sens tkwić w relacji, która Cię niszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro Ty uważasz, że on to robi. On uważa, że nie robi, to pozostaje CI mu w jakiś sposób udowodnić, że się myli. Żeby coś naprawić trzeba najpierw w ogóle dojść do porozumienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy facet się ogląda, ale stara się to robić dyskretnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia

No właśnie...dyskretnie. Przecież nie chodzi mi o to,żeby nie patrzył  w ogóle, ale dlaczego robi to w taki sposób?? To jest dla mnie bolesne, zresztą każda z nas chyba nie chciałaby znaleźć się w takiej sytuacji. Zaznaczam, że nie jesteśmy małolatami, mamy po 40 parę lat. Człowiek w tym wieku powinien już chyba znać jakieś wartości i wiedzieć czego od życia chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska

Albo jak będzie spał to sprawdź mu telefon i przyłóż ten czytnik do jego palca i obczaisz czy cie zdradza czy nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska

Najlepiej to rob to samo co on plus mow mu oo jaki przystojny facet tam idzie. Niech poczuje ...a to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×