Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adek

Przełożony

Polecane posty

Gość Adek

Szef wydzwania do mnie na prywatny telefon z każdą bzdurą, czasami mam wrażenie, że dzwoni i sam nie wie po co. Żegna się "pa" albo "hej", podpisuje się imieniem, przynosi do kawy jakieś ciasteczka, zaczął się bardzo starać jeśli chodzi o ubiór, żali mi się, że jest chory i pyta w czym wyprać służbowe ciuchy bo ostatnie pranie mu nie wyszło (ma żonę). Jak już zadzwoni na służbowy telefon to chce rozmawiać tylko ze mną i prosi współpracowników, żeby mi przekazali i żebym puściła mu sygnał to oddzwoni.  Zaczęłam go bardzo służbowo traktować, dzisiaj po załatwieniu służbowych spraw szybko ucięłam rozmowę, bo nie chcę problemów.. i słyszałam, że był zawiedziony, że mu nie szczebiocze do słuchawki, ale boje się plotek i tego co on o mnie myśli. Doradzicie co jeszcze mogę zrobić? Pracuję tutaj kilka miesięcy , nie pójdę na skargę do dyrektora, bo przecież tak naprawdę nic mi nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Zlewaj go. Albo zacznij traktować jak przyjaciela i np. opowiadać o mężu/ że się zakochałaś, żeby dał ci spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×