Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamikadze z płocka

zauroczyłem się na amen w dziewczynie z pracy, takiej 10/10 z wyglądu, mega mi ciężko.. zrobiła złudną nadzieje i olała

Polecane posty

Gość Gość

Do kogo jest podobna ta twoja laska 10/10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kol
1 godzinę temu, Gość lidm napisał:

Owszem zwracają na mnie uwagę i są zainteresowani na poważnie, zresztą ja do ślubu nie mam zamiaru się bzykać i każdy o tym wie dlatego nie patrzą na mnie przez ten pryzmat. Nie tylko biznesmeni czy lekarze i prawnicy ale też celebryta się zdarzył, pilkarze. Także lepsza liga . A kto powiedział że jestem niewykształcona? Mam 20 lat i mam już kilka kursów, w szkole byłam jedną z lepszych uczennic. Planuje prestizowe studia.Chciałas/es mi doj/ebac i ci nie wyszło, jak mi przykro. Zawiść to obrzydliwa cecha, popracuj nad sobą.

Tu nie ma żadnej zawiści. Napisałaś że mówią do Ciebie kociak co oznacza że nie mają do Ciebie szacunku, jesteś młoda więc na razie odbierasz to jako prestiż z czasem Ci się zmieni. Swoją drogą jestem ciekawa skąd masz te wszystkie znajomości- biznesmenów, lekarzy, mając 20lat. Musisz obracać się w niezłym towarzystwie w celach rozrywkowych bo chyba raczej nie są oni z Twojej szkoły.  To ze planujesz prestiżowe studia to nie znaczy że się na nie dostaniesz czy je ukończysz (swoją drogą ludzie w tym wieku już studiują). Jesteś typową bohaterka memów kiedy dziewczyna w młodości szuka księcia bo jest księżniczką, później przychodzi szara rzeczywistość i ląduje w pracy w jakimś fast foodzie szukając męża "aby był". Poza tym obrzydliwszą cechą od zawiści jest uniżanie innego człowieka i wywyższanie się ponad innymi. O tym jakim jesteś człowiekiem świadczy to jak traktujesz innego człowieka, więc chyba domyślasz się ze u Ciebie na razie słabo. Na sam koniec życzę a) przestać marzyc i wymyślać na forach b) szukać tego bogacza póki jeszcze wiek masz "atrakcyjny" bo później już na nic nie dasz radę go "złapać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
2 godziny temu, Gość Umm napisał:

Takiego długiego posta wysmażyłeś, wszystko nam napisałeś o jej d.upie i c.yckach, a ani słowa o tym, jaka ta dziewczyna jest.

Ja się jej nie dziwię, pewnie widzi, że się tylko ślinisz na jej ciało, a na nią w gruncie rzeczy nie zwracasz nawet uwagi.

Nawet proces poznawania jej i zaprzyjaźniania się opisujesz jak wyścig z kolegami, a nie jak zakochiwanie się w kobiecie.

I dlatego niech pajac cierpi 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koj
9 minut temu, Gość Gość napisał:

A mnie chodzi o drugą żonę, z którą pobrał się już jako bogacz, to żadna "doktórka". Co do lekarza to ostatnio oglądałam jak lekarz zab.ił  kochanka ze speluny bo ten go zostawił, to było w programie 997, a ten lekarz od Rossati? Przykłady można mnożyć. 

Piszę o normalnych lekarzach a nie jakichś psychopatach Co do Rosati to jednak ona jest sławna i bogata więc nie ma co porównywać do dziewczyny pracującej na produkcji  a poza tym to widzisz właśnie jak się skończył taki zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej
29 minut temu, Gość kjb napisał:

Była zona Kulczykq to prawniczka, wiec prawdopodobnie mistrzyni intelektu. Piosenkarz, celebryta i piłkarz? Wspominałam o inteligentnych bogaczach, no chyba ze bycie ktoras z kolei żoną Cię zadowala. Poza tym większość z nich ma wykształcone kobiet

Można być inteligentnym  i wykształconym  lub inteligentnym i niewykształconym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
4 godziny temu, Gość lidm napisał:

Mi tez niczego nie brakuje, mówią na mnie kociak, wyjątkowa uroda. Gęste blond włosy,proste ładne ząbki, kształt kolor, zdrowe, oczy niebieskie ,pełna usta, migdałowe oczy, mały nosek, ładna cera opalona bez skaz, jestem zgrabna ,szczupla,duze sliczne piersi, wciecie w talii dlugie nogi.nic mi nie brakuje.Ladnie sie ubieram. Mam najlepszych adoratorow, biznesmenow, lekarzy, a jak podrywa mnie taki sklepikarz czy taksowkarz to mysle sobie , a ty co wiesniaku naiwny chcesz ,, jak sie narzuca to wykorzystuje. Jesli nie to sama nie zabiegam, nie szukam a moje kolezanki,rownie atrakcyjne robia tak wlasnie. Naciagaja na kase tych gorszych a z lepszymi sie wiąża.

jak to ku/rwa mac dobrze ze juz nigdy w nic z zadna sie nie zaangazuje. dziekuje ci za ta nauke. bylas ostatnia na ktora poswiecilem chociaz minute uwagi. ufff jaka ku/rwa mac ulga to jest ciezko opisac. zaluje ze kiedys bylem nedznym frajerem i uzaleznialem cos od jakiejs kobiety. nigdy wiecej tego bledu. zal mi was wszystkie przegrywy ktore tu placza za ci/pami i raczej nigdy nie zrozumieja tego co ja. nie jestescie przegrywami dlatego ze nie macie kobiety tylko dlatego ze tak za nimi sracie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
4 godziny temu, Gość lidm napisał:

Mi tez niczego nie brakuje, mówią na mnie kociak, wyjątkowa uroda. Gęste blond włosy,proste ładne ząbki, kształt kolor, zdrowe, oczy niebieskie ,pełna usta, migdałowe oczy, mały nosek, ładna cera opalona bez skaz, jestem zgrabna ,szczupla,duze sliczne piersi, wciecie w talii dlugie nogi.nic mi nie brakuje.Ladnie sie ubieram. Mam najlepszych adoratorow, biznesmenow, lekarzy, a jak podrywa mnie taki sklepikarz czy taksowkarz to mysle sobie , a ty co wiesniaku naiwny chcesz ,, jak sie narzuca to wykorzystuje. Jesli nie to sama nie zabiegam, nie szukam a moje kolezanki,rownie atrakcyjne robia tak wlasnie. Naciagaja na kase tych gorszych a z lepszymi sie wiąża.

jak to ku/rwa mac dobrze ze juz nigdy w nic z zadna sie nie zaangazuje. dziekuje ci za ta nauke. bylas ostatnia na ktora poswiecilem chociaz minute uwagi. ufff jaka ku/rwa mac ulga to jest ciezko opisac. zaluje ze kiedys bylem nedznym frajerem i uzaleznialem cos od jakiejs kobiety. nigdy wiecej tego bledu. zal mi was wszystkie przegrywy ktore tu placza za ci/pami i raczej nigdy nie zrozumieja tego co ja. nie jestescie przegrywami dlatego ze nie macie kobiety tylko dlatego ze tak za nimi sracie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
1 godzinę temu, Gość Hej napisał:

Można być inteligentnym  i wykształconym  lub inteligentnym i niewykształconym .

zalosne pier/dolenie o "wyksztalceniu". wymysl ludzkich przyglupow. zapytaj 99.9999999% ludzkich smieci co pamietaja ze szkolek heheheheh zaklad ze wiekszosc gowno pamieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
4 godziny temu, Gość qwer napisał:

nie, olewamy takich, ktorzy sa napaleni na jedna rzecz - czlyi interesuje ich tylko cialo, a nie wnetrze.

No mnie akurat interesuje wnętrze, więc nie trafiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Tak sie konczy latanie za wygladem a nie patrzenie na duszę.A normalne kobiety sa same bo tacy jak ty lataja za wrednymi pieknosciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
12 godzin temu, Gość Ola napisał:

Tak sie konczy latanie za wygladem a nie patrzenie na duszę.A normalne kobiety sa same bo tacy jak ty lataja za wrednymi pieknosciami.

Ja nie latam za wyglądem, szukam dziewczyny fajnej z charakteru, a i tak żadna mnie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
12 godzin temu, Gość Ola napisał:

Tak sie konczy latanie za wygladem a nie patrzenie na duszę.A normalne kobiety sa same bo tacy jak ty lataja za wrednymi pieknosciami.

co to znaczy wredne piękności????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
10 minut temu, Gość vvv napisał:

Ja nie latam za wyglądem, szukam dziewczyny fajnej z charakteru, a i tak żadna mnie nie chce...

nie wierzę że żadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10sooo
Dnia 28.01.2020 o 20:43, Gość Taka prawda napisał:

Nie dziwie jej sie. 

1. Jestes wlasnie jakimś cieciem, zarabiasz śmieszne pieniądze. Laska 10/10 może mieć Bogacza.

2. Jesteś brzydki. 

3. Roszczeniowy. 

Przegrales zycie. 

pierd.olisz 🙂 psie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10sooo
Dnia 28.01.2020 o 20:55, Gość lidm napisał:

Mi tez niczego nie brakuje, mówią na mnie kociak, wyjątkowa uroda. Gęste blond włosy,proste ładne ząbki, kształt kolor, zdrowe, oczy niebieskie ,pełna usta, migdałowe oczy, mały nosek, ładna cera opalona bez skaz, jestem zgrabna ,szczupla,duze sliczne piersi, wciecie w talii dlugie nogi.nic mi nie brakuje.Ladnie sie ubieram. Mam najlepszych adoratorow, biznesmenow, lekarzy, a jak podrywa mnie taki sklepikarz czy taksowkarz to mysle sobie , a ty co wiesniaku naiwny chcesz ,, jak sie narzuca to wykorzystuje. Jesli nie to sama nie zabiegam, nie szukam a moje kolezanki,rownie atrakcyjne robia tak wlasnie. Naciagaja na kase tych gorszych a z lepszymi sie wiąża.

jestes zwykla dzi.wka nowoczesna, pusta kur.ewka, w takiej sie nie zako...a, do seksu moze byc, jalowe zwiazki jesli juz, a brakuje ci zawartosci w mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda
4 godziny temu, Gość 10sooo napisał:

jestes zwykla dzi.wka nowoczesna, pusta kur.ewka, w takiej sie nie zako...a, do seksu moze byc, jalowe zwiazki jesli juz, a brakuje ci zawartosci w mozgu

Juz cie bydlaku szlag trafia, bo dziewczyna prawdę napisała? Skoro może mieć towar z wysokiej polki to oczywiste, ze nie weźmie tego z najniższej. Facet w analogicznekmj sytuacji również. To ty jesteś wyrachowana męska dziffka bo będąc jakims totalnym gownen bez wyglądu i pozycji społecznej chciałbyś mieć kobiete. I do tego atrakcyjna. A nie zaslugujesz na żadną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10sooo
5 godzin temu, Gość Taka prawda napisał:

Juz cie bydlaku szlag trafia, bo dziewczyna prawdę napisała? Skoro może mieć towar z wysokiej polki to oczywiste, ze nie weźmie tego z najniższej. Facet w analogicznekmj sytuacji również. To ty jesteś wyrachowana męska dziffka bo będąc jakims totalnym gownen bez wyglądu i pozycji społecznej chciałbyś mieć kobiete. I do tego atrakcyjna. A nie zaslugujesz na żadną. 

nie mam fiuta id.iotko, jestem atrakcyjna przeciwwaga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10sooo

towarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10sooo

spodlony i jalowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość 10sooo napisał:

jestes zwykla dzi.wka nowoczesna, pusta kur.ewka, w takiej sie nie zako...a, do seksu moze byc, jalowe zwiazki jesli juz, a brakuje ci zawartosci w mozgu

Poluzuj gumę w gaciach, może ci ciśnienie spadnie 😁 Widać, że ludzie nieszczęśliwi są nad wyraz nerwowi, nie jestem osobą której odpisujesz, ale zawsze dziwi mnie taki nerw  do jakiejś anonimowej osoby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastycznyshow
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Poluzuj gumę w gaciach, może ci ciśnienie spadnie 😁 Widać, że ludzie nieszczęśliwi są nad wyraz nerwowi, nie jestem osobą której odpisujesz, ale zawsze dziwi mnie taki nerw  do jakiejś anonimowej osoby. 

nie mam nerwa, to moj styl pasujacy do kafeteryjnych su.czek, mam wiele nickow i wiele stylow zaleznie z kim rozmawiam o czym mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczny

a jesli nie wiesz do zeby zostac dobrze zrozumianym nalezy przemawiac w jezyku rozmowcy, raz poezja raz padlina zaleznie co ogarnia umysl sapiensa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×