Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnionimowaX

czy ten żonaty facet w coś ze mną gra? Ja nawet mam ochotę..

Polecane posty

Gość AnionimowaX

Generelnie, jak się domyślacie piątki z etyki nigdy nie miałam, lubię sex i nie kryję się z tym. On 35 lat, ojciec trójki dzieci, mąż od 11 lat. Ja - 24 wolna jak ptak. poznałam go przez wspólnych znajomych już kilka lat temu. Generalnie teraz pojechaliśmy na kilka dni do hotelu spa, większą ekipą i spotkaliśmy się ponownie. Może to głupio zabrzmi ale mieszkałam w Anglii kilka lat i zrobiłam sobie tam cycki, teraz lubię się nimi chwalić 🙂 jakoś kręci mnie to, są naprawdę dobre XD Ale to inna historia.  W saunie było kilka osób, zdjęłam sobie ręcznik. O dziwo nikt inny tylko on skomentował po kiedy byliśmy sam na sam (spotkaliśmy się przy wyjściu), że świetnie wyglądam. Zapytałam go czy chce zobaczyć więcej, powiedział że nie może - ha! Nie powiedział, że nie chce tylko że nie może! Powiedziałam, że nikt się nie dowie przecież. Uśmiechnął się i poszedł. Potem wieczorem na imprezie go nie było, on został z dziećmi, była jego żona. W ostatni dzień była okazja! Tym razem on był sam wieczorem, poszedł do toalety poszłam za nim do męskiej i powiedziałam że propozycja nadal aktualna. Uśmiechnął się i powiedział: ja wychodzę ale może następny będzie bardziej chętny proponuję tu zaczekać. Zastanawiam się o co chodzi, jego reakcje były raczej pozytywne, miałam wrażenie że myśli jedno, robi drugie. Napisałam do niego na fb czy myśli jeszcze o moich piersiach, odpisał : Nie rozumiem pytania, chodzi o to że byłem wśród innych osób które były z Tobą w saunie podczas wyjazdu? Nie myślałem o tym wcale, zdziwiłaś mnie tym pytaniem. Chyba, że to nie do mnie miała być ta wiadomość? Pozdrawiam  🙂  Wydaje mi się, że odpisał na wypadek gdyby kiedyś ta wiadomość dostała się do rąk jego żony. Zastanawiam się czy mogę coś zrobić żeby go zachęcić, kawał fajnego faceta z niego, najprzystojniejszy z tej całej ekipy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość AnionimowaX napisał:

Zastanawiam się czy mogę coś zrobić żeby go zachęcić, kawał fajnego faceta z niego, najprzystojniejszy z tej całej ekipy. 

Zrobiłaś wszystko co mogłaś, a nawet więcej.

Facet szanuje siebie i kocha rodzinę. Chylę głowę.

Zastanów się nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A mi się wydaje że on się nabijał z Ciebie w tej toalecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu wyżej

Też tak pomyślałam. Ale ten komplement w sumie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A Ty głupia jak but jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie

A jak on się do żony zwracał jaka mają relacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnionimowaX

Dobrze, z dziećmi też super się dogaduje. Wydaje mi się że się bał że to się wyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość AnionimowaX napisał:

Dobrze, z dziećmi też super się dogaduje. Wydaje mi się że się bał że to się wyda

Bal się bo żona by raczej nie odeszła ( prawie sto procent twierdzi, że odejdzie, a po zdradzie prawie każda wybacza wbrew wcześniejszym założeniom), ale za to by zatruła mu życie, poza tym pewnie ją kocha i są mocno związani, a ostatecznie możesz później wygadać jego żonie, więc za duże ryzyko, z obcą z ulicy szybciej by poszedł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grammy

Nie bal się, tylko nie jesteś mu do niczego potrzebna, jakby miał jakieś niespełnione potrzeby, to chętnie by wykorzystał Ciebie i Twoja gościnność w kroku. Musisz raczej rozejrzeć się za jakimś desperatem. Bez przesady tez się tak podniecać jakimś komplementem... dla przykładu często ktoś komplementuje moja urodę i co z tego, już przywykłam. Mam przed każdym miłym gościem majtki ściągać?;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zibi

A jego żona jest ładna?:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość AnionimowaX napisał:

Generelnie, jak się domyślacie piątki z etyki nigdy nie miałam, lubię sex i nie kryję się z tym. On 35 lat, ojciec trójki dzieci, mąż od 11 lat. Ja - 24 wolna jak ptak. poznałam go przez wspólnych znajomych już kilka lat temu. Generalnie teraz pojechaliśmy na kilka dni do hotelu spa, większą ekipą i spotkaliśmy się ponownie. Może to głupio zabrzmi ale mieszkałam w Anglii kilka lat i zrobiłam sobie tam cycki, teraz lubię się nimi chwalić 🙂 jakoś kręci mnie to, są naprawdę dobre XD Ale to inna historia.  W saunie było kilka osób, zdjęłam sobie ręcznik. O dziwo nikt inny tylko on skomentował po kiedy byliśmy sam na sam (spotkaliśmy się przy wyjściu), że świetnie wyglądam. Zapytałam go czy chce zobaczyć więcej, powiedział że nie może - ha! Nie powiedział, że nie chce tylko że nie może! Powiedziałam, że nikt się nie dowie przecież. Uśmiechnął się i poszedł. Potem wieczorem na imprezie go nie było, on został z dziećmi, była jego żona. W ostatni dzień była okazja! Tym razem on był sam wieczorem, poszedł do toalety poszłam za nim do męskiej i powiedziałam że propozycja nadal aktualna. Uśmiechnął się i powiedział: ja wychodzę ale może następny będzie bardziej chętny proponuję tu zaczekać. Zastanawiam się o co chodzi, jego reakcje były raczej pozytywne, miałam wrażenie że myśli jedno, robi drugie. Napisałam do niego na fb czy myśli jeszcze o moich piersiach, odpisał : Nie rozumiem pytania, chodzi o to że byłem wśród innych osób które były z Tobą w saunie podczas wyjazdu? Nie myślałem o tym wcale, zdziwiłaś mnie tym pytaniem. Chyba, że to nie do mnie miała być ta wiadomość? Pozdrawiam  🙂  Wydaje mi się, że odpisał na wypadek gdyby kiedyś ta wiadomość dostała się do rąk jego żony. Zastanawiam się czy mogę coś zrobić żeby go zachęcić, kawał fajnego faceta z niego, najprzystojniejszy z tej całej ekipy. 

Ale ty pustą jesteś , przecież to zdanie mówi samo za siebie. Powiedział ci: Ja wychodzę , ale może następny będzie bardziej chętny, proponuję tu zaczekać. Czy to zdanie nie daje ci nic do myślenia i odpowiedź na fb . Gdyby chciał to by cię dawno wykorzystał w tej toalecie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O jaaa ale wstyd nie widzisz tego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gift
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

O jaaa ale wstyd nie widzisz tego? 

Ona nie widzi, ze to pocisk, ze ma w kiblu czekać na chętnych Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyno, ja na twoim miejscu wstydziłabym się spojrzeć w lustro, a co dopiero chwalić się tym wszem wobec. Zastanów się nad sobą, co ty wyprawiasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi

Jego żona pewnie ładniejsza a ciebie delikatnie odprawia😄 Nie czujesz cza czy?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowa gadzina, blee.

Ty uwazaj bo najpierw błagasz wręcz o wrażenia a jak przyjdzie co do czego to żonka moze dac Ci takich wrażeń ze Ci sie do konca zycia odechce 🙂

Co do pytania, facet ma świadomość ze Cie jara wiec sie cieszy, ale ma Cie totalnie gdzies, i to widac juz po tej akcji w toalecie. Pewnie teraz niezłą beke z Ciebie kręci. Typ jest w porządku a Ty przystopuj i nie wpieprzaj sie w czyjes życie bo myslisz ze masz fane cycki to możesz. 

Poszukaj sobie jakiegoś wolnego, ale gratuluje za popis. Mało jaka kobiet jest w stanie pokazywac ze jest tak łatwa. 

I uwazaj bo facet moze byc w porządku i powiedziec zonie co odstawilas, a wtedy mozesz za to beknąć. Bo żony to z takimi jak Ty sie nie patyczkują 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Ale bym się pod ziemię zapadła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
1 godzinę temu, Lili_96 napisał:

Typowa gadzina, blee.

Ty uwazaj bo najpierw błagasz wręcz o wrażenia a jak przyjdzie co do czego to żonka moze dac Ci takich wrażeń ze Ci sie do konca zycia odechce 🙂

Co do pytania, facet ma świadomość ze Cie jara wiec sie cieszy, ale ma Cie totalnie gdzies, i to widac juz po tej akcji w toalecie. Pewnie teraz niezłą beke z Ciebie kręci. Typ jest w porządku a Ty przystopuj i nie wpieprzaj sie w czyjes życie bo myslisz ze masz fane cycki to możesz. 

Poszukaj sobie jakiegoś wolnego, ale gratuluje za popis. Mało jaka kobiet jest w stanie pokazywac ze jest tak łatwa. 

I uwazaj bo facet moze byc w porządku i powiedziec zonie co odstawilas, a wtedy mozesz za to beknąć. Bo żony to z takimi jak Ty sie nie patyczkują 🙂

Dokładnie. Zalosna prostaczka z autorki wmawiajaca sobie ze on na nią leci tylko dlatego ze zrobiła sobie fajne cycki 😂 a koleś ma beke z niej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Haha napisał:

Dokładnie. Zalosna prostaczka z autorki wmawiajaca sobie ze on na nią leci tylko dlatego ze zrobiła sobie fajne cycki 😂 a koleś ma beke z niej 

I dobrze, tak właśnie powinien zachować sie facet który ma rodzine. Zresztą większość ludzi pomiata takimi odpadkami 🙂 a on dobrze jej pocisnął, dal jej do zrozumienia że jest łatwa a ta sie jeszcze doszukuje pragnienia z jego strony 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
7 minut temu, Lili_96 napisał:

I dobrze, tak właśnie powinien zachować sie facet który ma rodzine. Zresztą większość ludzi pomiata takimi odpadkami 🙂 a on dobrze jej pocisnął, dal jej do zrozumienia że jest łatwa a ta sie jeszcze doszukuje pragnienia z jego strony 😅

 No i wszystko przez te sztuczne cycki 😄  Olał ją i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Kusiciel napisał:

 No i wszystko przez te sztuczne cycki 😄  Olał ją i tyle w temacie.

No i bardzo dobrze. Nie będę bluzgać na forum. Ale z takimi to trzeba jechać krótko i tyle w temacie 🙂

Ohh, jakby to był moj mąż to życia by bidulka nie miała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnionimowaX

😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnionimowaX

Napisałam do niego czy jest pewny że nic z tego nie będzie jeśli nic to że już nie będę się odzywać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🤨🤨🤨

Provo była kilka lat w Anglii, kilka lat go zna a ma 24.. Ze sie wam poojeb chce tak klamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale w sumie to ciekawe

Po co on ten komentarz o wyglądzie powiedzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość 🤨🤨🤨 napisał:

Provo była kilka lat w Anglii, kilka lat go zna a ma 24.. Ze sie wam poojeb chce tak klamac

Możliwe, ale z drugiej strony są takie kobiety, niestety

 

9 minut temu, Gość AnionimowaX napisał:

Napisałam do niego czy jest pewny że nic z tego nie będzie jeśli nic to że już nie będę się odzywać 

Kure.stwo w czystej postaci. Gratuluje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czy provo

Akurat całkiem prawdopodobne czemu młoda osoba nie może mieszkać kilka lat w Anglii ? Niech skończy szkole średnia w wieku 19 lat to ma 5 lat przerwy sądząc po poziomie nie sądzę że autorka kontynuowała edukację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość AnionimowaX napisał:

Tym razem on był sam wieczorem, poszedł do toalety poszłam za nim do męskiej i powiedziałam że propozycja nadal aktualna. Uśmiechnął się i powiedział: ja wychodzę ale może następny będzie bardziej chętny proponuję tu zaczekać.

O ja pitolę, ale ci powiedział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Lili_96 napisał:

Możliwe, ale z drugiej strony są takie kobiety, niestety

 

Kure.stwo w czystej postaci. Gratuluje 

Tutaj co drugi temat znysla jeden chuuj a deebile odpowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wierzę, to na pewno prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×