Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ingka19

Zapomniana tabletka antykoncepcyjna i seks z wytryskiem czy doszło do zapłodnienia?

Polecane posty

Witam, w sobotę (18.01) zapomniałam wziąć tabletki anty. Miała być to pierwsza tabletka z drugiej kolejki blistra..

W niedziele wzięłam ją kilka minut przed upływem 24 godzin..a tą właściwą niedzielną wzięłam o 20 tak jak zawsze.

We wtorek (21.01) oraz w środe (22.01) uprawiałam seks bez zabezpieczenia - doszło do wytrysku we mnie.

czy istnieje możliwość ze może wystąpić zapłodnienie? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hau der ju

Tak. Z pewnościa. Wal się częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki

W ulotce tabletek jest wszystko opisane co w przypadku kiedy nie wezmie sie tabletki o okreslonej porze..

Jeśli masz problem z zapominaniem brania tabletek, to zmien forme zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość kiki napisał:

W ulotce tabletek jest wszystko opisane co w przypadku kiedy nie wezmie sie tabletki o okreslonej porze..

Jeśli masz problem z zapominaniem brania tabletek, to zmien forme zabezpieczenia

Zapomnieć tabletki zdarzyło mi się pierwszy raz.

Na ulotce jest napisane ze nie jest konieczna 7-dniowe dodatkowe zabezpieczenie.

Chcialam zapytać tutaj, tak orientacyjnie czy komuś może się coś podobnego przytrafiło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak mi sie przytrafilo ale to byly tabletki jednoskladnikowe dokladnie azalia ktore bierze sie bez zadnych przerw dokladnie o tej samej porze raz zapomialam tak wyniklo z sytuacji niewazne i zaszlam w ciaze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak mi sie przytrafilo ale to byly tabletki jednoskladnikowe dokladnie azalia ktore bierze sie bez zadnych przerw dokladnie o tej samej porze raz zapomialam tak wyniklo z sytuacji niewazne i zaszlam w ciaze 

Skąd wiedziałaś ze zaszkodzić w ciąże? Czy plamienie się pojawiło? Miałaś jakieś wczesne objawy? 
Mnie jakoś tydzień po tym stosunku zaczął bolec brzuch, tak jakbym miała zaraz dostać okres i tak się ten ból utrzymuje do dziś..do tego doszło sporo śluzu, raz przezroczysty a raz mleczny..

Za 3-4 dni powinnam dostać plamienia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś powinnam dostać okres.

Czuje ból w dole brzucha jak zwykle przed, jednak wczoraj jak o dziś zaobserwowałam dużo białego, mlecznego śluzu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka

Ja mam świetną radę. Odstaw tabletki i kup sobie tester owulacyjny ze śliny, skoro lubisz seks bez zabezpieczenia to będzie idealny. Nauczysz się wyznaczać dni płodne i nie będziesz musiała pamiętać o jakichś tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egg

duzo sluzu to ciąża niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×