Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwiodlam i przespałam się z żonatym. Czy jest szansa że zostawi żonę?

Polecane posty

Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Ha ha ha ha oczywiście ty na ten temat wiesz najlepiej z autopsji.

Tak, wiem. Nie twierdzę, że najlepiej, ale wystarczająco dobrze. A skąd, to nie twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Może po to, że prawdziwy facet wcale nie chce się zenic a robi to tylko w przyplywie naiwnosci. Jest to wiec dobra okazja aby uwolnic sie od baby i jej bachoreksow (ktorych przeciez faceci i tak nie chca, a zapladnija baby bo te im marudza). 

Jak chce się uwolnić, to może to zrobić bez czekania, aż zacznie posuwać inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Rescator555 napisał:

Przelecieć jakaś swierzynke, gdzieś na boku to męska rzecz. Ale zostawiać dla niej żonę? Po co? Gdzie w tym sens.

Na szczęście są na tym świecie mężczyźni, którzy uważają, że prawdziwie męską rzeczą jest będąc w związku NIE przelatywać świeżynek na boku. A ty się nie udzielaj, bo ty nie jesteś facetem tylko wydmuszką. Rzeczywiście, masz się czym szczycić, bałwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Tak, wiem. Nie twierdzę, że najlepiej, ale wystarczająco dobrze. A skąd, to nie twoja sprawa.

Teoretyk gawedziarz 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rescator mierzy innych swoja miarą 🙂 Uważa, że jeśli on zdradza, to każdy inny też na pewno o niczym innym nie marzy. Miałem w życiu sporo dziewczyn, ale zasadę mam jedną: Jestem w związku z kobietą to pukam tylko ją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka
21 godzin temu, Gość gość napisał:

Wykorzystałam to że jest podatny na wpływ i jego żona od kilku miesięcy ma problemy zdrowotne więc seksu nie ma. Liczę na to że on od niej odejdzie. Czy często się to zdarza?

Zdarza się ale czy często? Wiem jedno że często na takiego faceta w kolejnym związku też nie ma co liczyć, dlatego warto się zastanowić czy warto. Chyba że jesteś świetnie dającą sobie w życiu babka i jednego czego Ci brakuje to dobrego bolca.... A on jest w te klocki dobry. Tylko żeby się później nie okazało że i w tej dziedzinie nie możesz na niego liczyć bo dla niego liczy jesteś dziura a Twoje odczucia będzie miał głęboko gdzieś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Rescator555 napisał:

Tak, wiem. Nie twierdzę, że najlepiej, ale wystarczająco dobrze. A skąd, to nie twoja sprawa.

Skoro żeni się w przypływie naiwności i robi bachoreksy, których nie chce, to raczej nie można oczekiwać od niego racjonalnych decyzji. Jest zwyczajnym kre/tynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Na szczęście są na tym świecie mężczyźni, którzy uważają, że prawdziwie męską rzeczą jest będąc w związku NIE przelatywać świeżynek na boku. A ty się nie udzielaj, bo ty nie jesteś facetem tylko wydmuszką. Rzeczywiście, masz się czym szczycić, bałwanie.

Tak, są. W twojej wyobraźni, ...ko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Skoro żeni się w przypływie naiwności i robi bachoreksy, których nie chce, to raczej nie można oczekiwać od niego racjonalnych decyzji. Jest zwyczajnym kre/tynem.

Gdybyś umiała myśleć, to byś stwierdzila, że był ...em w jakimś tam momencie życia. Ale może jeszcze nie opanowalas tej sztuki, więc i z logiką u ciebie nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Tak, są. W twojej wyobraźni, ...ko.

Nie, po prostu tobie się wydaje że jak ty jesteś niewierną szmatą, to każdy jest.

 w ogóle to mam teorię, że ty nie jesteś facetem ale jakąs ...ką podszywającą się pod faceta na babskim forum. No który facet siedziałby całymi dniami na kafe....który

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Gdybyś umiała myśleć, to byś stwierdzila, że był ...em w jakimś tam momencie życia. Ale może jeszcze nie opanowalas tej sztuki, więc i z logiką u ciebie nie bardzo.

może bys tak już się zamknął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Teoretyk gawedziarz 🤣🤣🤣

 

10 minut temu, Gość gość napisał:

Rescator mierzy innych swoja miarą 🙂 Uważa, że jeśli on zdradza, to każdy inny też na pewno o niczym innym nie marzy. Miałem w życiu sporo dziewczyn, ale zasadę mam jedną: Jestem w związku z kobietą to pukam tylko ją. 

To może ustalcie między sobą, czy teoretyk, czy ten co zdradza 😝😝😝 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie, po prostu tobie się wydaje że jak ty jesteś niewierną szmatą, to każdy jest.

 w ogóle to mam teorię, że ty nie jesteś facetem ale jakąs ...ką podszywającą się pod faceta na babskim forum. No który facet siedziałby całymi dniami na kafe....który

Nie chce mi się pisać, co możesz zrobić larwo, ze swoimi teoriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

może bys tak już się zamknął?

Sama się zamknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Gdybyś umiała myśleć, to byś stwierdzila, że był ...em w jakimś tam momencie życia. Ale może jeszcze nie opanowalas tej sztuki, więc i z logiką u ciebie nie bardzo.

Był deb/ile, jest deb/ile i będzie deb/ilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Rescator ma zaburzenia psychiczne 🙂  tak w ogole on jet kobietą 🙂 a wy sie robić dajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie, po prostu tobie się wydaje że jak ty jesteś niewierną szmatą, to każdy jest.

 w ogóle to mam teorię, że ty nie jesteś facetem ale jakąs ...ką podszywającą się pod faceta na babskim forum. No który facet siedziałby całymi dniami na kafe....który

Peezda w rurkach. Ciekawe ile Res już sojowego latte dziś wypił.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Gość k3k napisał:

Jak jest cwany to nigdy nic Ci nie zapisze. Będziesz przy nim siedziała do jego śmierci i opiekowała się dziadkiem. Tak minie ci 30 lat i na starość zostaniesz sama, z niewielkim dobytkiem, na który nie poleci żaden młody chłopak. Bo majątek to on dzieciom zostawi.  Sprzedałaś szansę na swoje młode i ekscytujace życie z rówieśnikiem. Za garść srebrników ( o ile za 10 lat nie wymieni Cię na młodszą) zostałaś opiekunką i salową.

Jeżeli się z nią ożenił i nie mają rozdzielnosci to i tak połowa jest jej po jego śmierci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Jeżeli się z nią ożenił i nie mają rozdzielnosci to i tak połowa jest jej po jego śmierci. 

Jak mają rozdzielność to po jego śmierci ona i tak dziedziczy po nim. Doucz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Był deb/ile, jest deb/ile i będzie deb/ilem.

 

2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Rescator ma zaburzenia psychiczne 🙂  tak w ogole on jet kobietą 🙂 a wy sie robić dajecie

 

2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Peezda w rurkach. Ciekawe ile Res już sojowego latte dziś wypił.. 

 

Smacznego trolice: 💩💩💩💩💩. Jak wam się wydaje, że będę dyskutował o waszych wypierdach, to zamienilyscie się na rozumy z pe.nisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×