Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudiaa35

Plamienie które trwa 8 dni

Polecane posty

Witam, mam 18 lat i przez 8 dni mam plamienie, na początku bylo brązowe a teraz jest ciemna krew i skrzepy.. do tego ból podbrzusza czasem mocny, ból piersi i częste chodzenie do toalety.. zrobilam 2 testy ciążowe i wyszly negatywnie, wiec ciaze wykluczam i nie wiem co to moze byc, poza tym 4 stycznia mialam okres a plamienie zaczęło się juz 21 stycznia do dzis.. a prawidlowy okres powinnam dostać jutro, czy ktoś tak mial? Co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

O matko, Ty tak serio? Masz 18 lat i jeszcze nie wiesz, że miesiączka nie musi pojawiać się co do dnia i każde odchylenie do 7 dni jest jak najbardziej normalne? Nie masz żadnego plemienia tylko normalny okres i prosze- weź się doksztalc trochę, bo po pierwsze 18 lat to już czas najwyższy, a po drugie skoro wspolzyjesz to koniecznie powinnaś ogarnąć chociaż podstawy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak wygląda okres, a mam plamienie którego nie ma duzo jak w okresie i trwa juz 9 dni a mam tak pierwszy raz wiec mam prawo wiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Klaudiaa35 napisał:

Wiem jak wygląda okres, a mam plamienie którego nie ma duzo jak w okresie i trwa juz 9 dni a mam tak pierwszy raz wiec mam prawo wiedziec;)

Miesiączki bywają różne, chyba to nie jest twój pierwszy raz, więc szczerze wątpię że zawsze masz identycznie, bo chyba nie ma takiej kobiety na świecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Zakażenie, infekcja etc? wiesz ja odkąd zabezpieczam się mechanicznie diafragma caya nie miałam zakażeń intymnych, skończyły się problemy z pęcherzem i inne takie historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Zakażenie, infekcja etc? wiesz ja odkąd zabezpieczam się mechanicznie diafragma caya nie miałam zakażeń intymnych, skończyły się problemy z pęcherzem i inne takie historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×