Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klajn

Prosty lud znad Szambowiska

Polecane posty

Gość Klajn

Psychopatko nadal się czaisz? Komoda i dziadek kupione? Koper i maselniczka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widziałam wczoraj jak oblizywała się po pączku, obleśna to mało powiedziane. Wszystko tam w tej chacie wyglada na brudne, a ten koc którym sie okręciła na ceracie, szczególnie No i ona z tłustymi strąkami... Smeg pasuje do tych wytartych szafek jak świni siodło. Powykladala nowe przedmioty na stare obrypane szafiszcza. Po remoncie komina te białe ściany sa brudne jak i wszystko wkoło. Zamiast nowe rzeczy wyłożyć kiedy zrobi remont i będzie czysto ona teraz robi z wszystkiego syf. No flejtuch i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak. Wszystko zniszczone, podłoga tragiczna. Oni zlecili remont i tego nie doglądali? No ale czego się po nim choćby spodziewać, wolał pewnie palę zalewać. Remont komina to syf i brud w całym domu. A tam nic nie było zabezpieczone choćby folią. 
Kuchnia tragiczna, zlew ukrywa pod suszarkami, bo zardzewiały i stary, pod podkładkami ukryje brud starych szafek. Mam wrażenie ze tam się wszystko klei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suszi

Suszi biega po mokrych trawach i nigdy nie jest wytarta tylko błota nawnosi jak czysto ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xcxzz

Serio spodziewałam się remontu a tam nadal nic prócz komina? Gdzie te miliony, halo państwo milionerzy!!!!! Przez 11 lat nie uzbierało się na remont z yt? WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie mówcie że ona przewozi SMEGA na Mazury, serio? to śmieszne i żenujące, na działce mam jeden czajnik ,a w domu drugi, no chyba że chodzi o markę hahahaha, urwa mam takiego smega i nigdy przenigdy bym go nie przewoziła na działkę czy inne miejsca, to tylko czajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buszowa

Oglądałam jej vlog ślubny, kiedyś w boxie miała i ładne poduszki i podkładki obecnie o blokowisko wcsle nie dba a żółknące paczkomaty wyglądają tragicznie 

Sraa natomiast tęczą jeżeli chodzi o tę brudną i zapuszczona szopę gdzie kupuje nowe koce i sprzęty, tak SMEG TAM POJECHAŁ NA TE BRUDNE MEBLE 😉 . I jeszcze jedno w którymś z ost vlogow, chyba coś Wszyscy razem? Był najazd na koce na ceracie, te złożone na oparciu. Myślałam ze się zrzygam, wstyd damo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damessss

To taka błyszcząca bieda, umysłowa najbardziej,dywan od Versace np.a pod spodem łajno, byle metki były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOXELIA

WEŹ W.Y.P.E.R.D.A.L.A.J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Damessss napisał:

To taka błyszcząca bieda, umysłowa najbardziej,dywan od Versace np.a pod spodem łajno, byle metki były:)

Tez myślę ze te dwa młotki bardziej pokazują niż mają. Ta szopa to tragedia. Szkoda ładnych dodatków bo mogłyby zdobyć to smutne mieszkanie w Łodzi o które nikt nie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cxxc

Brzydko i brudno w Szambowisku ta fleja nie ma o niczym pojęcia niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Nie mówcie że ona przewozi SMEGA na Mazury, serio? to śmieszne i żenujące, na działce mam jeden czajnik ,a w domu drugi, no chyba że chodzi o markę hahahaha, urwa mam takiego smega i nigdy przenigdy bym go nie przewoziła na działkę czy inne miejsca, to tylko czajnik.

SMEG to teraz jest u wielu osob na IG i YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

SMEG to teraz jest u wielu osob na IG i YT

W szopach z brudnymi gratami i zardzewiałymi zalewami? Przecież oni nawet kawę rozpuszczalną zrobili a nie z ekspresu bo widać pi kawie było. Kupili bo inni maja i wstawili w syf. Chooj z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Nie mówcie że ona przewozi SMEGA na Mazury, serio? to śmieszne i żenujące, na działce mam jeden czajnik ,a w domu drugi, no chyba że chodzi o markę hahahaha, urwa mam takiego smega i nigdy przenigdy bym go nie przewoziła na działkę czy inne miejsca, to tylko czajnik.

czajnik jak czajnik, ale te kubki od Tiffaniego też pojechały 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

czajnik jak czajnik, ale te kubki od Tiffaniego też pojechały 😂

O matko, totalnie ją porąbało, jakie Ona musi mieć kompleksy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

O matko, totalnie ją porąbało, jakie Ona musi mieć kompleksy:/

kupiła najtańszą rzecz u tiffaniego, aby mieć kolejne "luksusowe" pudełko, które postawi na półce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

kupiła najtańszą rzecz u tiffaniego, aby mieć kolejne "luksusowe" pudełko, które postawi na półce 😉

Dokładnie, wystawka musi być, tak samo jak ta podświetlana gablota na pudełka po torebkach.Tak się leczy kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Nie mówcie że ona przewozi SMEGA na Mazury, serio? to śmieszne i żenujące, na działce mam jeden czajnik ,a w domu drugi, no chyba że chodzi o markę hahahaha, urwa mam takiego smega i nigdy przenigdy bym go nie przewoziła na działkę czy inne miejsca, to tylko czajnik.

zwozi drogie gadżety do szopy, a nie pomyśli, aby wymienić instalację elektryczną, białe kable przypięte są do boazeri, nie tylko wygląda to szpetnie, ale też grozi zwarciem i pożarem 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

zwozi drogie gadżety do szopy, a nie pomyśli, aby wymienić instalację elektryczną, białe kable przypięte są do boazeri, nie tylko wygląda to szpetnie, ale też grozi zwarciem i pożarem 🙈

oni nie przejmują się takimi głupotami 😉 liczy się lans

ta szopa podobna jest do Siwej, to ruina umeblowana drogimi rzeczami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja pikole... Ile razy można wstawiać film pod tytułem "Nasza sypialnia" ???? Przecież w tej norze nic a nic nie zmienili, a ona nagrywa chyba 4 raz to samo... Wystarczył mi tytuł i to, że film trwa 45 minut... Ja dziękuję za oglądanie po raz kolejny... Szkoda czasu... Werka już dawno się skończyła... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja pikole... Ile razy można wstawiać film pod tytułem "Nasza sypialnia" ???? Przecież w tej norze nic a nic nie zmienili, a ona nagrywa chyba 4 raz to samo... Wystarczył mi tytuł i to, że film trwa 45 minut... Ja dziękuję za oglądanie po raz kolejny... Szkoda czasu... Werka już dawno się skończyła... 

nie szanuje widzów , a ci co zostali to nie wiem, masochiści, deja vu, ciągle nasza sypialnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Poczekajcie,za moment jak kupi kolejną durnostojkę, to zrobi film pod tytułem NASZA SYPIALNIA  ODCINEK 5,6,7,8,9 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaa
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja pikole... Ile razy można wstawiać film pod tytułem "Nasza sypialnia" ???? Przecież w tej norze nic a nic nie zmienili, a ona nagrywa chyba 4 raz to samo... Wystarczył mi tytuł i to, że film trwa 45 minut... Ja dziękuję za oglądanie po raz kolejny... Szkoda czasu... Werka już dawno się skończyła... 

A taki remont miał być myślałam ze pobielą drewno w sypialni czy ściany odświeża po remoncie komina. Ci fachowcy mogli im chociaż papierem ściernym te kuchenne meble zetrzeć i pomalować a ona te brudno starte szafki obkłada drogimi podkładkami. Jeszcze czegoś takiego nie widziałam a ten jasny koc na ceracie aż szary z brudu. Nie wiem mam wrażenie ze oni tam sa brudni i te pomieszczenia sa brudne No syf. Tez dzisiaj nie oglądam. Wczorajszy mi wystarczy, wstęp myślałam ze kupiła pianino i mały nagi gra w salono kuchnio przedpokoju mazurskim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość pinezka napisał:

nie szanuje widzów , a ci co zostali to nie wiem, masochiści, deja vu, ciągle nasza sypialnia...

Bo dokupiła poduszki i jakieś krótkie zasłony co wyglądają jak z lumpa wiec jest metamorfoza ogromna pożolklej boazerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Bo dokupiła poduszki i jakieś krótkie zasłony co wyglądają jak z lumpa wiec jest metamorfoza ogromna pożolklej boazerii

a o czym ona może nagrywać? zapycha vlogi na siłę, aby mieć na ZUS i zakupy w Biedrze 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyzzzz

Szusz i jej mąż to chodzące kompleksy i chęć dowartościowania i nic innego. Biedni ludzie, ograniczeni umysłowo i jak dzieci wszystko niszczą i o nic nie potrafią zadbać. Wstyd ogladac ten kanał i te atrapy Smega w chlewiku bo ekspres nie będzie wykorzystywany. Ale majOM. Tomasz Zgierski mówi ze jego przedmioty sluchajOM.. czy co  tam go sUcha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mebli i kanapy nie okryli folią, bo pan od remontu powiedział, że nie trzeba.....No to teraz mają sprzątanko!😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

ten cały Karzeł to chyba w ogóle nie czyta książek, tylko browarek i telewizja, jakaś patologia 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam psiaka, któremu 2 razy na dobę muszę podawać tabletkę na serce. Wkładam delikatnie do pyszczka (jest malutka), przełyka bez żadnego problemu. Po podaniu koniecznie trzeba umyć ręce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mebli i kanapy nie okryli folią, bo pan od remontu powiedział, że nie trzeba.....No to teraz mają sprzątanko!😜

Fleje może dadzą radę;)ludzie przed 40 tką, mentalność dzieci.

a ty od blokowania , żryj gruz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×