Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nob

Czy przyznaliście się do zdrady

Polecane posty

Gość nob

Jaki był tego finał? Powiedziałem mojej dziewczynie, że ją zdradziłem. Niby nadal jesteśmy razem...ale to nie to....Chciałem być z nią szczery... czy to źle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój były przyznał mi się i nie omieszkał podać daty i uwaga godziny zdrady! On się zakochał w niej, nie było o czym rozmawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homo sentimentals
4 minuty temu, Gość nob napisał:

Jaki był tego finał? Powiedziałem mojej dziewczynie, że ją zdradziłem. Niby nadal jesteśmy razem...ale to nie to....Chciałem być z nią szczery... czy to źle....

Jak sam widzisz, bardzo źle. Takie wyznania od czapy, mają tylko dwie rzeczy na celu: chęć dzielenia winy przez dwa, albo chęć bycia rozgrzeszonym. Nie ma potrzeby, byś szukał  rozgrzeszenia, powinieneś dźwigać wyrzuty sumienia sam i nie krzywdzić swoimi występkami osób bliskich. Polecam temat, który kilka chwil temu się tu przewinął : "Czy w związku powiedzieliście wszystko". Traktuje o tym samym. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mój były przyznał mi się i nie omieszkał podać daty i uwaga godziny zdrady! On się zakochał w niej, nie było o czym rozmawiać. 

Dodam, że ona w nim nie, ona chciała się zemścić na byłym. W sumie, mój były ją kochał, rozgrzeszyłam go już dawno, serce nie sługa, a cierpiał bardziej niż ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×