Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania

Facet nie chce się ze mną kochać

Polecane posty

Gość Ania

Mam problem z mężem...od dwóch miesięcy jesteśmy rodzicami zdrowej i ślicznej córeczki,mimo że mąż nie chciał dzieci a wyszło tak że jest  mała jest jego oczkiem w głowie... ale właśnie przez to że zaliczyliśmy wpadkę mimo zabezpieczenia mój mąż powiedział że już koniec życia erotycznego w naszym związku i mimo że mnie kocha to poprostu się boi że znów wpadniemy, nie wiem czy kiedyś mu to przejdzie...dodam że przed ciążą nasze życie erotyczne było bardzo udane i w ciąży też,teraz tak zaczął i mimo że go straszę że pójdę na bok to dalej upiera się przy swoim... boję się że to zniszczy nas,ja będę go podejrzewać o zdradę a on mnie, będą kłótnie bo ja nie wyobrażam sobie życia bez seksu...co innego choroba a co innego zdrowy facet Cię nie chce, nie ukrywam że to siada na samoocenę,czy miała któraś tak z Was? przeszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

On postanowił ,to on w końcu pójdzie na lewiznę z tym . Zdrowy facet musi i lubi się seksić . Można się zabezpieczyć na wiele sposobów i mówienie ,że najlepszym zabezpieczeniem jest brak seksu z żoną jest obłudne . Chyba że to ten tym faceta co nie musi ,bo libido =0 ,ale to rzadko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×