Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Po ile jest u was cesarka na życzenie w szpitalu? U mnie to

Polecane posty

Gość Lalalala
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie mam dzieci, ale dzięki, uśmiałam się 😆 mam nadzieję że jeszcze kiedyś coś osiągniesz w życiu porównywalnego do urodzenia dziecka 😅 bo jak nie to wiesz, na nagrobku ci napiszą: RODZIŁA NATURALNIE

A na twoim napisza - nigdy nie rodzila wiec nie przekazala wadliwych genow 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Ania napisał:

To po co sie wypowiadasz o czyms, o czym nie masz pojecia, tepoto umyslowa? 

Do dzieci też się zwracasz w taki kulturalny sposób? 😐 ogranicz internet jak ci nie służy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Do dzieci też się zwracasz w taki kulturalny sposób? 😐 ogranicz internet jak ci nie służy 

Nie, tylko do ograniczonych umyslowo ...ek, ktore mysla, ze  posiadaja wszechstronna wiedze , no sorry, inaczej nie zrozumieja 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Lalalala napisał:

A na twoim napisza - nigdy nie rodzila wiec nie przekazala wadliwych genow 🤣

Jak kiedyś będę rodzić to specjalnie sobie kupię cesarkę żeby dla was nie starczyło 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaa
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie mam dzieci, ale dzięki, uśmiałam się 😆 mam nadzieję że jeszcze kiedyś coś osiągniesz w życiu porównywalnego do urodzenia dziecka 😅 bo jak nie to wiesz, na nagrobku ci napiszą: RODZIŁA NATURALNIE

Hmmm.... nie masz dzieci, powiadasz. To by tlumaczylo, dlaczego myslisz, ze kobiety rodza du...pa 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 minut temu, Gość Lili napisał:

W Polsce jest chora narracja, że tylko jak dasz kopertę to możesz urodzić godnie zdrowe dziecko. Wciskanie kitu, że brak koperty równa się niedotlenienie, złamany obojczyk, głupoty o wiadrach między nogami,  prześciganie się w opowiadaniu horrorów rodem z "Uwagi", zarzucanie, że jak ktoś nie dał w łapę to pewnie mopsiara,która musiała się męczyć a teraz zazdrości. Nie chodzi o to jaki poród jest lepszy, ale o to, by każda miała na porodówce takie same prawa. Tyle się mówi o kobiecej solidarności, a w praktyce jedna uważa, że jak da w łapę to ma pierwszeństwo i nie obchodzi jej, że  przez takie zachowanie ktoś inny może pośrednio zostać skrzywdzony, bo uczycie lekarzy czekać na kopertę, uczycie chorych podziałów na pacjentki ordynatora i resztę, oczywiście nie macie sobie nic do zarzucenia zrzucając całą winę na mityczny system. Wy także ten system tworzycie.

Masz jakieś chore wyobrażenie. Deficyt kadr, brak położnych a ta będzie mi wyjeżdżać żebym kosztem swoich dzieci solidaryzowała się z anonimowymi ludźmi. O losie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jak kiedyś będę rodzić to specjalnie sobie kupię cesarkę żeby dla was nie starczyło 😂

Nie bedziesz rodzic. Jestes bezplodna i nawet o tym nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak kiedyś będę rodzić to specjalnie sobie kupię cesarkę żeby dla was nie starczyło 😂

Jak dla mnie to mozesz wykupic caly pakiet 🤣 tylko na twoim miejscu bym tych wadliwych genow nie przekazywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Ania napisał:

Jak dla mnie to mozesz wykupic caly pakiet 🤣 tylko na twoim miejscu bym tych wadliwych genow nie przekazywala.

Ty swoje przekazałaś, już nic gorszego ten kraj nie spotka, niech próbuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Ty swoje przekazałaś, już nic gorszego ten kraj nie spotka, niech próbuje 

Nie mieszkam w TYM kraju... zrobilam miejsce twoim 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czyli to jednak prawda, że najgorsza polska patologia siedzi za granicą 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Czyli to jednak prawda, że najgorsza polska patologia siedzi za granicą 😁

Najgorsza polska patologia mysli ze kobieta rodzi du....pa 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Ania napisał:

Najgorsza polska patologia mysli ze kobieta rodzi du....pa 🤣

Nie śmiej się tyle, bo trzymanie moczu już nie to samo co kiedyś 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie śmiej się tyle, bo trzymanie moczu już nie to samo co kiedyś 😆

Wiesz co? Teraz na powaznie. Wroc sie na pierwsza strone i zobacz swoj pierwszy komentarz do mnie. I ty smiesz nazywac mnie patologia? Ja odpowiedzialam normalnie i kulturalnie na post autorki. Ty sie przyczepilas i od razu z jakims bzdurnym tekstem o rezerwanej du...pie. ja sie po prostu znizylam do twojego poziomu, bo prostak zrozumie tylko po chamsku. Naprawde - nie rozmnazaj sie, zrobisz swiatu przysluge. Aaa i z moim trzymaniem moczu wszystko w porzadku. W zyciu warto czytac cos wiecej niz tylko Google. Nie pozdrawiam i bez odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość hehe napisał:

No i dobrze, że jest taka możliwość- jeżeli nie ma się wskazań to na jakiej podstawie chcesz mieć cesarkę? Można iść do prywatnego szpitala i zapłacić 15 tysięcy.

Prywatnie za 4000 już można zrobić w woj. Śląskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

u mnie 2500 😉

szkoda mi kasy na prywatne skoro w publicznym mam kilka razy taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyr
52 minuty temu, Gość Lili napisał:

Tak, same czarne scenariusze. Normalnie w Polsce bez koperty to tylko kaleki się rodzą,a naturalnie to tylko sieroty i biedota. Już dajcie spokój Poza tym naprawdę pieniądze nie chronią przed wszystkimi nieszczęściami.

Žaden czarny scenariusz tylko to co widziałem na porodówce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Ania napisał:

Wiesz co? Teraz na powaznie. Wroc sie na pierwsza strone i zobacz swoj pierwszy komentarz do mnie. I ty smiesz nazywac mnie patologia? Ja odpowiedzialam normalnie i kulturalnie na post autorki. Ty sie przyczepilas i od razu z jakims bzdurnym tekstem o rezerwanej du...pie. ja sie po prostu znizylam do twojego poziomu, bo prostak zrozumie tylko po chamsku. Naprawde - nie rozmnazaj sie, zrobisz swiatu przysluge. Aaa i z moim trzymaniem moczu wszystko w porzadku. W zyciu warto czytac cos wiecej niz tylko Google. Nie pozdrawiam i bez odzewu.

Ah, i tu cię boli 😅 nie interesuj się rozmnażaniem obcych ludzi, to nie będziesz się musiała nigdzie zniżać, pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jfk
6 minut temu, Gość gość napisał:

u mnie 2500 😉

szkoda mi kasy na prywatne skoro w publicznym mam kilka razy taniej.

A od kogo znasz stawkę? Do kogo się udać, żeby je poznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc35
12 godzin temu, Gość Lili napisał:

Tak, same czarne scenariusze. Normalnie w Polsce bez koperty to tylko kaleki się rodzą,a naturalnie to tylko sieroty i biedota. Już dajcie spokój Poza tym naprawdę pieniądze nie chronią przed wszystkimi nieszczęściami.

Powiedziała ta co urodziła szczęśliwie zdrowe dziecko. Inaczej byś śpiewała gdyby twoje dziecko urodzilo się niedotlenione, z porażeniem mózgowym lub umarło w trakcie akcji. Więcej pokory i wyobraźni kobieto!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Jfk napisał:

A od kogo znasz stawkę? Do kogo się udać, żeby je poznać?

Poczta pantoflowa. Z reszta siedzisz w poczekalni i ciężarne same o tym otwarcie gadają co jak u kogo. Możesz tez iść Pryw wizytę do ordynatora i powiedzieć wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili
9 minut temu, Gość Gosc35 napisał:

Powiedziała ta co urodziła szczęśliwie zdrowe dziecko. Inaczej byś śpiewała gdyby twoje dziecko urodzilo się niedotlenione, z porażeniem mózgowym lub umarło w trakcie akcji. Więcej pokory i wyobraźni kobieto!! 

Pokory mnie nie uczy, a mojej sytuacji osobistej nie znasz.Najpierw któraś tu pisze o wężu w kieszeni u innej rodzącej, a potem przyznaje, że woli dać w łąpę niż rodzić prywatnie, bo taniej wychodzi. Wy też macie niedotlenione mózgi, bo wasze matki nie dały koperty i nie prowadziły ciąży u ordynatora? Wiele nieszczęść jest niezależnych od zasobności portfela, ale pisanie, że łapówka to jedyna droga do urodzenia zdrowego dziecka jest zwyczajnym kłamstwem. Potraficie tylko straszyć, oczywiście sobie nie macie nic do zarzucenia, jesteście wręcz dumne z własnej nieuczciwości, wszystko niby w imię miłości do dziecka. Fundujecie własnym dzieciom jeszcze bardziej patologiczną służbę zdrowia przez te łapówki, to błednę koło, ale do was nic nie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak kiedyś będę rodzić to specjalnie sobie kupię cesarkę żeby dla was nie starczyło 😂

ja na złość nawet 3 wezmę może się wynegocjuje rabat? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak kiedyś będę rodzić to specjalnie sobie kupię cesarkę żeby dla was nie starczyło 😂

ja na złość nawet 3 wezmę może się wynegocjuje rabat? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owlosiona

Po co wam te cesarka.natura najlepsza a ...a i tak czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer

A ja nie rozumiem co w tym dziwnego że kobieta boi się bólu i nie chce rodzić naturalnie? Czemu nienawidzicie takich kobiet to nie rozumiem. Ciekawe czy kanałowe też byście sobie robiły bez znieczulenia, bo przecież kiedyś w średniowieczu znieczulenia nie było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Qwer napisał:

A ja nie rozumiem co w tym dziwnego że kobieta boi się bólu i nie chce rodzić naturalnie? Czemu nienawidzicie takich kobiet to nie rozumiem. Ciekawe czy kanałowe też byście sobie robiły bez znieczulenia, bo przecież kiedyś w średniowieczu znieczulenia nie było. 

niech się dziwią 😉 te co stoją z rozdziawioną gębą w miejscu tracą a reszta progresywnych po prostu wykorzystuje możliwości dostępne dla nich i najdogodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jpk

Chyba po to jest postęp nauki żeby nie cierpieć i z tego korzystać. Skoro jest cesarka to po co się męczyć i rodzić naturalnie (no chyba że ktoś chce). Powinien być wybór. Czy cesarka jest dużo droższa od porodu naturalnego? Chyba nie. Czemu kobiety nie mają wyboru jak chcą rodzić. Niby taki postęp technologiczny, a w kwestii rodzenia wciąż jesteśmy w średniowieczu 😞 nie rozumiem tego. Nie każda chce leżeć rozkraczona i drżeć mordę, przeć żeby wypychac dziecko jak przy robieniu kupy. Naturalny poród jest obrzydliwy. Nie każda chce przez to przechodzić. Życie jest wystarczająco ciężkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
4 godziny temu, Gość Owlosiona napisał:

Po co wam te cesarka.natura najlepsza a ...a i tak czuje

bardzo prosze rodzic bez oksytocyny, bez znieczulenia, najlepiej na trawie w lesie. a nie jakies nowoczesne wymysly, natura gora!!!!!!!!!! ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość lol napisał:

bardzo prosze rodzic bez oksytocyny, bez znieczulenia, najlepiej na trawie w lesie. a nie jakies nowoczesne wymysly, natura gora!!!!!!!!!! ❤️ 

no właśnie, jak są takie naturalne i do tego stworzone to po co im szpitale? nie ma nic bardziej naturalnego od zakażenia okołoporodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×